FIFA 11 | PC

برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
برای اولین بار منتظر اومدنشم ببینم این آشی که EA میپزه و همه هم فرت و فرت بهش 10 میدن چیه؟؟
شاید ما هم طالب شدیم خدا رو چه دیدی؟
راستی 15 سپتامبر میاد؟ یا....................

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
برای اولین بار منتظر اومدنشم ببینم این آشی که EA میپزه و همه هم فرت و فرت بهش 10 میدن چیه؟؟
شاید ما هم طالب شدیم خدا رو چه دیدی؟
راستی 15 سپتامبر میاد؟ یا....................

15 سپتامبر که بشه 24 شهریور تازه دموی قابل بازیش میاد.

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بچه ها حداقل سیستم چیه؟من که خیلی هیجان زدم :dصبر میکنم نسخه کاملش بیاد بعد میرم میخرم :d راستی منظور از نکس جن چیه؟گیم پلی بهتر شده یا گرافیک یا هر دو؟ :d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بچه ها حداقل سیستم چیه؟من که خیلی هیجان زدم :dصبر میکنم نسخه کاملش بیاد بعد میرم میخرم :d راستی منظور از نکس جن چیه؟گیم پلی بهتر شده یا گرافیک یا هر دو؟ :d
هر دوشون :D اگه نسخه-ی FIFA10 کنسول رو بازی کرده باشی . FIFA11 برای PC همو FIFA10 برای کنسولهاست . امسال برعکس پارسا که بیشتر PCبازها یک انتخاب داشتن دیگه انتخاب دومی هم دارند
یک تریلر جدید از بازی اومده براتون قرار میدم ولی طبق معمول یوتیوب هستش شرمنده :(
FIFA 11 PC: Real Madrid vs Barcelona 15 Minutes - Legendary (HD 720p)

http://www.youtube.com/watch?v=733FJBqYHF8

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
What Work You DO ؟

هر دوشون :D اگه نسخه-ی FIFA10 کنسول رو بازی کرده باشی . FIFA11 برای PC همو FIFA10 برای کنسولهاست . امسال برعکس پارسا که بیشتر PCبازها یک انتخاب داشتن دیگه انتخاب دومی هم دارند
یک تریلر جدید از بازی اومده براتون قرار میدم ولی طبق معمول یوتیوب هستش شرمنده :(

سلام اون تریلر قبلی رو چیکار کردی؟ آپلود نشد؟

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید

یعنی چی 2 تا انتخاب داریم؟مگه چی بش اضافه کردن؟بابا یکی حداقل سیستم رو بگه دیگه.این باره سوم میپرسم کسی جواب نمیده d: چه بچه های بدی شدین d:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
یعنی چی 2 تا انتخاب داریم؟مگه چی بش اضافه کردن؟بابا یکی حداقل سیستم رو بگه دیگه
منظورم اینه که دیگه مثل پارسال که خیلیا PES رو از رو اجبار بازی میکردن الان دیگه میتونن راحت بین FIFA و PES یکیرو انتخاب کنن . سیستم رو هم من نمیدونم :D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
منظورم اینه که دیگه مثل پارسال که خیلیا PES رو از رو اجبار بازی میکردن الان دیگه میتونن راحت بین FIFA و PES یکیرو انتخاب کنن . سیستم رو هم من نمیدونم :D

اونوقت با این حساب درواقع بین fifa 10 و pes 2011 باید یکی رو انتخاب کنن دیگه؟؟؟ !:d:d

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
چه زشت ! تازه میشه نسخه شماره 10 کنسول ؟! یعنی بازم با 11 کنسول فرق داره ؟

بله متاسفانه :d:d تازه دوستم خودشه اماده کرده بود برا دروازبان برداشتن که الان باید برم این خبر بد رو بهش بدم که نمیتونه.... :d:d

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

بیا دوست عزیز اینم حداقل سیستم مورد نیاز برای FIFA 11 :

CPU with Dual Core processor (Core Duo 2 or better)

Intel Core2Duo @ 2.4Ghz on Windows XP/Vista/7
RAM: 1 Gigabyte (2 GB required for Windows Vista/7)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above), for example
ATI RADEON HD 3870
NVIDIA GEFORCE 8800 GT
توضیحات :

CPU سیستم شما باید 2 هسته ای و یا بالا تر باشد بعنوان مثال Intel Core2Duo @ 2.4Ghz

RAM سیستم شما باید حداقل 1 گیگابایت برای ویندوز XP و 2 گیگابایت برای ویندوز های Vista و 7 باشد.

VGA کارت گرافیک سیستم شما باید از shader ورژن 3 و DirectX 9.0c Compatible 3D پشتیبانی کند بطور مثال یکی از این دو مدل باشد (اگر بالا تر باشد که چه بهتر) :

ATI RADEON HD 3870

NVIDIA GEFORCE 8800 GT

منبع:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر