FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
درود دوستان

یک ادله ای که من دارم اینکه EA اومد و فیفا انلاین رو که همون نسخه افتضاح 10 و با همون انجین بود رو به صورت رایگان گذاشت واسه دانلود و بازی !
احیانا این دلیل رو از صفحه قبل کش نرفتید؟:d
به نظرمن نسخه جدید به احتمال زیاد پیشرفت زیادی خواهد داشت ولی نه در حد کنسولی(یه چیزی بین این 2 ) که همه رو راضی کنه
چون رسما دیگه فاتحه این انجبی و گیم پلی وگرافیک و ......خوندس :d

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
احیانا این دلیل رو از صفحه قبل کش نرفتید؟:d
به نظرمن نسخه جدید به احتمال زیاد پیشرفت زیادی خواهد داشت ولی نه در حد کنسولی(یه چیزی بین این 2 ) که همه رو راضی کنه
چون رسما دیگه فاتحه این انجبی و گیم پلی وگرافیک و ......خوندس :d

===============

احیانا شما مطالب فرومی که ضمیمه کردم رو خوندید ؟ حتما میگی نه :d

مطالب صفحه قبل رو اصلا نخونده بودم . اما دقیقا در گفت و گوی برو بچ اون بر خشکی :d این مستندات موجود هست . تشریف ببرید بخونید :d

فوتبال هم به نظر من فقط با گیم پد حال میده نه با کیبرد و موس :)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
===============

احیانا شما مطالب فرومی که ضمیمه کردم رو خوندید ؟ حتما میگی نه :d

مطالب صفحه قبل رو اصلا نخونده بودم . اما دقیقا در گفت و گوی برو بچ اون بر خشکی :d این مستندات موجود هست . تشریف ببرید بخونید :d

فوتبال هم به نظر من فقط با گیم پد حال میده نه با کیبرد و موس :)

نظر شما برای من کاملا محترم شمرده میشه اما این حرفی که شما میزنی دو حالت بیشتر نداره :

۱- شما مدت زیادی نیست در دنیای بازیهای رایانه ای هستید و با کنسول شروع کردید.
۲- شما مدت زیادی هست که در دنیای بازیهای رایانه ای هستید و زمان خرید کامپیوتر ، همراهش یک گیم پد نیز خریداری کردید !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,708
نظر شما برای من کاملا محترم شمرده میشه اما این حرفی که شما میزنی دو حالت بیشتر نداره :

۲- شما مدت زیادی هست که در دنیای بازیهای رایانه ای هستید و زمان خرید کامپیوتر ، همراهش یک گیم پد نیز خریداری کردید !
میشه بگید چطور میشه که بازی فوتبال با کیبورد بهتر از گیم پد هست؟مثلا فرض کن میخوای یه دور کامل بزنی یا حر کات نیم دایره ای و... دیگه مخصوص دریبل رو اجرا کنی.حالا با آنالوگ گیم پد بهتر میشه زد یا چهارتا دکمه کیبورد؟یا اینکه میخوای دکمه سرعت رو بگیری بری جلو بعد درست پشت محوطه جریمه شوت کات دار بزنی.حتی تصورش هم برام مثل کابوسه که بخوام با کیبورد این کارو بکنم:-s
این فیلمها رو دیدید که طرف مثلا خیلی کامپیوتر بارشه؟بهش میگن این برنامه رو باز کن.شصت هزارتا دکمه میزنه چهار تا دستور داس اجرا میکنه تا برنامه اجرا بشه=)).خوب مرد حسابی قرن 21 یه کلیک بکن میاد.ولی کارگردان میگه بذار با کیبورد کار کنه همه فکر میکنن حرفه ایه

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616

دید اشخاص متفاوت هست و هر شخصی یک بینش مختص به خودش داره . من مسابقات فیفا 10 pc رو میدیدم که با کیبورد بازی می کردند .

من خودم pc دارم و 10 الی 12 سال هم هست که با pc در بازه های زمانی متفاوت گیم کار می کنم .

فکر می کنم بعضی سبک ها و عناوین با موس و کیبورد راحت تر و بعضی با گیم پد راحت تر هست .

برای مثال همه می دونیم که سبک First person shooter واقعا با موس و کیبورد یک حال دیگه داره به شخصه اصلا این سبک ها رو با گیم پد حال نمی کنم و خندم میگیره که چطور ملت ادعای تمرکز خاص هم می کنند چرا که کاملا واضحه که کار با موس و کیبورد بسیار راحت تر و دقت بیشتری رو به همراه داره اما بعضی عناوین مثل Devil may cry واقعا با کیبورد در سطح کنترلر نیست . کمبوهایی که می خوای بزنی به راحتی با گیم پد انجام میشه و عناوینی از این دست .

در رابطه با فیفا هم همینه ، انجام حرکات خاصی که مثلا در pes 2010 وجود داره یا فیفا 10 با کیبورد به مراتب مشکل هست ، منکر این نمیشم که ممکنه شخصی با تلاش و ممارست بتونه به سطحی برسه که با کیبورد به راحتی گیم پد کار کنه اما به طور عام اگر در نظر بگیریم . شبیه سازهای فوتبال با گیم پد حس بهتری دارند و راحت ترند :d

ممنون

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
میشه بگید چطور میشه که بازی فوتبال با کیبورد بهتر از گیم پد هست؟مثلا فرض کن میخوای یه دور کامل بزنی یا حر کات نیم دایره ای و... دیگه مخصوص دریبل رو اجرا کنی.حالا با آنالوگ گیم پد بهتر میشه زد یا چهارتا دکمه کیبورد؟یا اینکه میخوای دکمه سرعت رو بگیری بری جلو بعد درست پشت محوطه جریمه شوت کات دار بزنی.حتی تصورش هم برام مثل کابوسه که بخوام با کیبورد این کارو بکنم:-s
این فیلمها رو دیدید که طرف مثلا خیلی کامپیوتر بارشه؟بهش میگن این برنامه رو باز کن.شصت هزارتا دکمه میزنه چهار تا دستور داس اجرا میکنه تا برنامه اجرا بشه=)).خوب مرد حسابی قرن 21 یه کلیک بکن میاد.ولی کارگردان میگه بذار با کیبورد کار کنه همه فکر میکنن حرفه ایه

دوست عزیز من متاسفانه نمیدونم شما چند مدت هست که وارد دنیای بازیهای رایانه ای شدی ؟
اما یک چیز رو خیلی خوب میدونم اونم اینه که من با کیبرد تو فیفا پس از سالها به محارتی رسیدم که میتونم هر حرکتی رو دوست دارم انجام بدم ، البته این هم میدونم که خیلی احمقانست که فرض کنیم بازی با کیبرد راحتتر از گیم پد هست و به قول شما دوست عزیز نسل جدید یعنی گیم پد و سعی بر آن دارد که کیبرد رو از صفحه روزگار بازیهای رایانه ای محو کند.
اما دوست من برای من که از سالها پیش با کیبرد کار کردم تقریبا غیر ممکن که یخوام به گیم پد رو بیارم !
مخصوصا بعضی سبکها ، مثلا به قول دوستمون بازیهای FPS همانند COD برام مثل کابوس میمونه که بخوام با گیم پد حتی امتحانش کنم !

حالا از بحث فیفا خارج نشیم ، امیدوارم در نسخه بعدی در همه پلتفرمها شاهد پیشرفتی اساسی باشیم.

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
سرانجام EA به درخواست های PC Gamer ها جواب مثبت داد و امروز در کنفرانس خبری معرفی نسخه PC بازی فیفا 11 اعلام شد که این بازی از انجین نسل بعد ( NG ) که در نسخه های کنسولی استفاده شده بود و باعث گردیده بود که فیفا 10 به بهترین بازی ورزشی سال تبدیل گردد در نسخه PC Fifa 11 نیز استفاده خواهند کرد .:d

اولین اسکرین شات از نسخه pc فیفا 11

اطلاعات بیشتر

آخرین ویرایش:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
خداااااااااااااااااااااااااا
بهترین خبر عمرم بود ، یعنی میشه امسال یه بازی فوتبال بی نقص کنیم .
حالا یه سوال : ؟
کی میاد ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا هی باز بزنید تو سر من که چرا تاپیکشو باز کرد. بابا من یه چیزی می دونستم نمی خواستم لو بدم :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر