FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
اقا جان 10000000 بار گفته شد خواهشا نسخه PC فیفا رو ملاک قرار ندین و هی در موردش اظهار فضل نکنید..!!اینو دیگه همه میدونن که فیفا رو PC اصلا خوب نیست و برای pc بازا pes بهتره..اما تو کنسول ها یه جور دیگست..گرافیک فیفا رو در کنسول ببینی دیگه این حرف نمیزنی!!!!!!
دوست عزیز ...
بله میدونم که توی کنسول مخصوصا PS3 شاهکاره و PES رو میخوره ....
اما شما یه نگاه به اسم این تاپیک بنداز .... ~~~~~~~~~~>>> FIFA 11 | PC
من که تو تاپیک کنسول این حرف رو نزدم .... درسته ؟؟!!!!!!!!!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
دوست عزیز ...
بله میدونم که توی کنسول مخصوصا PS3 شاهکاره و PES رو میخوره ....
اما شما یه نگاه به اسم این تاپیک بنداز .... ~~~~~~~~~~>>> FIFA 11 | PC
من که تو تاپیک کنسول این حرف رو نزدم .... درسته ؟؟!!!!!!!!!
اره خداییش شرمنده من حو اسم نبود...بازم معذرت میخوام.!پستم رو پاک کردم..

• Like
Reactions: kasra_s_741

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
جالبه که هنوز pc توانایی اجرای fifa را نداره نمیدونم این توانایی را کی پیدا میکنه 2020؟؟؟؟:-o
نه اخه فیفا داره از تمام قدرت هر کنسول استفاده میکنه برای همین پی سی توان مقابله را نداره مگه نشنیدید کرایتک گفته گرافیک کرایسیس 2 نسخه کنسول چند برابر نسخه pc هست??:-o:-o:-o

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دیگه داره حالم به هم میخوره از دست این استودیوها و ناشرا !!!
من از خود کنسول خوشم میاد و باهاش حال میکنم از نوع بازی کردن باهاش مخصوصا دسته به دست گرفتن متنفرم !
الان نزدیک ۱۴ ساله دارم بازی میکنم دیگه با موس و کیبرد اخت گرفتم و نمیتونم سراغ دسته کنسول برم ! اگه یه روزی بفهمم PS یا XboX هر کدومشون از کیبرد و موس در تمام بازیهاشون پشتیبانی میکنند یک لحظه هم در خریدشون شک نخواهم کرد !

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
من اطلاعاتی راجب اینکه آیا میشه قطعات سخت افزاری کنسول ها بخصوص گرافیک را ارتقا داد یا نه نمی دونم چون با کنسول اصلا" بازی نکردم.ولی من فکر می کنم علت اینکه شرکت EA گرافیک بازی را برای PC نسبت به کنسول ها گرافیک پایین تر و سطح بازی را هم پایین تر در نظر می گیره اینه که خیلی ها با PC فیفا را بازی می کنند و از طرفی بازی فیفا یکی از پرطرفدارترین بازی ها در دنیاست و همین طور اگه بخواد هر سال گرافیک بازی را خیلی زیاد بالا ببره PCباز ها باید هر سال سیستم ارتقا بدن تا بتونند فیفا بازی کنند.کامپیوتر(PC)هم وسیله ای است همه کاره که بازی کردن هم یکی از کارهایی هست که میشه باهاش انجام داد و اکثر افرادی هم که PC دارند نمیان هر سال قطعات بخصوص گرافیک را تعویض کنند.به همین خاطر البته به نظر من شاید EA می گه کنسول که فقط مخصوص بازی ساخته شده را میایم هر سال کیفیت و گرافیک بازی را می بریم بالا چون کنسول بازها هم توقع دارند که گرافیک بره بالا و هدف کنسول بازها هم از خرید کنسول فقط و فقط بازی کردن هست ولی برای PC می گه که چون یه وسیله همه کاره هست بزار گرافیک و کیفیت و سیستم بازی را طوری طراحی کنیم که اکثرا" بتونند این بازی محبوب را با حداقل سیستم مورد نیاز بازی کنند.و معمولا" هم تو هر خونه ای دیگه کامپیوتر هست و بازی که در بیشتر خونه ها هست فیفا هستش.همچنین شرکت EA می تونه با توجه به زیاد بودن PCها نسبت به کنسول ها فروش بیشتری هم داشته باشه.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
من اطلاعاتی راجب اینکه آیا میشه قطعات سخت افزاری کنسول ها بخصوص گرافیک را ارتقا داد یا نه نمی دونم چون با کنسول اصلا" بازی نکردم.ولی من فکر می کنم علت اینکه شرکت EA گرافیک بازی را برای PC نسبت به کنسول ها گرافیک پایین تر و سطح بازی را هم پایین تر در نظر می گیره اینه که خیلی ها با PC فیفا را بازی می کنند و از طرفی بازی فیفا یکی از پرطرفدارترین بازی ها در دنیاست و همین طور اگه بخواد هر سال گرافیک بازی را خیلی زیاد بالا ببره PCباز ها باید هر سال سیستم ارتقا بدن تا بتونند فیفا بازی کنند.کامپیوتر(PC)هم وسیله ای است همه کاره که بازی کردن هم یکی از کارهایی هست که میشه باهاش انجام داد و اکثر افرادی هم که PC دارند نمیان هر سال قطعات بخصوص گرافیک را تعویض کنند.به همین خاطر البته به نظر من شاید EA می گه کنسول که فقط مخصوص بازی ساخته شده را میایم هر سال کیفیت و گرافیک بازی را می بریم بالا چون کنسول بازها هم توقع دارند که گرافیک بره بالا و هدف کنسول بازها هم از خرید کنسول فقط و فقط بازی کردن هست ولی برای PC می گه که چون یه وسیله همه کاره هست بزار گرافیک و کیفیت و سیستم بازی را طوری طراحی کنیم که اکثرا" بتونند این بازی محبوب را با حداقل سیستم مورد نیاز بازی کنند.و معمولا" هم تو هر خونه ای دیگه کامپیوتر هست و بازی که در بیشتر خونه ها هست فیفا هستش.همچنین شرکت EA می تونه با توجه به زیاد بودن PCها نسبت به کنسول ها فروش بیشتری هم داشته باشه.
دوست من برای ea مهم نیست که کسی بتونه بازی را اجرا کنه یا نتونه فقط براش پول مهمه همین.سیستم مورد نیاز fifa در سطح کنسول گرافیکی خیلی کمتر 8800 میخواد و الان کسی نیست که قادر نباشه فیفا زپرتی کنسول ر ا اجرا کنه چون خیلی بازی های سرتری وجود داره که همه راحت اجرا میکند..
تازه اینجا بحث گرافیک نیست بحث موتورپایه بازیه چون ea میتونه با موتورپایه نکسجن با همین سطح گرافیک فیفا پی سی یه فوتبال فوق العاده بسازه.
به نظر من اگه بحث اجرا کردن بازی برای کسانی هست که سیستم قوی ندارند همین fifa online بهترین گزینه هست چون گرافیکش با فیفا اصلی پی سی تفاوت زیادی نداره پس ea باید یه فیفا نکسجن برای پی سی گیمرها عرضه کنه که سیستم های قویی دارند که تعدادشون خیلی خیلی زیاده نمونش کاربرای steam که نشون میداد بالای 80 درصدشون گرافیک های dx 10 و dx11 دارند (امیدوارم این کار صورت بگیره)

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
دوست من برای ea مهم نیست که کسی بتونه بازی را اجرا کنه یا نتونه فقط براش پول مهمه همین.
خب شما هم خوبه داری اشاره می کنی که فقط برای EA پول مهمه.منم همین را می گم.چون پول براش مهمه میاد بازی را برای PC طوری طراحی می کنه که کسانی هم که سیستم متوسط رو به ضعیف دارند هم بتونند بازی را اجرا کنند که فروش خودش بره بالا.من قبول دارم که PC گیمرهای زیادی هستند که سیستم قوی دارند ولی خب همونطور که گفتم تعداد PCها نسبت به کنسول ها بیشتر هست و به همین خاطر EA بخاطر فروش بیشتر برای PC بازی را طوری طراحی می کنه که با توجه به پرطرفدار بودن بازی اکثرا" با سیستم های متوسط هم بتونند بازی را اجرا کنند که پول بیشتری در بیاره.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوست من برای ea مهم نیست که کسی بتونه بازی را اجرا کنه یا نتونه فقط براش پول مهمه همین.

فیفا رو پی سی یکی از خصوصیاتش همین عدم نیاز به یه سیستم قوی برای اجرا کردنش است

در ضمن هنوز عده زیادی هستند که فیفا رو روی پیسی ترجیح میدن و گیم پلی اونو بهتر و شبیه ساز نزدیکتری به فوتبال واقعی میدونند، جالب اینجاست که نسخه کنسولی فیفا رو نسخه ای برای تازه کارای فیفا میدونند.

کافیه یسری wcg مسابقاتش تو ایران برگذار شد اونجا حضور داشته باشید تا متوجه بشید.

من خودم دوران جوانی یکی از طرفدارهای پر و پا قرص این بازی رو پیسی بودم اما الان ترجیح میدم از گرافیک بازی رو 360 لذت ببرم و فقط تفریح کنم.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
فیفا رو پی سی یکی از خصوصیاتش همین عدم نیاز به یه سیستم قوی برای اجرا کردنش است

در ضمن هنوز عده زیادی هستند که فیفا رو روی پیسی ترجیح میدن و گیم پلی اونو بهتر و شبیه ساز نزدیکتری به فوتبال واقعی میدونند، جالب اینجاست که نسخه کنسولی فیفا رو نسخه ای برای تازه کارای فیفا میدونند.

کافیه یسری wcg مسابقاتش تو ایران برگذار شد اونجا حضور داشته باشید تا متوجه بشید.

من خودم دوران جوانی یکی از طرفدارهای پر و پا قرص این بازی رو پیسی بودم اما الان ترجیح میدم از گرافیک بازی رو 360 لذت ببرم و فقط تفریح کنم.
اون افراد یا گاگول تشریف دارن یا..........
حالا از این افراد تو سایت کسی عضو نیست؟:d
معرفیشون کن سوژشون کنیم حالشو ببریم=))

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
خب شما هم خوبه داری اشاره می کنی که فقط برای EA پول مهمه.منم همین را می گم.چون پول براش مهمه میاد بازی را برای PC طوری طراحی می کنه که کسانی هم که سیستم متوسط رو به ضعیف دارند هم بتونند بازی را اجرا کنند که فروش خودش بره بالا.من قبول دارم که PC گیمرهای زیادی هستند که سیستم قوی دارند ولی خب همونطور که گفتم تعداد PCها نسبت به کنسول ها بیشتر هست و به همین خاطر EA بخاطر فروش بیشتر برای PC بازی را طوری طراحی می کنه که با توجه به پرطرفدار بودن بازی اکثرا" با سیستم های متوسط هم بتونند بازی را اجرا کنند که پول بیشتری در بیاره.
متاسفانه با این وضع افتضاح هیچ فروشی هم در کار نخواهد بود مثل دیگر بازی های اسپورت ea که الان دیگه نسخه های pc هم در کار نیست.
اگه همه کیفیت نسخه کنسولی فیفا را ندیده بودند زیاد براشون مهم نبود فیفا pc چجوری باشه ولی الان همه انتظاراتشون بالا رفته البته حق هم دارند مخصوصا اون فن هایی که 10 ساله فیفا پی سی بازی میکنند لیاقتشون خیلی خیلی بیشتره تا کسانی که 3 سال هم نشده فن کنسولی فیفا شدند.

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
درود دوستان

طبق شایعاتی که در فروم خود Electronic Arts مطرح هست ، در تاریخ 9 جولای ( 15 روز دیگر ) درباره نسخه pc بازی اطلاعاتی منتشر خواهد شد .

به فروم EA و بخش بازی فیفا سر بزنید . اونجا بچه ها بیشتر تو سرخودشون می زنند که یک ورژن نسل اینده واسه pc رو تجربه کنند .

3 تئوری مطرح هست که با خواندن مطالب میشه نتیجه گرفت :

1 - بازی همچون نسخه 10 خواهد بود و از همان انجین نسل قبل بهره میبره .

2 - بازی نسل حاضر هست ( مثل نسخه های کنسولی ! ) ولی استانداردهایی رو که در نسخه های کنسولی به کار خواهند برد وجود نخواهد داشت . این استانداردها رو فکر کنم در اولین بررسی فیفا 11 بتونید ببینید

3 - بازی یک پورت از نسخه های کنسولی هست !

============================

خودم بشخصه فکر می کنم که گزینه اول و سوم نیست . یک ادله ای که من دارم اینکه EA اومد و فیفا انلاین رو که همون نسخه افتضاح 10 و با همون انجین بود رو به صورت رایگان گذاشت واسه دانلود و بازی !

پس به نظر من احتمالا خودشون هم فهمیدند که این انجین دیگه خیلی ضایع هست و از رده خارج ه

فکر می کنم بازی تغییراتی داشته باشه . امیدوارم

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
متاسفانه با این وضع افتضاح هیچ فروشی هم در کار نخواهد بود مثل دیگر بازی های اسپورت ea که الان دیگه نسخه های pc هم در کار نیست.
اگه همه کیفیت نسخه کنسولی فیفا را ندیده بودند زیاد براشون مهم نبود فیفا pc چجوری باشه ولی الان همه انتظاراتشون بالا رفته البته حق هم دارند مخصوصا اون فن هایی که 10 ساله فیفا پی سی بازی میکنند لیاقتشون خیلی خیلی بیشتره تا کسانی که 3 سال هم نشده فن کنسولی فیفا شدند.

دمت گرم رفیق حرف دل ما رو زدی !‌ وقتی هنوز کنسول در حد کانسپت هم نبود ما داشتیم فیفا میزدیم و به قولی فن فیفا بودیم !
اما حالا چی ؟ چی نصیبمون شد جز یک نسخه احمقانه که EA فقط برای اینکه تو پلتفرمهای این بازی یک گذینه دیگه داشته باشه ارائه میده !
دسته کنسول واسه یک گیمر قدیمی هیچ وقت نمیتونه جای موس و کیبرد رو بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر