FIFA 11 | X360

• Thread starter Thread starter Ooops
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    fifa 11
چه جوری میشه یه کاری کرد که تو career تعداد ذخیره ها بیشتر بشه ؟ از تو setting بازی میرم بیشتر می کنم ولی رو career تاثیر نداره .
توی Career چون مثل دنیای واقعی هست نمیشه.خودش بستگی به لیگ و جام هایی که توش شرکت میکنی زیاد و کم میکنه طبق قوانین واقعی :دی

سلام به همه.میخواستم راهی نداره که افلاین بازی رو اپدیت کنم تا باگهاش گرفته بشه.از اول هیچ اپدیتی انجام ندادم.من lt+1.6 دارم وقتی انلاین شدم تا اپدیت کنم بازی رو بهم پیام میده که اول یه داشبورد رو اپدیت کنم بعد اجازه میده به لایو وصل بشم و چون خونده بودم این اپدیت کلا کپی خور دستگاه رو میپرونه انجام ندادم.حالا راهی برای اپدیت افلاین هست؟

دریبل پله دو مدل تو فیفا یکی رو بلدم انالوگ رو یک بار عقب میزنیم بعد دو بار بالا ولی اون یکی مدلش رو بلد نیستم اگه میشه کمک کنید وچطوری از کرنل میشه گل زد؟

دریبل پله دو مدل تو فیفا یکی رو بلدم انالوگ رو یک بار عقب میزنیم بعد دو بار بالا ولی اون یکی مدلش رو بلد نیستم اگه میشه کمک کنید
هیچ فرقی نداره فقط باید با سرعت کمتری این کار رو انجام بدی!
یعنی یه پایین دو تا بالا رو بزن ولی با سرعت آروم اینکار رو انجام بده!

دوستان فیفا باز شمام مشکل تو لود شدن دارین؟
مثلا تو کریر مود بعد از تموم شدن بازی دو سه بار برای من گیر میکنه آهنگه پخش میشه ولی فقط صفحه پس زمینه معلومه یه جورایی نیمه هنگ میکنه
یا
تو تورنمنت مود یکی دو بار هنگ کرده
و مجبور میشم کنسول رو ریستارت کنم
تو هاردم میریزم بازیو
دو بارم عوض کردم بازیو یعنی نو خریدم دیسکاشم ورباتیم و تی گیت بود
ولی هر دوش اذیتم کرده
شمام این مشکلاتو داشتین ؟
چاره ش چیه؟

یه سوال:قبل رفتن به بازی توی game setting یه قسمت هست به نام podecst که off هستش.
به چه دردی میخوره؟؟؟
راستی دوستان اگر بازی رو روی گزارش اسپانیایی تجربه نکردند حتما امتحان کنند که خیلی باحاله مخصوصا وقتی گل میزنه

کسی میدونه چطور میشه 1-2 کرد؟یه سوال دیگه توفیفا مثل pes قسمتی هست که 3تا تیم برداریم بین خودمون لیگ یا کاپ بندازیم که هربار از بازی بیرون هم نیایم؟یه منویی رفتم ولی تیمها همه باید زوج باشه و 3تایی نمیشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or