FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
وای کاش کلیپو نمیدیدم!:( این باگا خیلی تخیلین! فقط دعا کنیم تو نسخه اصلی دیگه از این باگا نبینیم.
*ولی من این همه بازی کردم همچین چیزایی واسم اتفاق نیفتاد. فقط یه بار داشتم تک به تک میشدم یار خودم از جلو اومد شاخ به شاخ زدن به هم جفتشونم رفتن تو باقالیا! موقعیت به فنا رفت!:(

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
عجب تریلر مشتی بود! چه گرافیکی داشت بازی!
ا تیکه دروازه بان لنگ یارو رو میگیره طرف یه بک فلیپ(درست بگم) میزنه در حد کسایی که شونصد ساله دارن پارکور کار می کنن!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
شلوغ کنین بابا! یکی یه چیزی بگه!

ببینم یکی گفت جم بال رو زده تو گل! گزارشگره فحشی چیزی نداد؟ نگفت حرکت ناجوانمردانه بوده؟

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
آقا این همه بازی کردم هنوز یه مصدومیتم ندیدم. چرااا؟؟؟ پس این همه از سیستم مصدومیت جدید و تعریف کردن اعضای بدن بازیکن برای گیم پلی حرف میزنن! شماها مصدومیت دیدین؟ باحاله؟ قشنگ ساختن؟ این که از اعضای مختلف ممکنه مصدوم بشه درسته؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقا این همه بازی کردم هنوز یه مصدومیتم ندیدم. چرااا؟؟؟ پس این همه از سیستم مصدومیت جدید و تعریف کردن اعضای بدن بازیکن برای گیم پلی حرف میزنن! شماها مصدومیت دیدین؟ باحاله؟ قشنگ ساختن؟ این که از اعضای مختلف ممکنه مصدوم بشه درسته؟
آره.دیدم ولی چون بازی دمو هستش و بخشی(مثل بخش مربی گری)نیست که به صورت متنی دکتر تیم بیاد درباره مصدومیت توضیح بده،مشخص نمیشه که مصدومیت از کدام ناحیه از بدن است.بعدشم هر دوباری که مصدومیت پیش اومد بازیکن تیم حریف مصدوم شده بود.
راستی راه جدیدی برای بازی با گیم پد پیدا نشده؟ البته من یه راه پیدا کردم(البته با راهنمایی یکی از دوستان)خیلی هم خوب میشد اون رو تنظیم کرد ولی نمیدونم که چرا کمی لگ پیدا میکرد؟(ببخشید که این سوال رو توی این تایپیک سوال کردم.به بزرگیه خودتون ببخشید) :x;;)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
من با میلان یه گل زدم به بارسا و موقع خوشحالی بازیکن رو فرستادم توی تور درورازه ی بارسا ، خلاصه چند ثانیه همونجا نگهش داشتم و بعد از چند ثانیه گزارش گر قشنگ گفت بازیکنای میلان زننده ی گل رو در آغونش میگیرن =))
خوشحالی های بعد از گلش خیلی کوتاهن و زاویه ی دوربین هم خوب نیست موقع خوشحالی . با این تیکش حال نکردم .
چند تا باگ ضایع هم توی IE دیدم
یه بار با مسی تک به تک شدم و دروازه بان قبل از شوت زدن به توپ رسید و دروازه و بان و مسی برای مدت 3-4 ثانیه همدیگرو فیتیله پیچ کردن و ژاوی از راه رسید و دروازه ی بدون دروازه بان رو به راحتی باز کرد.
یه باگ دیگه هم این بود که بعد از زدن گل دروازه بان حریف و مهاجم خودم به هم دیگه گره خوردن و اجازه پیدا نکردم که خوشحالی انجام بدم !
یه جورایی هر چی باگ توی این بازی هست مربوط به این موتور برخورد لعنتی هست ، امیدوارم نسخه ی نهایی این باگ ها رو نداشته باشه ، اگه داشته باشه ترجیح میدم Fifa 11 ی کنسول رو بازی کنم (با اینکه توی خیلی قسمت ها ضعیف تر از 12 هست)

سلام.یاری

کاربر سایت
Jul 11, 2011
64
نام
حمید
بابا به این خوبیه خیلی بهتر از فیفاست دیگه احمقانه رفتار نکنیم
pes همیشه چهره هارو خوب در اورده نیایم با یکسری حرکات شئن خودمون رو پایین بیاریم
خواهشن منصف باشیم

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا

JiMBoOoOoOoOo

کاربر سایت
Sep 13, 2011
74
نام
محمد
بابا به این خوبیه خیلی بهتر از فیفاست دیگه احمقانه رفتار نکنیم
pes همیشه چهره هارو خوب در اورده نیایم با یکسری حرکات شئن خودمون رو پایین بیاریم
خواهشن منصف باشیم
داداشی بعضی ها بلدن از چیزی که دوست ندارند ایراد بگیرند و منطقشون زیر صفره

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
داداشی بعضی ها بلدن از چیزی که دوست ندارند ایراد بگیرند و منطقشون زیر صفره

ببین آقای محترم، عکس گویاست. من نظر نمی دم. یه نفر بیاد بگه این عکس پیکه خیلی خوبه شبیه و خودشه. من دیگه حرفی نمی زنم. این عکس تبلیغ PES 2012 از طرف خود Komani هست. منطق دیگه چی باید باشه. عکس گذاشتم نظر بدین.
"با یه سری حرکات شان خودتون رو پایین نیارین؟"!!!!! کدوم حرکات؟ عکس گذاشتن، اونم عکسی که خود کونامی منتشر کرده بی شخصیته؟! کشته مرده ی منطق شماها شدم من!

43215158513457419941.jpg

حمید گل گلاب، خود من عکس های فیفا رو برای خنده توی همین تاپیک گذاشتم. چرا شما آدم ها اینطوری هستین؟ انقدر یه بعدی؟ یعنی اگه کسی بیاد از ضعف های PES رو بگه، قصدش دفاع از فیفاست؟! نه آخه این چه طرز فکریه؟ عکس مسی که عین منگل ها افتاده رو صفحه قبل ببین بعد بیا فضل بپاش تو سایت! ضعف ها و خوبی های هرچیزی رو میایم می گیم. عکس و فیلم می ذاریم که مستند باشن. ایراد این کار چیه؟ کجاش بی شخصیته؟ یه کلمه یاد گرفتیم همینطوری بی مورد استفادش می کنیم! انقدر رو افکارتون و علاقه هاتون دگم نباشین.

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:41 PM ارسال شده بود ----------

اینجا الان دقیقا تاپیک چیه!!:d

جملت سوالیه یا خبریه؟! :d

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

-----------------------------------
عکس هایی که گذاشته بودم رو پیدا نمی کنم. شاید باز یکی از مدیران پاکش کرده. خلاصه نیستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر