FIFA 11| PS3

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
ببین قبل از اینکه وارد بازی بشه و بعد از این که تیم ها رو انتخاب کردی به یک صفحه ای میرسی که توش می تونی بری توی تنظیمات دسته، ترکیب و سیستم ها، شروع بازی و Setting. برو تو قسمت Setting و به آخرین Tap برو تا توش on و off کردن آفساید، خطا، مصدومیت و هند رو پیدا کنی.
ممنون برهان جان
پیداش کردم
خیلی این سیستم هند برنامه نویسی سختی داره ، به این سادگیا نمیتونن راش بندازن
منم یکی دو بازی با این سیستم بازی کردم که واقعا به نظرم این هند خیلی الکی به ضررت خطا گرفته میشه
مثلا یک جا مدافع حریف تکل از پشت کرد رو مهاجم من بعد بازیکنم خورد زمین دستش به توپ خورد ، خطا که نگرفت هیچ ، خطای هند بازیکن منو گرفت !!!!
باتشکر

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
البته اینجا جاش نیست ولی ریجن 3 تا داریم که ماله مناطق مختلفه.
ریجن یعنی محله ساخت همون دستگاه . ریجن 1 یعنی ماله امریکا و مناطق امریکاییه و ریجن 2 یعنی ماله اروپا و 3 یعنی ماله کشورهای اروپاییه .
حالا اگه دستگاهت ریجن 1 باشه می تونه بازیهای ریجن یک رو بخونه ولی اگر TV اج دی داشته باشی همش رو می تونه بخونه و شامل ریجن 2و3 هم میشه .
ولی من به شما توصیه می کنم از ریجن همیشه استفاه کنید که بهتره .
#:-s#:-s#:-s

من فکر میکنم اینطوری که شما گفتین نیست،البته دوستان اگه من اشتباه بگم حتما اطلاع میدن،من فکر کنم ریجن 3 مال آسیاس نه اروپا،ضمنا همه ی دستگاه ها همه ی ریجن ها رو میخونن ولی بعضی امکانات بازی که بعدا اضافه میشه و قابل خریده،اگه بازیت ریجن 2 یا 1 باشه،راحت تر میشه خرید کرد... ممنون میشم دوستان کمک کنند..

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خیلی این سیستم هند برنامه نویسی سختی داره ، به این سادگیا نمیتونن راش بندازن
دقیقا . همینجوریشم داورا و کارشناسا 100% نمیتونن خطای هند رو تشخیص بدن چه برسه به این !!! من تو 1 بازی 2تا پنالتی هند دادم !!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقا من هم هند رو بستم چون خیلی مسخره میشد. به نظرم این سیستم رو قرار نمیدادن خیلی بهتر بود چون در هر صورت به عنوان یک ایراد میشه ازش نام برد نه یک پیشرفت. به شخصه اگه تو نسخه نهایی هم هند رو این جوری ببینم با اینکه قابلیت on و off داره ولی بازم به عنوان یک مشکل ازش یادم می کنم.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
اگه درست به کار بگیر خیلی خوب میشه من چندباری که تو انلاین FIFA10WC تکت به تک میشدم دروازبان که میومد تکل بزنه درس ت میخورد به دستش که اعصابم خراب می کرد

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام دوستان
ببخشید شاید جای سئوالم اینجا نباشه
من دمو رو دانلود کردم ، الان چطوری میشه دمو رو به یه نفره دیگه بدم؟
اصلا راهی هست که دمو رو داخل فلش بریزم بزنم به یه دستگاه دیگه؟

