FIFA 11 | X360

• Thread starter Thread starter Ooops
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    fifa 11
سلام
کسی میدونه تیم منتخب جهان و منتخب اروپا رو از کجا بیاریم ؟
منتخب اروپا که نداره.دو تا منتخب جهان داره یکی ماله زمان الان یکی هم برای بازیکنان قدیمی.
وقتی میخوای تیم انتخاب کنی توی بخش Rest Of World تیم های World XI و Classic XI هستن

بروبچس منچستری شماها از رونی چطوری استفاده می کنید؟ تو تکنیک زدن که کنده(step over) اکثر پاس تو عمق ها رو هم قبل این که به رونی برسه دفاع می گیره تک به تک ها رو هم بیشتر با برباتوف می تونم گل کنم نمی دونم چرا با رونی سخت گل می زنم
من با ترکیب دیفالت بازی می کنم احساس می کنم نمی تونم از رونی خوب استفاده کنم بهتر نیست جای رونی رو با برباتوف عوض کنم؟

اقا ما که پدرمون دراومد نتونستیم یه الگوی همیشگی برای ضربات ایستگاهی پیدا کنیم. کسی میدونه چطور میشه یه ایستگاهی زد که اقلا تو چارچوب باشه؟؟!!!
یا اگه خواستیم سانتر کنیم همین ضربات ایستگاهی رو مثل مثلا کناره های محوطه جریمه بتونیم مثل مثلا ایمان مبعلی یا مهدوی کیا سانتر کنیم؟ میدونید منظورم چه جور سانتری یه دیگه؟

اقا ما که پدرمون دراومد نتونستیم یه الگوی همیشگی برای ضربات ایستگاهی پیدا کنیم. کسی میدونه چطور میشه یه ایستگاهی زد که اقلا تو چارچوب باشه؟؟!!!
یا اگه خواستیم سانتر کنیم همین ضربات ایستگاهی رو مثل مثلا کناره های محوطه جریمه بتونیم مثل مثلا ایمان مبعلی یا مهدوی کیا سانتر کنیم؟ میدونید منظورم چه جور سانتری یه دیگه؟
ببین واسه ضربات ایستگاهی اگه میخواهی مستقیم بزنی که گل بشه باید بالا رو بگیری(البته اگه با D pad بازی میکنی) بعدش تا یکم بیشتر از وسط پر کنی.کاتش رو هم باید خودی بدی!

واسه کرنر من همیشه LB رو هم میگیرم و سانتر میکنم چون یکم محکم تر ساتر میکنه و قوسی نمیشه
کلا من خیلی کم پیش میاد از روی سانتر گل بزنم:d هیچگونه استعدادی در این زمینه ندارم

کلا ضربه ایستگاهی تو فیفا گل زدن براحتی آب خوردن هست.کافیه وقتی خطا شد زاویه مناسب رو تنظیم کنید و بعد دست رو بگیرید بالا و شوت رو تا نصفه پر کنید و زرتی میره تو گل.کات هم احتیاجی نداره.اگر بارسا هستید،ویا و مسی عالی ایستگاهی میزنن.تو یونایتد هم گیگز از همه بهتره.چلسی هم دروگبا حرف نداره.رئال هم اوزیل و کریس.

کرنر گل کردن هم بسیار آسونه.باید روی سانتر رو زیاد نگه دارید به طوریکه نه تیر یک بره و نه تیر دو.به قولی قشنگ بیوفته وسط محوطه جریمه،اونوقت براحتی گل میشه.

رونی رو هم اگر میخواد بهتر نتیجه بده بزارید سمت راست.در ضمن جی سونگ رو حتما بزارید که حرف نداره.

اینجوری که شماها میگید تو فیفا 10 میشد زد، بله منم میدونم کاشته زدن راحته ولی تو فیفا 10 راحت بود اینجا کجاش راحته؟!! با رونالدو که دیگه خیلی قشنگ میزنه به زور میشه حتی تو چارچوب زد کاشته زنای دیگه که اصلان صحبتشون نیست.

بعدشم من کجا اصلا درباره ی کرنر صحبت کردم؟ گفتم ضربات ازادی رو که بخوایم شوت نکنیم، سانتر کنیم... وگرنه گل کردن کرنر که کار سختی نیست.

FIFA2011 گزارشگر

سلام دوستان

من تاحالا 2 بازی فیفا خریدم هر 2 گزارشگر ندارد دوستان لطفا کمک کنید چطور میتونم صدای گزارشگر را فعال کنم .

کسی نیست جواب منو بده آ یاFIFA2011 گزارشگر داره لطفآ یی چیزی بگین دوستان؟؟؟؟؟؟؟

از اول گزارشگرش فعاله داداش

شما هر دو دیسک رو از یه نفر خریدید؟اگه آره بهتره از یکی دیگه بگیرد آخه تا حالا مشکل اینطوری واسم پیش نیومده

سلام
یه سوال..
این بازی آنلاینش مثل فیفا 10 کلا رایگانه یا پولیه؟
اگه ممکنه کامل توضیح بدید در این زمینه.. سرچ کردم چیز درستی متوجه نشدم
یه جا خوندم که برای مدتی مجانیه، بعدش باید پول بدیم
درسته؟
اگه آره لطفا به این سوالا جواب بدید:
رایگانش چقدره؟
وقتی تو حالت رایگانیم بازم رنک میده؟
وقتی رایگان تموم شد کلا دسترسیمون قطع میشه یا اینکه فقط مسابقه ی ranked نمیشه بازی کرد؟
واسه شارژ کردنش باید چکار کرد؟
چقد پول لازمه و چقد شارژش میکنه

اگه به سوالام جواب بدید خیلی ممنون میشم

آخرین ویرایش:
سلام
یه سوال..
درسته؟
رایگانش چقدره؟
وقتی رایگان تموم شد کلا دسترسیمون قطع میشه یا اینکه فقط مسابقه ی ranked نمیشه بازی کرد؟

منم همین سوالهارو دارم اگه کسی جواب بده ممنون میشم. دیگه کم کم انلاین بازی کردن رو هم شروع کنیم :d

سلام
یه سوال..
درسته؟
رایگانش چقدره؟

سلام.شما اولین بار که به سرور فیفا وصل میشید می تونید از چند راه هزینه اشتراکتون رو پرداخت کنید یا اینکه اصلا از دی وی دی ناین اورجینال با key اصلی استفاده کنید.
در غیر این صورت شما می تونید به مدت 7 روز از سرور فیفا به عنوان trial استفاده کنید که در این شرایط همه کاری هم می تونید بکنید منظورم بازی رنکینگی یا غیر رنکینگ هست.اما بهترین روش برای هزینه اشتراک اینه که من تو تاپیک (برگزاری لیگ فیفا 11 در شبکه لایو ) توضیح دادمه یعنی شما میری تو یکی از این سایتا که من نوشتم 800 پوینت ماکروسافت به قیمته حدودا 13000 تومن میگیری بعد میای تو داشبورد کنسولت وارد می کنی (تو بخش Reedom code) و وقتی میری تو بازی پرداخت بوسیله پوینت رو انتخاب میکنی(عبارت لاتینش رو یادم رفته) بعدش دنیای فیفا به روت باز میشه.
بنده از لایو بازها هستم که فیفا خیلی بازی می کنم با بچه ها هم لیگ میزنیم می خواستی شرکت کنی یه سر به تاپیک من تو بخش XBOX LIVE بزن.
b-)یا علللللللللللللللللللللللللللللللللللیb-)

میخواستم با پیغام خصوصی ازت بپرسم گفتم همین جا بگم شاید به درد کسی بخوره.
من تا حالا کنسولم رو به لایو وصل نکردم، این بن شدن و اینها جریانش چیه؟ چطوری میشه که بن میشه؟ چطوری میشه که نذاریم بن بشه؟
اون دی وی دی ناین اورجینال که میچی قضیش چطوریه؟
ادرس اون تاپیکت رو هم بذار، به لایو وصل بشم حتما میام لیگ. با ps3 که یه مدت خیلی بازی میکردیم یادش بخیر.
راستی هزینه ی لایو بازی کردن ماهی چقدره؟ میگن ادم هرچی بیشتر داشته باشه خسیس تر میشه شده قضیه این بیل گیتس:|

سلام.شما اولین بار که به سرور فیفا وصل میشید می تونید از چند راه هزینه اشتراکتون رو پرداخت کنید یا اینکه اصلا از دی وی دی ناین اورجینال با key اصلی استفاده کنید.
در غیر این صورت شما می تونید به مدت 7 روز از سرور فیفا به عنوان trial استفاده کنید که در این شرایط همه کاری هم می تونید بکنید منظورم بازی رنکینگی یا غیر رنکینگ هست.اما بهترین روش برای هزینه اشتراک اینه که من تو تاپیک (برگزاری لیگ فیفا 11 در شبکه لایو ) توضیح دادمه یعنی شما میری تو یکی از این سایتا که من نوشتم 800 پوینت ماکروسافت به قیمته حدودا 13000 تومن میگیری بعد میای تو داشبورد کنسولت وارد می کنی (تو بخش Reedom code) و وقتی میری تو بازی پرداخت بوسیله پوینت رو انتخاب میکنی(عبارت لاتینش رو یادم رفته) بعدش دنیای فیفا به روت باز میشه.
بنده از لایو بازها هستم که فیفا خیلی بازی می کنم با بچه ها هم لیگ میزنیم می خواستی شرکت کنی یه سر به تاپیک من تو بخش XBOX LIVE بزن.
b-)یا علللللللللللللللللللللللللللللللللللیb-)
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز >:d<
سایت هم همون game ir دیگه؟

بذارید کنکور رو بدیم بعدش میام لایو رو به لرزه میندازم :d
حریف قدر میطلبیم >:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or