FIFA 11 | PC

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برای اینکه بازی برای صفحه اول افزوده میشه مجبوریم ترد مرتبط با بازی رو برای هر پلتفرم ایجاد کنیم. برای نسخه PC تردی ندیدم و ایجاد کردم.

NEW_LOGO.jpg

اطلاعات در صفحه اصلی سایت

و باز هم تریلر جدید از ساخت بازیکن تو FIFA11

FIFA 11 PC: Virtual Pro - Create a Player (HD 720p)

http://www.youtube.com/watch?v=vGhqXltvIJI

ویرایش : 2تا تریلر کوتاه ولی جدید از بازی اومده که واستون میزارم

FIFA 11 PC: Arena Mode Quick Look (HD 720p)

http://www.youtube.com/watch?v=5TIGyqf9J_c&feature=channel

FIFA 11 PC: Man Utd vs Sporting CP Highlights (HD 720p)

http://www.youtube.com/watch?v=YglKnrsGMgk&feature=channel

آخرین ویرایش:
پس براحتی و همانند هولو اجراش میکنیم:دی:x

ویدئو ارسنال-چلسکی رو گذاشتم دانلود بشه ببینم چطوریه!
این با حجم 55 mb هست-
http://patlike.a.ec.viddler.com/pat...84eefbb038b3bab6b52f36e63d7e7b2e77&ec_rate=75

دقیقا نسخه کنسولی فیفا 10 هست...
ولی سیستم پرو پاسینگ رو انگاری داره،دیگه پینگ پنگی نیست...

آخرین ویرایش:
بیا دوست عزیز اینم حداقل سیستم مورد نیاز برای FIFA 11 :

CPU with Dual Core processor (Core Duo 2 or better)

Intel Core2Duo @ 2.4Ghz on Windows XP/Vista/7
RAM: 1 Gigabyte (2 GB required for Windows Vista/7)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above), for example
ATI RADEON HD 3870
NVIDIA GEFORCE 8800 GT
توضیحات :

CPU سیستم شما باید 2 هسته ای و یا بالا تر باشد بعنوان مثال Intel Core2Duo @ 2.4Ghz

RAM سیستم شما باید حداقل 1 گیگابایت برای ویندوز XP و 2 گیگابایت برای ویندوز های Vista و 7 باشد.

VGA کارت گرافیک سیستم شما باید از shader ورژن 3 و DirectX 9.0c Compatible 3D پشتیبانی کند بطور مثال یکی از این دو مدل باشد (اگر بالا تر باشد که چه بهتر) :

ATI RADEON HD 3870

NVIDIA GEFORCE 8800 GT

منبع:
این تازه حداقلشه؟ :d معلومه ترکونده.آقا مرسی کاملا نا امیدمون کردی :))

منظورم اینه که دیگه مثل پارسال که خیلیا PES رو از رو اجبار بازی میکردن الان دیگه میتونن راحت بین FIFA و PES یکیرو انتخاب کنن . سیستم رو هم من نمیدونم :دی

من که 10 ساله دارم فیفا بازی میکنم.2-3 سالی هست که در کنار فیفا بعضی وقتا PES هم بازی میکنم.ولی لذتی که با فیفا میبرم هیچ وقت با PES نبردم ;) این PES 2010 که واقعا رو اعصاب بود:d فیفا 10 هم مشکل داشت ولی قابل تحمل بود ;;)*

من که 10 ساله دارم فیفا بازی میکنم.2-3 سالی هست که در کنار فیفا بعضی وقتا PES هم بازی میکنم.ولی لذتی که با فیفا میبرم هیچ وقت با PES نبردم ;) این PES 2010 که واقعا رو اعصاب بود:d فیفا 10 هم مشکل داشت ولی قابل تحمل بود ;;)*

دوست عزیز من از وقتی که فوتبال رو شروع کردم Pes بازی میکردم.فقط یه بار fifa 09 رو برای pc خریدم حالم به هم خورد.دیگه سراغ fifa نرفتم. ولی این fifa 11 واقعا یه چیز دیگه هست و ارزش ول کردن pes رو هم داره. >:d<

بابا حداقل یه اعتباری چیزی میدادی این همه زحمت کشیدم سیستمو برات گذاشتم.

با تشکر.

دوست عزیز من از وقتی که فوتبال رو شروع کردم Pes بازی میکردم.فقط یه بار fifa 09 رو برای pc خریدم حالم به هم خورد.دیگه سراغ fifa نرفتم. ولی این fifa 11 واقعا یه چیز دیگه هست و ارزش ول کردن pes رو هم داره. >:d<

بابا حداقل یه اعتباری چیزی میدادی این همه زحمت کشیدم سیستمو برات گذاشتم.

با تشکر.

آقا راستش نمیدونستم اعتبار چیه :d الان که گفتی رفتم پیداش کردم واست زدم :d حالا به چه دردی میخوره؟ :d من که اصلا با گیم پلی PES حال نمی کنم:d

آقا راستش نمیدونستم اعتبار چیه :d الان که گفتی رفتم پیداش کردم واست زدم :d حالا به چه دردی میخوره؟ :d من که اصلا با گیم پلی PES حال نمی کنم:d
لطفا بحث اعتبار نیارین وسط.
pes باید بگم که همه ی نسخه هاش تا قبل از نسخه ی 2009 از فیفا سر تر بود و این فیفا بود که تغییر اساسی پیدا کردش و تغییر کرد.

من این ویدئوی جدید گیم پلی رو دیدم واقعا قابل مقایسه نیست با زباله ی 2010!:d

شاید البته شاید منو بعد از 2004 با فیفای pc آشتی بده!

ممنون.

این رو هم بگم که این نسخه همون نسخه 2010 نیستش بلکه نسخه ی World Cup 2010 هستش.
از روی انیمیشن های بازی میشه فهمید.

اتفاقا منظور منم همون World Cup هست.

یه بار خونه ی یکی از دوستان بازی کردم ( البته با Xbox 360 ) واقعا بازیش عالی و باگرافیک بود.

حتی سرمربی تیم ها رو هم نشون میداد.مثلا من مارادونا رو دیدم!!!

نکته ی دیگه تو این بازی اینه که تو تنظیماتش میشه کاری کرد که بازی واقعا واقعی بشه طوری که تو پاس دادن باید خیلی دقت کرد. نه مثل pes که از هر جا پاس بدی دقیقا به بازیکن میرسه و دقیقا به همون طرف میره!!!

من این ویدئوی جدید گیم پلی رو دیدم واقعا قابل مقایسه نیست با زباله ی 2010!:d

شاید البته شاید منو بعد از 2004 با فیفای pc آشتی بده!
اينو خوب اومدي دوست عزيز واقعا اگه بزاريد در مقابل 2010 pc يعني شاه در مقابل گدا !:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or