FIFA 11| PS3

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
فیفای من وسط بازی برای چند ثانیه صداش قطع میشه و لگ میزنه.ریپلشها هم که تیک می زنه. این مشکل فقط من دارم؟من نسخه ی کپی و هک رو دارم.
این تا مقداری طبیعی هست.
سلام دوستان
من هر چی گشتم نتونستم Auto Save رو بردارم و Off ــش کنم.
لطفا هرچه زودتر منو راهنمایی کنید.
برو تو my fifa 11 تو تنظیمات پروفایل فکر کنم!دقیق الان یادم نیست همون ورا بگردی پیدا میشه.:d
یه سوال فنی
این کد لازمه رو پکیج بازی نیستش ؟ قبلا ها یادمه این کد بازی برای فیفا اورجینال pc تو پکیجش بود
پشت دفترچه بازیه.

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
بچه ها کجا Fifa 11 رو ارزونتر میده؟ میخوام ریجن 2 اش رو بگیرم فقط به خاطر بازی آنلاین. حالا میخواستم ببینم قیمتش الان حدود چقدر هست و کجا مناسب میفروشه!؟ این جریان کد دقیقا چیه!؟ برای بازی آنلاین نیاز هست؟! روی دفترچه همراه بازی باید باشه؟! روی همه ریجن 2 ها هستش یا اینکه شرایط خاصی داره!؟ از کجا بفهمم با کد هست یا نه؟! کلا من تجربه آنلاین بازی کردن روی Ps3 رو ندارم. حالا میخواستم ببینم باید اکانت خاصی رو قبلش تنظیم کنیم برای بازی و این حرفها؟

مرسی

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این جریان کد دقیقا چیه!؟ برای بازی آنلاین نیاز هست؟! روی دفترچه همراه بازی باید باشه؟! روی همه ریجن 2 ها هستش یا اینکه شرایط خاصی داره!؟ از کجا بفهمم با کد هست یا نه؟! کلا من تجربه آنلاین بازی کردن روی Ps3 رو ندارم. حالا میخواستم ببینم باید اکانت خاصی رو قبلش تنظیم کنیم برای بازی و این حرفها؟
اون کد فقط برای انلاین بازی کردن هستش . کد پشت دفترچه نوشته شده . روی همه ریجن-ها هم هست . فیفا کلا فقط ریجن 2 گیر میاد !!! قسمت اخر حرفت رو نفهمیدم :D ولی اگه منظورت اکانت psn id هست . باید بازیت و psn id که ساختی هر جفتش واسه یک منطقه باشه . مثلا ریجن2 باید حتما اکانتت توی اروپا باشه .

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
اون کد فقط برای انلاین بازی کردن هستش . کد پشت دفترچه نوشته شده . روی همه ریجن-ها هم هست . فیفا کلا فقط ریجن 2 گیر میاد !!! قسمت اخر حرفت رو نفهمیدم :D ولی اگه منظورت اکانت psn id هست . باید بازیت و psn id که ساختی هر جفتش واسه یک منطقه باشه . مثلا ریجن2 باید حتما اکانتت توی اروپا باشه .

دستت درد نکنه. الان Fifa 11 رو حدودا چند میفروشن؟!

al1ren

کاربر سایت
Apr 14, 2009
201
سلام
توروخدا به من بگین بازی فیفا رو از کجا بخرم که منصف باشن.ترجیحا هم پیک داشته باشن.البته پخ کنید که با قوانین جور در بیاد.

ex-5

کاربر سایت
Oct 3, 2010
48
سلام دوستان
اقا من نفهمیدم من الان ریجینه دستگاه پاله و اکانته psn هم usa هست الان برای انلاین بازی کردن چه کار باید بکنم چه ریجنی رو باید بگیرم

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت

یعنی اگر اکانت من ماله ریجن 1 باشه نمیتونم بازیی که ریجن 2 هست رو بازی کنم ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر