FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اگه فیفا گرافیکش بره بالا واقعا از همه نظر از PES بهتر میشه گرافیک فیفا خیلی پایین تراز PES هستش حتی اینو از تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین هم میشه فهمید ولی گیم پلی فیفا یه چیز دیگس.

گرافیک فیفا در این چند سال اخیر برای pc بد بود ولی برای کنسول بهترین بازی بوده ، امسال هم که قراره فیفا & EA جبران (به گفته خودشون) این سال ها رو بکنند .

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
یعنی اینو گفتی که PES از FIFA شاخه در حال حاضر ؟!
روی Pc بله ولی روی کنسول‌ها نه

اگه فیفا گرافیکش بره بالا واقعا از همه نظر از PES بهتر میشه گرافیک فیفا خیلی پایین تراز PES هستش حتی اینو از تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین هم میشه فهمید ولی گیم پلی فیفا یه چیز دیگس.
شما هم که هی تکرار مکررات می‌فرمایید
اینو همه میدونن دیگه

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان یه ویدئویی چند روز پیش از نسخه pc فیفا 11 دیدم که یکم نگرانم کرد. وارد بحث گرافیکش نمیشم چون ظاهرا از نسخه کنسولی پایین تر نبود ولی گیم پلی بازی یه مشکلی داشت اونم حرکات بازیکنان بود که انگار روی زمین اسکیت بازی میکردند و مشکل بزرگ تری که دیدم حرکت های بازیکنان به جهات مختلف بود که عینا مثل نسخه های قبلی فیفا pc بود که البته امیدوارم این مشکلات از نسخه بتا و فریم بازی بوده باشه.(ظاهر بازی خیلی شبیه نسخه کنسولیه ولی گیم پلی و حرکات بازیکنان به نظر بازم به پای کنسول نمیرسه یا نمیخواند برسه!!)

FIFAMANIA

کاربر سایت
Jul 9, 2009
7
نام
Mehdi
راستش به اعتقاد من گرافیک مسئله بسیار مهمیست تو سری فیفا برای نسخه رایانه های شخصی اما نمیشه از گیم پلی بازی چشم پوشی کرد امیدوارم هردو فاکتور با نسخه های کنسولی توان رقابت داشته باشه
اما نکته مهم اینه که شرکت EA ذره ای هم به فکر بازی کننده ها نیست و جز سود مالی هیچ چیز دیگه ای رو نمیخواد برای مثال میتونید به بازی های فیفا ... دقت کنید که همیشه نسخه رایانه هایشخصی رو با گرافیک و گیم پلی ظعیف ارایه میدن تا هم خرج کمتری کرده باشند هم تعداد بیشتری بتونند که بازی رو بخرند و این مشکلیست که همه رو به شک وامیداره که ایا سران شرکت EA دست از پول پرستی مطلق برخواهند داشت و یا نه هیچ بعید نیست که این سخنان از کارکنان استدیو بازی سازی فیفا جنبه تبلیغتی صرف نداشته باشه و یا اگر هم حقیقت داشته باشه این سوال پیش خواهد اومد که ایا نسخه کنسولی بازی و نسخه رایانه های شخصی بازی فیفا کیفیت یکسانی خواهند داشت یا این که نه با این که پیشرفت چشمگیری در نسخه رایانه های شخصی خواهیم دید باز هم کیفیت نسخه کنسولی یک سرگردن بالاتر خواهد بود

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
راستش به اعتقاد من گرافیک مسئله بسیار مهمیست تو سری فیفا برای نسخه رایانه های شخصی اما نمیشه از گیم پلی بازی چشم پوشی کرد امیدوارم هردو فاکتور با نسخه های کنسولی توان رقابت داشته باشه
اما نکته مهم اینه که شرکت EA ذره ای هم به فکر بازی کننده ها نیست و جز سود مالی هیچ چیز دیگه ای رو نمیخواد برای مثال میتونید به بازی های فیفا ... دقت کنید که همیشه نسخه رایانه هایشخصی رو با گرافیک و گیم پلی ظعیف ارایه میدن تا هم خرج کمتری کرده باشند هم تعداد بیشتری بتونند که بازی رو بخرند و این مشکلیست که همه رو به شک وامیداره که ایا سران شرکت EA دست از پول پرستی مطلق برخواهند داشت و یا نه هیچ بعید نیست که این سخنان از کارکنان استدیو بازی سازی فیفا جنبه تبلیغتی صرف نداشته باشه و یا اگر هم حقیقت داشته باشه این سوال پیش خواهد اومد که ایا نسخه کنسولی بازی و نسخه رایانه های شخصی بازی فیفا کیفیت یکسانی خواهند داشت یا این که نه با این که پیشرفت چشمگیری در نسخه رایانه های شخصی خواهیم دید باز هم کیفیت نسخه کنسولی یک سرگردن بالاتر خواهد بود