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام بچه ها
ببخشید یه سوال آماتور داشتم
شما چطوری Demo بازی رو دانلود کردید؟
از PSN?
من خودم یه Account PlayStation Network ساختم ، آیا میتونم با این اکانتم دانلود کنم؟از چه سایتی؟چجوری؟حجمش چقدره؟
ببخشید اگه سوالام آماتور بود ولی لطفا جواب بدید.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
من فکر میکنم اینطوری که شما گفتین نیست،البته دوستان اگه من اشتباه بگم حتما اطلاع میدن،من فکر کنم ریجن 3 مال آسیاس نه اروپا،ضمنا همه ی دستگاه ها همه ی ریجن ها رو میخونن ولی بعضی امکانات بازی که بعدا اضافه میشه و قابل خریده،اگه بازیت ریجن 2 یا 1 باشه،راحت تر میشه خرید کرد... ممنون میشم دوستان کمک کنند..
درسته اشتباه از من بود من اگه ببینید 2 بار نوشتم اروپایی اخه من اصلا نمی تونم فارسی بنویسم خیلی سخته واسم خواستم یه کمک کوچولو کرده باشم .
و این که ریجن 2 توو ایران زیاد پیدا می شه . #:-s

سلام بچه ها
ببخشید یه سوال آماتور داشتم
شما چطوری Demo بازی رو دانلود کردید؟
از PSN?
من خودم یه Account PlayStation Network ساختم ، آیا میتونم با این اکانتم دانلود کنم؟از چه سایتی؟چجوری؟حجمش چقدره؟
ببخشید اگه سوالام آماتور بود ولی لطفا جواب بدید.
اگه دقت کنید توو Psstore یه قسمتی هست واسه سرچ اوونجا بنویسد Fifa 11 بعد دمو رو انتخاب کنید و حله .
بله ولی می تونید بگید اکانتتون ماله کدوم کشور ؟ سایت نمی خواد . می رید روش و کلیک می کنید و شروع به دانلود می کنید . 1 گیگ 510 مگابایت .
No Problem My friend .
#:-s#:-s#:-s ;)

Last edited by a moderator:

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
سلام دوستان
ببخشید شاید جای سئوالم اینجا نباشه
من دمو رو دانلود کردم ، الان چطوری میشه دمو رو به یه نفره دیگه بدم؟
اصلا راهی هست که دمو رو داخل فلش بریزم بزنم به یه دستگاه دیگه؟

سلام دوست من ، من اتفاقا خیلی دلم میخواست که همون اول جواب شما رو بدم ولی خب چون مطمئن نبودم،ندادم،فقط اینو بگم که 2 روز پیش دوستم اومد اینجا تا بازی هایی که من دانلود کردم رو بریزه تو فلش ببره ولی هر قسمتی از سوراخ سمبه های منو رفتم،همچین کاری نتونستم بکنم و ظاهرا نمیشه همچین کاری کرد :)

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام دوست من ، من اتفاقا خیلی دلم میخواست که همون اول جواب شما رو بدم ولی خب چون مطمئن نبودم،ندادم،فقط اینو بگم که 2 روز پیش دوستم اومد اینجا تا بازی هایی که من دانلود کردم رو بریزه تو فلش ببره ولی هر قسمتی از سوراخ سمبه های منو رفتم،همچین کاری نتونستم بکنم و ظاهرا نمیشه همچین کاری کرد :)
خیلی ممنون دوست عزیز:)
پس بچه ها این بازیهای آرکید رو چطوری با هم تبادل میکنن؟؟؟؟
یعنی دمو رو نمیشه به کسی دیگه داد؟؟؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
بچه ها شما میخواین تو منیجر مود،چه تیمی رو بردارین!؟
من میخوام تیم Darlington رو که تو دسته 3 انگلیس هست رو بردارمو در آینده (که فکر کنم یک سالی طول میکشه ! ) قهرمان اروپاش کنم ! البته رو درجه سختی Legendary !

stefy

کاربر سایت
Apr 20, 2009
42
خوب من با اینکه رئالیم میخوام این لیورپول بینوا بعد از مدتها قهرمان لیگ کنم بعد عوض کنم برم یه تیم دیگه بعد کسی از حالت منیجر مود فیفا 11 خبرنداره

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
خیلی ممنون دوست عزیز:)
پس بچه ها این بازیهای آرکید رو چطوری با هم تبادل میکنن؟؟؟؟
یعنی دمو رو نمیشه به کسی دیگه داد؟؟؟

هر كس دمو رو براي خودش فقط دانلود ميكنه

دمو رو به هيچ وجه نميشه از رو PS3 كپي كرد رو فلش و داد به يكي ديگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر