FIFA 11 | X360

• Thread starter Thread starter Ooops
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    fifa 11
میخواستم با پیغام خصوصی ازت بپرسم گفتم همین جا بگم شاید به درد کسی بخوره.
من تا حالا کنسولم رو به لایو وصل نکردم، این بن شدن و اینها جریانش چیه؟ چطوری میشه که بن میشه؟ چطوری میشه که نذاریم بن بشه؟
اون دی وی دی ناین اورجینال که میچی قضیش چطوریه؟
ادرس اون تاپیکت رو هم بذار، به لایو وصل بشم حتما میام لیگ. با ps3 که یه مدت خیلی بازی میکردیم یادش بخیر.
راستی هزینه ی لایو بازی کردن ماهی چقدره؟ میگن ادم هرچی بیشتر داشته باشه خسیس تر میشه شده قضیه این بیل گیتس:|

این دوستمون که انگار دیگه نیومد تو این تاپیک. کسی نظری نداره برای این سئوالم؟:(

میخواستم با پیغام خصوصی ازت بپرسم گفتم همین جا بگم شاید به درد کسی بخوره.
من تا حالا کنسولم رو به لایو وصل نکردم، این بن شدن و اینها جریانش چیه؟ چطوری میشه که بن میشه؟ چطوری میشه که نذاریم بن بشه؟
اون دی وی دی ناین اورجینال که میچی قضیش چطوریه؟
ادرس اون تاپیکت رو هم بذار، به لایو وصل بشم حتما میام لیگ. با ps3 که یه مدت خیلی بازی میکردیم یادش بخیر.
راستی هزینه ی لایو بازی کردن ماهی چقدره؟ میگن ادم هرچی بیشتر داشته باشه خسیس تر میشه شده قضیه این بیل گیتس:|

سلام. ماشا الله در هر سوالت یه سوال دیگه نهفته است نمی دونم از کجا شروع کنم.)x
1. ادرس تاپیک لیگ فیفا اینه :xhttp://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41885
2.بن شدن = اخراج از شبکه لایو = از کار افتادن پروفایل = به فنا رفتن هارد دستگاه = ..... = کلا باید بی خیال دستگاهت بشی>:d<
3.دی وی دی ناین اورجینال یعنی مثل همون بلوری هایی است که به قیمت گزاف برا ps3 میگیری. (کلا بی خیال این قسمت شو چون این دیسک ها رو گیر نمیاری):))
4.بن شدن به وسیله موج بن اتفاق می افته که هر سال در ماه های خاصی از سال توسط شرکت ماکروسافت به وقوع می پیوندد و دستگاهه هایی که کپی خور شده اند بن میشن >:)
5.اگر از فریمور های جدید استفاده کنی (الان بهش میگن LT+) و دیسک های بازیت هم فول پچ باشن دیگه بن و ... تعطیل میشه. دیسک ها رو هم خودت میتونی پچ کنی که اموزش تو تاپیک ها هست و هم می تونی از بیرون دی وی دی هات رو پچ کامل بگیری.b-)
6.برا لایو بازی کردن به یه ADSL 256 به بالا احتیاج داری که بگیم متوسط هزینش 16000 تومن در ماه است و گلد کارت که الان 3 ماهش 26000 تومنه و حالا برا بعضی از بازی ها باید پوینت ماکروسافت بخری که قیمت 16000 تاییش 25000 تومن است.مثلا فیفا 800 تا می خواد که میشه 13000 تومن و در خلاصه باید پول خرج کنی.=))
دیگه دستم تاول زد#:-s
دروووووووووووووووووووووووود

FIFA2011 XBOX360

از اول گزارشگرش فعاله داداش

شما هر دو دیسک رو از یه نفر خریدید؟اگه آره بهتره از یکی دیگه بگیرد آخه تا حالا مشکل اینطوری واسم پیش نیومده

نه دوست عزیز من بازی را از دو جای مختلف گرفتم
این دو بازی درسته کار میکنه همش , FIFA WORLD CUP 2010 و/pes 2011
اگر کسی سراغ داره لنک مستقیم FIFA2011 را بزاره

من یه مشکل تو career پیدا کردم . وقتی می خوام وارد بازی بشم تو قسمت warming up گیر می کنه و نمیاد . ( از اون بازی هایی است که با تغییر برنامه باید بازی کنی یعنی اول قرار نبوده تو این زمان باشه ولی به خاطر تغییر برنامه تو این زمان برگزار میشه ) چی کار کنم ؟

من یه مشکل تو career پیدا کردم . وقتی می خوام وارد بازی بشم تو قسمت warming up گیر می کنه و نمیاد . ( از اون بازی هایی است که با تغییر برنامه باید بازی کنی یعنی اول قرار نبوده تو این زمان باشه ولی به خاطر تغییر برنامه تو این زمان برگزار میشه ) چی کار کنم ؟
والا داداشم من زیر و بم این فیفا در اوردم اما اینو تا حالا بهش برنخورده بودم

برا منم یه بار این اتفاق افتاد......یه جورایی باگِ بازیه در واقع اون مسابقه چند روز جلوتره ولی اشتباهاً تو اون روز نشون میده برات در حالیکه اون روز اصلاً بازی ای نداری!اون موقع من اون بازی ای که گیر می کردو skip کردم(ولی در واقع skip نشد),بعدش درست شد و 2,3 روز بعدش اون بازیو انجام دادم!

بعد از حدود 200 300 ساعت بازی کردن فیفا 11 . میتونم بگم که خاک تو سرت EA ! بخش Be a pro توی Career دقیقا یه افتضاحه . و من این بخش رو خیلی دوست داشتم و گند زدن بهش . مربی شعور نداره درست حسابی تعویض کنه . شعور نداره تو رو تعویض کنه تو فیفا 10 میشد تعویض کنی . شعور نداره تو همه بازیهای به فاصله 2 روز بازیت نده ! از همه مهم تر شعور تعویض کلیدی نداره . از اول تا آخر فقط 3 تا بازیکن خاص رو میاره داخل . با بقیه بازی اصا مشکلی ندارم اما چون من عاشق این قسمتم واقعا باید گفت خاک تو سر ِ EA !

بعد از حدود 200 300 ساعت بازی کردن فیفا 11 . میتونم بگم که خاک تو سرت EA ! بخش Be a pro توی Career دقیقا یه افتضاحه . و من این بخش رو خیلی دوست داشتم و گند زدن بهش . مربی شعور نداره درست حسابی تعویض کنه . شعور نداره تو رو تعویض کنه تو فیفا 10 میشد تعویض کنی . شعور نداره تو همه بازیهای به فاصله 2 روز بازیت نده ! از همه مهم تر شعور تعویض کلیدی نداره . از اول تا آخر فقط 3 تا بازیکن خاص رو میاره داخل . با بقیه بازی اصا مشکلی ندارم اما چون من عاشق این قسمتم واقعا باید گفت خاک تو سر ِ EA !
راست میگی خیلی بخش ضعیفو و مضخرفیه......بنظرم هیچ جذابیتی نداره.....

آره خیلی جالبه من اون دفعه مصدوم بودن نمیتونستم راه برم ابله یه بازیکن دیگه رو تعویض کرد منو زدن پکوندن 80 روز مصدوم بودم :d
قبلن میتونستی Request Sub کنی اما تو این یکی نمیشد . به علاوه وقتی Virtual pro رو انتخاب می کنی برای این حالت ِ Career بخاطر Strength کم شدیدا کم میاره تو بازی ها ! :|

اینا به کنار هوش مصنوعی فاجعه رو بگو اصلا نمی دونند می خواند تو زمین چی کار کنند اگر هم که دروازه بان باشی توپ بت نمی رسه نمرت میشه 6 بازیا بعدی تو ترکیب نیستی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or