دوست من حرفهات رو ۱۰۰٪ تائید میکنم.
مشکل اینجاست که EA رقیب خیلی جدی در کناره خودش نمیبینه. یک سری از آدمها که PES بازهستند و کلا کاری با EA ندارند ولی کاربرای EA که سالیان طولانی هست دارن با این شرکت سر میکنند (از جمله خودم که از نسخه های اول این بازی رو تجربه کردم و بیش از یک دهه هست که با FIFA زندگی میکنم.) فقط و فقط میتونند با FIFA دنیای فوتبال رو تجربه کنند و هنوز رقیبی براش حس نکردند که بخوان قصد سفر کنند.
باید امیدوار باشیم که روزی یک فوتبال فوق العاده یا بهتر بگم یک رقیب بسیار جدی برای FIFA پیدا باشه (مثلا یک تهول زیاد در PES که تمامیه کاربران رو به خودش جذب کنه) تا EA هم یک تکونی به خودش بده و دست از این پول پرستی بکشه و کمی هم به فکر بازی باشه !

خیلی سخته وقتی عمری مشتریه FIFA هستی ببینی EA به راحتی و فقط برای پول تو رو به کاربرای کنسول بفروشه !!!

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان یه ویدئویی چند روز پیش از نسخه pc فیفا 11 دیدم که یکم نگرانم کرد. وارد بحث گرافیکش نمیشم چون ظاهرا از نسخه کنسولی پایین تر نبود ولی گیم پلی بازی یه مشکلی داشت اونم حرکات بازیکنان بود که انگار روی زمین اسکیت بازی میکردند و مشکل بزرگ تری که دیدم حرکت های بازیکنان به جهات مختلف بود که عینا مثل نسخه های قبلی فیفا pc بود که البته امیدوارم این مشکلات از نسخه بتا و فریم بازی بوده باشه.(ظاهر بازی خیلی شبیه نسخه کنسولیه ولی گیم پلی و حرکات بازیکنان به نظر بازم به پای کنسول نمیرسه یا نمیخواند برسه!!)

اين لينكشو ميدي؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
XBOX 360 VS PC

سلام دوستان
من شنیدم که گرافیک Fifa 11 برای PC در حد گرافیک Fifa 10 برای کنسول Xbox 360 و گرافیک Fifa 11 برای Xbox 360 خیلی بیشتر از نسخه ی PC است.

به نظر شما واقعا همین طوره؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
بچه ها این بازی کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :praying:
من دیگه داره صبرم تموم میشه !!! :wallbash:
یه فیفا ۱۰ داشتیم که با پچ به زور اجراش میکردیم که همونم دیگه نمیتونیم !!! :bored:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بچه ها این بازی کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :praying:
من دیگه داره صبرم تموم میشه !!! :wallbash:
یه فیفا ۱۰ داشتیم که با پچ به زور اجراش میکردیم که همونم دیگه نمیتونیم !!! :bored:
28 سپتمابر
یعنی یک ماه و یک روز دیگه

• Like
Reactions: Horror

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
تو این ورژن از چه لحاظ پیشرفت داشته؟گرافیک یا گیم پلی؟تو فیفا 10 چندتا مشکل داشت که رو اعصاب میرفت :d يکی اين بود که وقتی بازيکنا تکل ميکردن اگه توپ ميخورد به دستشون هند ميگرفت.ولی اگه تو محوطه بود پنالتی نميگرفت :d يکی ديگه اين بود که وقتی توپ دستته اگه بازيکنه مقابل تکل بزنه بازيکنه ما الکی از رو توپ ميپرید. بعدش توپو از دست ميداديم :d يکی ديگه هم که دروازبانا الکی مي اومدن جلو :d خدا کنه اين که بالا نتيجه رو نشون ميده عوضش کنن خيلی ضایس.راستش نميدونم بش چی ميگن :d چمنش که واقعا افتضاح بود.ولی با پچایی که زدم بهتر شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر