FIFA 11| PS3

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
دوستان ممنون میشم این بحث ساخت اکانت رو تموم کنید و دیگه ادامه ندیدن. به صحبت در مورد بازی بپردازید و نکات خوب و بدش و نظرات خودتون رو اعلام کنید. ممنون

نکته خوب واقعی شدنشه و نکته بد همین ناعادلانه شدن ستاره های Skill Moveبازیکن هاست! چرا؟ چون اگه بخاییم واقعی در نظر بگیریم فقط کریستینو رونالدو و رونالدیدنیو باید 5ستاره باشن! اما میبینیم که بازیکن های دیگه از جمله نانی 5ستاره هستن(حالا رونالدینیو کجا و نانی کجا:|) ! پس نتیجه میگیریم ادای واقعی شدن رو در اوردن (منظورم تو همین قسمت هست فقط)حالا که ادای واقعی شدن رو در اوردن من صدام در اومده میگم چرا آرسنال من بازیکن 5ستاره نداره ؟!! چرا روبن که اینقدر تو جام جهانی اسپانیایی دریبل کرد نباید 5ستاره باشه؟!

نکته بد Fifa 10شرطی بودن Free Kickها بود به طوری که همین اواخر که قلقش اومده بود دستم همه رو تو گل میکردم اما مثل اینکه تو فیفا 11 برطرف شده!

دقیقآ من هر وقت میام تو تاپیک بازی های PS3همش در مورد خرید وقیمت و ساخت اکانت !میلم نمیکشه نظر بدم!:d

• Like
Reactions: Fëanor

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان منم امروز رفتم fifa 11 رو گرفتم خداست >:d<

فقط چیزی که هست ریجن 2 ولی نمیدونم چرا پشتش عربی نوشته :-oمشکلی نداره بنظرتون :-/

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
نکته خوب واقعی شدنشه و نکته بد همین ناعادلانه شدن ستاره های Skill Moveبازیکن هاست! چرا؟ چون اگه بخاییم واقعی در نظر بگیریم فقط کریستینو رونالدو و رونالدیدنیو باید 5ستاره باشن! اما میبینیم که بازیکن های دیگه از جمله نانی 5ستاره هستن(حالا رونالدینیو کجا و نانی کجا:|) ! پس نتیجه میگیریم ادای واقعی شدن رو در اوردن (منظورم تو همین قسمت هست فقط)حالا که ادای واقعی شدن رو در اوردن من صدام در اومده میگم چرا آرسنال من بازیکن 5ستاره نداره ؟!! چرا روبن که اینقدر تو جام جهانی اسپانیایی دریبل کرد نباید 5ستاره باشه؟!

نکته بد Fifa 10شرطی بودن Free Kickها بود به طوری که همین اواخر که قلقش اومده بود دستم همه رو تو گل میکردم اما مثل اینکه تو فیفا 11 برطرف شده!

دقیقآ من هر وقت میام تو تاپیک بازی های PS3همش در مورد خرید وقیمت و ساخت اکانت !میلم نمیکشه نظر بدم!:d

به نظر من شما یه مقدار احساسی داری برخورد میکنی، یه حدی هست که اگه بازیکن بیشتر از اون حد باشه،جزو 5 ستاره ها حساب میشه،شما یه لطفی کن برو تو یوتیوب و اسم همون نانی رو جستجو کن تا حرکات تکنیکی وحشتناکشو ببینی.اما در مورد این که روبن چرا 5 ستاره نیست باید بگم که اونم به نظر من کاملا واضحه،روبن بازیکن تکنیکی ای نیست،نمیخوام بگم دریبل بلد نیست،اتفاقا توپو عالی میندازه جلو،عالی فرار میکنه،سرعتش عالیه و عالی تو عرض حرکت میکنه،ولی به ندرت دیده میشه که پا عوض کنه، حرکات fake با توپ انجام بده و ... میخوام بگم کیفیت و نوع دریبل کردنش با حرکات ظریف و تکنیکی نیست بلکه با سرعت زیاد،فیزیک بالا و عوض کردن جهت توپ و ... پس به نظر منم نباید 5 ستاره بگیره

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا این بازی جام باشگاه ها یا جام جهانی یا ... نداره؟
من هر چی تو تورنومنت میرم فقط کاپ داره که حذفیه
بی زحمت یکی یه توضیحی لطف کنه-

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
آقا این بازی جام باشگاه ها یا جام جهانی یا ... نداره؟
من هر چی تو تورنومنت میرم فقط کاپ داره که حذفیه
بی زحمت یکی یه توضیحی لطف کنه-

جام جهانی که قربونت برم،دیگه تموم شد !!!! نکنه میخوای جام غرب آسیا رو داشته باشه !!!! متاسفانه فیفا هنوز جام باشگاه ها رو لیسانس نکرده ولی کاپ های دیگه داره که بتونی ازشون لذت ببری،این جمله هم همیشه آویزه ی گوشت باشه پسرم !!!! :
We Are 11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر