FIFA 11 | X360

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
خواهشا این ترکیب ها را قرار ندید که کار نمیده.

کار نمیده؟!!! منظورتون همون کار نمیکنه بود دیگه؟!!!:d

برای استفاده از این ترکیب ها لازمه با انتقال اطلاعات از طریق فلش به کنسول آشنا باشید و صددرصد هم عمل میکنه.

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من روش درست را هم بلدم و بار ها از همین روش دموی بازی ها را روی 360 ریخته ام.این بار حتی فایل Squad1 را در منوی Load squad هم فایل را نشان می داد ولی هنگام لود کردن این پیغام را می داد که Squad1 is corrupted

می تونی من را راهنمایی کنی یا یک بار دیگه آپلود کنی.یا مراحلی که انجام می دی را برای من بگو شاید جایی را اشتباه می کنم.
با تشکر

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
بعد از حدود 200 300 ساعت بازی کردن فیفا 11 . میتونم بگم که خاک تو سرت EA ! بخش Be a pro توی Career دقیقا یه افتضاحه . و من این بخش رو خیلی دوست داشتم و گند زدن بهش . مربی شعور نداره درست حسابی تعویض کنه . شعور نداره تو رو تعویض کنه تو فیفا 10 میشد تعویض کنی . شعور نداره تو همه بازیهای به فاصله 2 روز بازیت نده ! از همه مهم تر شعور تعویض کلیدی نداره . از اول تا آخر فقط 3 تا بازیکن خاص رو میاره داخل . با بقیه بازی اصا مشکلی ندارم اما چون من عاشق این قسمتم واقعا باید گفت خاک تو سر ِ EA !

یکی از گندایی که زده اینه که تو player manager شما نمیتونی بازیکن خودتو یه همون virtual pro
رو با خودت ببری به تیم جدیدت در واقع پیشنهادی که باست میاد فقط باسه منیجر میاد. به

شدت رو اعصابه این کارشون حالا اگه کسی از دوستان راهی بلد بگه

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
سلام دوستان من مشکلی که دارم اینه که هرکار می کنم سیستم هایی را که سیو کردم نمیتونم پاک کنم کسی میگه چطور سیستم هایی را که چیدیم را میشه پاک کرد

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من روش درست را هم بلدم و بار ها از همین روش دموی بازی ها را روی 360 ریخته ام.این بار حتی فایل Squad1 را در منوی Load squad هم فایل را نشان می داد ولی هنگام لود کردن این پیغام را می داد که Squad1 is corrupted

می تونی من را راهنمایی کنی یا یک بار دیگه آپلود کنی.یا مراحلی که انجام می دی را برای من بگو شاید جایی را اشتباه می کنم.
با تشکر

کسی نبود جواب من را بده؟
یک از اساتید که این کار را انجام داده زحمت بکشه مرحله به مرحله برای من توضیح بده ببینم اشکال کارم کجاست؟ خیلی دوست دارم ترکیب های تیم ها و Roster update ها را انجام بدم ولی اینترنتم به لایو وصل نمیشه و این روش آفلاین هم برای من کار نکرد.:(
با تشکر

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام دوستان من مشکلی که دارم اینه که هرکار می کنم سیستم هایی را که سیو کردم نمیتونم پاک کنم کسی میگه چطور سیستم هایی را که چیدیم را میشه پاک کرد
فکر نکنم از خود بازی بتونی پاک کنی!(شایدم بشه :D)من وقتی میخوام Save هام رو پاک کنم از داشبورد میرم توی Memory و Fifa 11 رو انتخاب میکنم و از اونجا پاک میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر