FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقا این فیفا 12 چرا انقد سخته؟؟؟؟!!! رو semi-pro بزور گل میزنم! تو profesional که دیگه هیچی! نفوذ تو دفاع خیلی سخته. بعدشم تیم خوب همراهی نمیکنه. یارا جلو نمیکشن.
دقیقا.
چرا؟

h!dden

کاربر سایت
Dec 7, 2009
24
نام
علیرضا
مرسی پویا جان.آقا این فیفا 12 چرا انقد سخته؟؟؟؟!!! رو semi-pro بزور گل میزنم! تو profesional که دیگه هیچی! نفوذ تو دفاع خیلی سخته. بعدشم تیم خوب همراهی نمیکنه. یارا جلو نمیکشن. چراااا؟؟؟؟؟اعصابم دیگه خورد شده!راستی تو صفحات قبل یه پچ گذاشته شد واسه افزایش زمان و ... اونو دانلود کردم نصب کردم البته زود پاک کردم ولی حس میکنم بعد اون بازی خیلی سخت شده. کسی اون پچو امتحان کرده؟ همچین مشکلی نداره؟؟؟

این خیلی خوبه ! بیا :
http://www.fifa-patch.com/2011/09/fifa-12-tweaker-2-0-by-fifa-muntenia.html

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
واسه دفاع تنظیمی چیزی نیست که بشه مثه قبل؟
یعنی بره تو پای بازیکن حریف و توپ رو بگیره نه اینکه از 2 متریش نزدیکتر نیاد!
با B یا همون کلید شوت Standing تکل یا همون تو پا رفتن خودمون رو میره . اول پاس رو بگیر که بره نزدیکش بعد شوت رو بزن تو پاش میره .

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
ریختین تو تاپیک فیفا 12 هرچی هیچی نمیگیم ، هی میاین .... و شعر سر هم میکنین واسه خودتون .... آره امسال میدونی به جا PES 2012 بهش میگن 2012 Pro Evolotion Vessel ، رگ گردن برات درست کردن در حد تیم ملی ، بابا به خدا کونامی خوب میتونه زامبی طراحی کنه ، باید Techland یاد بگیره واسه Dead island 2 میتونه از همین PK تو PES 2012 کپچر بگیره برا زامبیاش !!!!!! :-&
نه اینکه تو اینجا رو گل بارون کردی با قذلیاتت !! مثلا چی میخوای بگی آخه؟؟؟ اینجا همه جمع شدن نقدهاشون رو به اشتراک بزارن شما اگه فشار زیادی روت میاد میتونی نیای اینجا !

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
نه اینکه تو اینجا رو گل بارون کردی با قذلیاتت !! مثلا چی میخوای بگی آخه؟؟؟ اینجا همه جمع شدن نقدهاشون رو به اشتراک بزارن شما اگه فشار زیادی روت میاد میتونی نیای اینجا !
من چیزی نمیگم شما برو همون PES ت رو بازی کن ، کسی زورت نکرده فیفا بازی کنی ( که بعید میدونم اصلا رنگ فیفا رو دیده باشی ) الکی میاین ، یه چیزای سر هم میکنین که فیفا رو تخریب کنین ( ضمنا غزلیات دلبندم نه قذلیات ) ! حالا دیگه همه واسه ما نقاد شدن !!! اینجا تاپیک فیفا 12 هستش ، کسی حق نداره بیاد در مورد PES حرف بزنه ...

vahidi2010

کاربر سایت
Sep 20, 2011
9
من چیزی نمیگم شما برو همون PES ت رو بازی کن ، کسی زورت نکرده فیفا بازی کنی ( که بعید میدونم اصلا رنگ فیفا رو دیده باشی ) الکی میاین ، یه چیزای سر هم میکنین که فیفا رو تخریب کنین ( ضمنا غزلیات دلبندم نه قذلیات ) ! حالا دیگه همه واسه ما نقاد شدن !!! اینجا تاپیک فیفا 12 هستش ، کسی حق نداره بیاد در مورد PES حرف بزنه ...

جدا از اینکه گرافیک فیفا 2012 و طراحی اندام و ظاهر بازیکنها خیلی تو زوق میزنه....باید بگم که گیم پلی بازی خیلی بده...کی و کجا باید اینقد دفاع سخت و گل زدن مشکل باشه؟؟ اصلا ربطی به هوش مصنوعی نداره, نه میشه درت توپ گرفت و نه از دفاع رد شد...من نمیگم باید راحت باشه ...منظورم اینه که بر اساس اصول فوتبال بشه گل زد یا دریبل داد....امسال 100% pes2012 بازی بهتری خواهد بود...اینو بر اساس 15 سال بازی کردن میگم....

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

چرا کی گفته؟! یعنی نمیشه گفت خیلی بازی آشغالیه؟ PES 11 که به معنای واقعی زباله بود! بعد وقتی به اونایی که بازی می کنن می گی این چرا انقدر مزخرفه، می گن PES سخته، چون حرفه ایه!!! می گم چیش حرفه ایه مدافع دو دور دور خودش می چرخه، بازیکن هم تیمیت به جای دویدن تو عمق وای میسته نگات می کنه یا بدتر اینکه عقب می مونه، شوت از دو قدمی دروازه اشاره به مربع می کنم می ره تو ساعت استادیوم! سانتر = گله! دروازه بانش انقدر منگله! این چیش حرفه ایه آخه!!!

واقعا امیدوارم به خاطر نام کونامی و طرفدارهای انگشت شمار PES هم که شده، 2012 شون از 2011 شون کمی بهتر شده باشه.

---------- نوشته در 10:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 AM ارسال شده بود ----------

جدا از اینکه گرافیک فیفا 2012 و طراحی اندام و ظاهر بازیکنها خیلی تو زوق میزنه....باید بگم که گیم پلی بازی خیلی بده...کی و کجا باید اینقد دفاع سخت و گل زدن مشکل باشه؟؟ اصلا ربطی به هوش مصنوعی نداره, نه میشه درت توپ گرفت و نه از دفاع رد شد...من نمیگم باید راحت باشه ...منظورم اینه که بر اساس اصول فوتبال بشه گل زد یا دریبل داد....امسال 100% pes2012 بازی بهتری خواهد بود...اینو بر اساس 15 سال بازی کردن میگم....

اینجا بروبچی هستن (از جمله خودم) که از فیفا 94 فوتبال بازی کردن و هردوشم بازی کردن. و قریب به اتفاق همه می گن دموی فیفا یه سر و گردن از PES بهتر بوده. 17 سال تجربه! بابا گل زدن تو PES به روش های معمول که محاله! من با رفیقم که فقط PES بازی می کنه بازی می کردم، فقط یا ضربه آزاد، یا کرنه، یا سانتر یا یه شوت فضایی از 30 متری می رفت تو گل! هر چی کردم یه گل عادی بزنم نشد. تو فیفا کجا اینطوری بود؟ البته یه نکته ای هم بگم: طبعا تو PES گل زدن برای فیفا بازها و تو فیفا گل زدن برای PES بازها سخت تره چون واقعا دو تا سیستم متفاوت دارن به طرز عجیبی.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
من نمیگم اصلا از فیفا 12 انتقاد نکنین ، حتی قبول دارم Fifa 12 از خیلی جنبه ها نسبت به شماره قبلی افت کرده ... ولی هنوز به نظرم از PES سره ، حالا یه سری از فرصت استفاده کردن میان فیفا رو تخریب میکنن ، آقا چهره ها و استایل بد قبول ولی آخه چهره های PES که فاجعه ست !! بازی سخت شد دلیل نیست که بیایم نکته منفی در نظر بگیریمش !! حالا اگه PES سخت شده بود میگفتن حرفه ایه ! Impact engine باگ زیاد داره ولی محاسن هم زیاد داره ، تازه خدا رو چه دیدی یه وقت تو نسخه نهایی باگها به حداقل رسیدن ، حرف من اینه که آقا نیاین FIFA رو با PES مقایسه کنین.

آخرین ویرایش:

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
بابا چرا داری زور الکی میزنی ؟ فیفا مگه واسه فک و فامیلته داری اینجوری جوش میزنی؟؟ فیفا رو تخریب میکنید چیه چی داری میگی تو ؟؟؟؟ مطمئنی حالت نرماله؟؟
اول من جواب اون دوستمون که "در مورد PES حرف زده بود" رو دادم پس الکی واسه خودت حق و قانون نزار برای تاپیک چون کار تو نیست...
دوما این که چی میخوام بازی کنم به خودم مربوط میشه ! شما هم اینهمه فکر نکن فیفا بازیش رو فقط به خاطر چشم و ابروی تو ساخته من خودم با اومدن FIFA 11 و گندی که PES زد رسما فیفاباز شدم و اینو تو 10 تا تاپیک هم گفتم قبلا...
اگه جای این همه ارد دادن جمله من رو خوب میخوندی میفهمیدی من گفتم "pes تو همه چیز هم که کم بیاره !!!!!" توی ساخت فیس تاحالا بهتر کار کرده ..

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
من نمیگم اصلا از فیفا 12 انتقاد نکنین ، حتی قبول دارم Fifa 12 از خیلی جنبه ها نسبت به شماره قبلی افت کرده ... ولی هنوز به نظرم از PES سره ، حالا یه سری از فرصت استفاده کردن میان فیفا رو تخریب میکنن ، آقا چهره ها و استایل بد قبول ولی آخه چهره های PES که فاجعه ست !! بازی سخت شد دلیل نیست که بیایم نکته منفی در نظر بگیریمش !! حالا اگه PES سخت شده بود میگفتن حرفه ایه ! Impact engine باگ زیاد داره ولی محاسن هم زیاد داره ، تازه خدا رو چه دیدی یه وقت تو نسخه نهایی باگها به حداقل رسیدن ، حرف من اینه که آقا نیاین FIFA رو با PES مقایسه کنین.

همونطور که ایشون هم اشاره کردن pes امسال هم حرف چندانی در مقابله با fifa نخواهد داشت ! چه از نظر گرافیک یچه تکنیکی ! اصلا ی عده به عنوان تاپیک نگاه هم نمی کنن ! میان راجب نقطه مقابل عنوان تاپیک صحبت م یکنن! شاید لازم باشه که یک تاپیک جداگانه برای مقایسه fifa و pes ایجاد بشه !

• Like
Reactions: pedramstalker

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
بابا چرا داری زور الکی میزنی ؟ فیفا مگه واسه فک و فامیلته داری اینجوری جوش میزنی؟؟ فیفا رو تخریب میکنید چیه چی داری میگی تو ؟؟؟؟ مطمئنی حالت نرماله؟؟
اول من جواب اون دوستمون که "در مورد PES حرف زده بود" رو دادم پس الکی واسه خودت حق و قانون نزار برای تاپیک چون کار تو نیست...
دوما این که چی میخوام بازی کنم به خودم مربوط میشه ! شما هم اینهمه فکر نکن فیفا بازیش رو فقط به خاطر چشم و ابروی تو ساخته من خودم با اومدن FIFA 11 و گندی که PES زد رسما فیفاباز شدم و اینو تو 10 تا تاپیک هم گفتم قبلا...
اگه جای این همه ارد دادن جمله من رو خوب میخوندی میفهمیدی من گفتم "pes تو همه چیز هم که کم بیاره !!!!!" توی ساخت فیس تاحالا بهتر کار کرده ..
اولا "تو" نه و "شما" چای نخورده پسرخاله نشو واسه ما !!
ثانیا اگه شما 1 ساله فیفا باز شدی من 15 ساله فیفا بازی میکنم ، ...
این که چی بازی میکنی به خودت مربوت میشه ولی به ما مربوط نمیشه !!!!!!
شما هم اصلا فک نکنم اونقدر VIP باشی که حالا رفتی تو 10 تا تاپیک گفتی ملت بیاین یاری کنین که من FIFA باز شدم !!!
من از فیفا طرفداری الکی نمیکنم فقط میخوام تاپیک از موضوع اصلیش : قشنگ ببین : FIFA 12 PC خارج نشه .
اصلا راجع به فیس بازیکنا PES حرف نزن که خندم میگیره !!

• Like
Reactions: PHOENIX47

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
یعنی هر سال باید این مشکل باشه که طرفدارای هر 2 تا بازی میرن تو تاپیک بازی رقیب و ازش بد میگن آقایون pes باز نظراتتون محترم ولی تاپیک فیفا رو به گند نکشین با این حرفاتون معلومه سر جمع یه نیمه هم دموی فیفا رو بازی نکردید اگه اول دمو رو بخونید نوشته این نسخه کیفیت نسخه اصلی رو نداره شما برین به همون زامبی هاتون قانع باشید به فیفا گیر ندین.

یه راه بسیار خوب هم برای گل زدن به سیتی با بارسا کشف کردم. از تو زمین خودتون شروع به پاسکاری کنید و کمی بعد از خط نیمه توپ رو به ویا بدید از اونجا توپ رو برای الکسیس سانچز سانتر کنید و یه ضرب توپو به مسی بدید حالا با یه دریبل ساده و شوت محکم یه گل توپ بزنید :d(تست شده در 3 بازی در درجه لجندری)

• Like
Reactions: pedramstalker

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر