FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
استایلا ی بعضی بازیکنا فاجعست مثل والکت و مسی و سانیا و... به نظر من تنها ایراد فیفا 12 تا الان همین استایلاست

درسته حرفت رو کامل قبول دارم،استایل بعضی از بازیکن ها فاجعه هست،این همه به pes خندیدیم سرمون اومد

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
سازنده های فیفا همیشه گفتن،آخرین کاری که قبل ار عرضه ی بازی انجام میدن،نقل و انتقالات و چیدن ترکیب هاست.
گرافیک بازی ممکنه تو نسخه اصلی کمی متفاوت باشه،چون یادمه پارسال گفته بودن به دلیل اینکه حجم نسخه دمو کمتر باشه کمی از
کیفیت بصری بازی زدند.
به نظر من گرافیک هیچ تعغییر محسوسی نسبت به پارسال نکرده،حتی من نورپردازی رو تو نسخه قبل بهتر میدیدم.
البته باید ورزشگاهای دیگه و شرایط جوی دیگه رو هم دید .

همیشه نسخه اصلی از دمو بهتره .. بخاطر اینکه میخوان از حجم دمو کم کنن خیلی از فایل ها رو حذف میکنن ..
اول دمو که اجرا میشه اولین متن رو که بخونی اون خط آخرش اشاره کرده که نسخه نهایی متفاوت تر از دمو هست ..

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
چه ها این حرفا رو ول کنید نسخه اصل بازی رو که اومد بگیرید یه 10 15 بار بازی کنید خوب که بازی دستتون اومد اونوقت نظر بدید من خودم فیفا 11 چند بار بازی کردم فقط از کامپیوتر گل میخوردم بعد که بازی دستم اومد اعصابم اروم شد و فهمیدم یه بازی خوب یعنی چی

Hossein P.

کاربر سایت
Apr 8, 2011
67
دوستان من خودم دمو رو دانلود نکردم. برای همین اینو امتحان نکردم. اما حیفم اومد اینو نزارم.

دوستانی که امتحان کردند. لطفاً برای بقیه توضیح بدند اون قسمتی که قرمز نوشتم. چی میگه.

قفل شکن دموی فیفا 12

وقت نیمه بازی - درجه سختی - بالابردن صدای تماشاگران - آلمونیا و مسی در حالت لود شدن و چیزهای دیگه ای که چون من امتحان نکردم. نمی دونم دسته یا نه. (چون برای دانلود باید توی سایت عضو می شدید. من توی یه سایت فارسی آپلود کردم.)

DEMO_UNLOCK_1.jpg

FIFA 12 Demo EU Unlock Patch + Messi and Almunia Arena PLAYER/GK v2.0 PATCH FEATURES :

- AUTOMATIC LANGUAGE SELECTOR
- REALLY FAST GAME START
- INCREASED DIFFICULTY
- INCREASED HALF LENGTH
- ALMUNIA AND MESSI IN ARENA MODE
- REAL PERFORMANCE OPTIMIZER
- CROWD SOUNDS TUNE ENHANCING
- Any others little improvements

Fidel's special rna.ini is totally customizableas as you want, and on according to your needs! ADDON TIPS : For ATI GPU users, add to rna.ini this string for remove lags:
SCREEN_SLEEP = 16 ---> (save file) or is the same things if you add this string: SCREEN_SLEEP = 16 --->to Documents\FIFA 12\fifasetup.ini (save
file)

FIFA12_DEMO_UNLOCK_2.0.zip 1015 KB

http://www.fifawebportal.net/demo-expander-12-now-available-play-fifa-12-demo-in-snow-or-rain/120

بسط دهنده (هک کننده) دموی فیفا 12

با این برنامه میشه آب و هوای برفی وبارانی - درجه سختی بازی - زمان بازی - لباس تیم ها - ویدئوی اتوماتیک بازی و حالت نمایش بازی رو تغییر بدید
نکته ای که داره اینکه گفته برای این کار به ویژوآل بیسیک 6 باید نصب شده باشه که لینکشو داده.
برای همین لطفاً افرادی که مثل خود من زیاد وارد نیستند بهتره صبر کنند بقیه تستش کنند که یک وقت مشکلی براشون پیش نیاد.

Demo Expander 12 now available! – Play FIFA 12 Demo in snow or rain! FIX v1.1 AVAILABLE

Demo Expander 12 is the only utility on the scene that allows you to play in snow or rain weather with your FIFA 12 PC demo! This particular setting has been hidden by EA Sports, and by the default, You’re unable to see how the game looks on these modes! But that’s over, You don’t have to wait for the final version of the game! These two awesome features are available now with Demo Expander 12!

You can also play on different game modes, such as Windowed. You can enable/disable Cinematics, and what is most important, You can skip annoying game intro. If you pick this option, you wont spend your precious time on boring loading menus, but you’ll be prompted directly to menu where you choose your teams and kits!

This Demo Expander is for all you true Fifa fans who want to experience something that was not available before. Enjoy!!!

NOTICE: READ README FILE BEFORE USING!
NOTICE#2: YOU NEED VISUAL BASIC 6 RUNTIME FILES IN ORDER TO RUN DE 12:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=20429
EDIT: VERSION 1.1 OF THE PROGRAM HAS BEEN AVAILABLE. IT FIXES HALF LENGHT ISSUE. ALL YOU HAVE TO DO IS RE-DOWNLOAD THIS FILE AND INSTALL IT!
winrar.gif

download: Demo Expander 12 (333.72KB)
added: 16/09/2011
clicks: 3722
description: Demo Expander 12 is the only utility on the scene that allows you to play in snow or rain weather with your FIFA 12 PC demo! You can also play on different game modes, such as Windowed. You can enable/disable Cinematics, and what is most important, You can skip annoying game intro. If you pick this option, you wont spend your precious time on boring loading menus, but you'll be prompted directly to menu where you choose your teams and kits! This Demo Expander is for all you true Fifa fans who want to experience something that was not available before. Enjoy!!!

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
فکر نکنم این پچ به درد بخور باشه مگر برای زمان بازی.
به عکس ها توجه کنید:بارون و برف دارن توی زمین آفتابی که مال خود دمو هستش میبارن

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
پویا جان کدوم از اینا تو فیفا ۱۱ کنسولی بود ؟
من نسخه کنسولی هم تست کردم ، اما با هیچ کدوم از اینا برخورد نداشتم !!!
چرا عزیز؛
همه اینایی که گفتی تو 11 کنسول بود.
11 pc همون 10 کنسول بود واسه همین این یکی واسه ما pc باز ها تازگی داره.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
فکر نکنم این پچ به درد بخور باشه مگر برای زمان بازی.
به عکس ها توجه کنید:بارون و برف دارن توی زمین آفتابی که مال خود دمو هستش میبارن

شما تاحالا بارون و برف تو هوای آفتابی ندیدی؟

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:21 PM ارسال شده بود ----------

چرا عزیز؛
همه اینایی که گفتی تو 11 کنسول بود.
11 pc همون 10 کنسول بود واسه همین این یکی واسه ما pc باز ها تازگی داره.

خدا رو شکر یکی دیگه هم حرف ما رو زد!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
خب پویا فیفا 11 pc دقیقا فیفا 10 کنسول نبود! در واقع فیفا 11 pc همون 2010 fifa world cup کنسول بود.

ا چرا همچین حرفی می زنی؟ اصلا جام جهانی نبود! ای بابا این دیگه خیلی حرفه.

فیفا 11 پی سی همون اگه اشتباه نکنم فیفا 10 نسخه 10.06 یا شاید 10.6 کنسول بود. دقیقا همون بود ها! فقط منو عوض شده بود، بازیکن ها ترانسفر شده بودن و در همین حد! حتی گزارشگر بازی نمی گفت اینترمیلان قهرمان اروپا شده، می گفت سالهای 64 و 65 سالهای رویایی داشته، در حالی که گزارشگر فیفا 11 کنسول از مورینیو و قهرمانی اروپا می گفت. یعنی سازنده ها حتی نیومدن جمله ها رو اصلاح کنن و همون (تاکید می کنم، دقیقا همون) نسخه ی فیفا 10 با آخرین پچی که روش اومد رو برای کامپیوتر گذاشتن که البته جای تشکر داشت، چون اون زباله ای که ما بازی می کردیم تو فیفا 10 کامپیوتر هیچ سنخیتی با این بازی روون و متفاوت نداشت.

• Like
Reactions: Sorrows

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
برای اینکه زودتر جا بیوفته بازی بارتون دیگه فیفا 11 بازی نکنین که عادت کنین به سیستم دفاع جدید بازی
بازی عالی شده از اکثر لحاظ ! مخصوصا فیزیک جدید impact engine خیلی باحال کار شده مثلا این دیگه آخر برخورد بود !

این بازی یه 9.5 از GS در انتظارشه .

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
برای اینکه زودتر جا بیوفته بازی بارتون دیگه فیفا 11 بازی نکنین که عادت کنین به سیستم دفاع جدید بازی
بازی عالی شده از اکثر لحاظ ! مخصوصا فیزیک جدید impact engine خیلی باحال کار شده مثلا این دیگه آخر برخورد بود !

این بازی یه 9.5 از GS در انتظارشه .
لطفا دوباره آپش کن لینکت کار نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر