FIFA 11| PS3

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خوب ما هم با کلی تاخیر تونستیم تستش کنیم :D ولی اینو میتونم بگم اونایی که به کوچکترین چیز های بازی گیر میدن و ... میگن فلانه ... ... ..:D واقعا دارن کم لطفی میکنن ...

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام بچه ها
تا برهان نیستش و سرگرم بازیه ، یکم خلاف مقررات رفتار کنیم :d

امسال من همه بازیها رو گرفتم ، پی ای اس و فیفا 11 پی سی رو گرفتم و دموی فیفا 11 و دموی پی ای اس 11 رو روی کنسول بازی کردم

به نرم فیفا 11 روی کنسول یه فاصله چند فرسنگی به بقیه این فوتبالا داره ، اصلا فوق العاده است
من هر کدوم از این بازیها رو که میکنم اصلا ارضا نمیشم ولی فیفا 11 کنسول فوق العاده است
باتشکر

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام بچه ها
تا برهان نیستش و سرگرم بازیه ، یکم خلاف مقررات رفتار کنیم :d

امسال من همه بازیها رو گرفتم ، پی ای اس و فیفا 11 پی سی رو گرفتم و دموی فیفا 11 و دموی پی ای اس 11 رو روی کنسول بازی کردم

به نرم فیفا 11 روی کنسول یه فاصله چند فرسنگی به بقیه این فوتبالا داره ، اصلا فوق العاده است
من هر کدوم از این بازیها رو که میکنم اصلا ارضا نمیشم ولی فیفا 11 کنسول فوق العاده است
باتشکر
من همیشه حضور دارم:d پستت هم که مشکلی نداشت و ok بود.

در ضمن دوستان یک خواهشی هم ازتون دارم. توی PSN که دارید بازی می کنید اینقدر وسط بازی ها پیغام ندید که بیا بازی و .... وقتی توی player hub برید نوشته کی داره چیکار می کنه. گاهی اوقات این پیام ها وسط بازی باعث گل خوردن میشه. ممنون

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
سلام بچه ها منم بازیو گرفتم واقعا طبیعی شده ولی به نظرم تو legendry بازی خیلی فیزیکی میشه نه؟ بعد یه سئوال برا آنلاین کد میخواد ؟

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من همیشه حضور دارم:d پستت هم که مشکلی نداشت و ok بود.

در ضمن دوستان یک خواهشی هم ازتون دارم. توی PSN که دارید بازی می کنید اینقدر وسط بازی ها پیغام ندید که بیا بازی و .... وقتی توی player hub برید نوشته کی داره چیکار می کنه. گاهی اوقات این پیام ها وسط بازی باعث گل خوردن میشه. ممنون

خدا از دهنت بشنوه
هزار بار ما رو تو rdr سر این مسیج ها هد شات کردن
گل خوردن هم از فیفا 09 داریم الکی گل میخوریم

یه سوال فنی
این کد لازمه رو پکیج بازی نیستش ؟ قبلا ها یادمه این کد بازی برای فیفا اورجینال pc تو پکیجش بود

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این تروفی Experimental رو چطوری باید گرفت؟ هر 5 تا بازی هم باید با یه نفر باشه؟ یا میشه برگشت تو منو و دوباره با کس دیگه ای بازی کرد؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این تروفی Experimental رو چطوری باید گرفت؟ هر 5 تا بازی هم باید با یه نفر باشه؟ یا میشه برگشت تو منو و دوباره با کس دیگه ای بازی کرد؟
میشه برگشتش. مهم اینه که با 5 تا تیم محتلف بازی کنی و نتیجه هم اصلا مهم نیست.

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
فیفای من وسط بازی برای چند ثانیه صداش قطع میشه و لگ میزنه.ریپلشها هم که تیک می زنه. این مشکل فقط من دارم؟من نسخه ی کپی و هک رو دارم.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
خوب دوستانی که بازی رو خریدن
الان یک هفته است که دارن بازی میکنند
بیان بگن چه چیزهایی دیدن ، چه چیزهایی فهمیدن
به ما هم یاد بدن که ازشون عقب نیوفتیم :d
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر