FIFA 10 | Xbox360

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
تو حالت معمولی که طراحی چهره ی رونالدو عالیه ، فقط یه مشکلی که FIFA داره اینه که بازیکن ها خیلی بد خوشحال میشن:D نمیدونم چرا ولی به چهره ی رونالدو در حالت خوشحال نگاه کنید.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از نظر دفاعی بارسا بهترینه ولی از لحاظ تکنیکی رئال بهتره.البته گل زدن با هردو خیلی راحته.من با رئال رو لجندری همه تیمارو ابکش کردم.

اتقاقا از نظر تکنیکی هم بارسا بهترینه . حالا شاید من اینطور حس میکنم . مخصوصا پاسکاریهای فوق العادشون .
ولی اگه بخوان از روی همین سال جام قهرمانی طراحیشون کنن باید هم بارسا قویترین باشه . اخه هنوز یادم نرفته که تو همین فصل که گذشت رئال 6 تا گل جانانه از بارسا خورد :biggrin1:
کلا بارسا تو این فصلی که گذشت یکی از قویترین تیمهای تاریخ به حساب میاد .

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان
آقا شاید تو صفحات قبل گفته باشن ولی خداییش تعداد صفحات زیاده

آقا راهی نداره کنترل دروازبان تو تک به تک ها دست خودت باشه که این جوری بی کله به طرف بازیکن نره ه ه ه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
احمدرضا من دیگه فیفا توی لایو بازی نمی کنم ... مسخره بازیه بابا ... یا بازی کنده یا لگ داری یا دیر پاس میدن .. اونم از دروازبان های مونگلش ...
من این همه افلاین بازی می کنم اینطوری دروازبان ها سوتی نمیدن .. اعصابم هم خورد شد با این شوت های مسخره ... بقل پا که تقریبا تعطیله دیگه .. شوت ها هم که نصفشون توی تیرکن.
همون بهتر که پوینت نخریدم برای قسمت های دیگش:blushing::mad:

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
احمدرضا من دیگه فیفا توی لایو بازی نمی کنم ... مسخره بازیه بابا ... یا بازی کنده یا لگ داری یا دیر پاس میدن .. اونم از دروازبان های مونگلش ...
من این همه افلاین بازی می کنم اینطوری دروازبان ها سوتی نمیدن .. اعصابم هم خورد شد با این شوت های مسخره ... بقل پا که تقریبا تعطیله دیگه .. شوت ها هم که نصفشون توی تیرکن.
همون بهتر که پوینت نخریدم برای قسمت های دیگش:blushing::mad:

دقیقا
من هرچی میزنم تو این لایو زرت میخوره به تیر :mad:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته من که مشکلی ندارم توی PSN و دوستان و حریفان رو درو کردم:biggrin1: فقط یک مورد دقت کردین که وقتی بازیکن در اوخر بازی بره بیرون براش شکست ثبت میشه و همچنین پیروزی برای شما. من یک بازی 3-0 جلو بودم و دقیقه 84 بود گل 4م رو زدم و طرف رفت بیرون ولی تعداد Win من زیاد شد. قبلا هم این جوری بوده؟

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
يادمون باشه برات يه الاق بكشيم احمد ! فقط آخرش نياي از همينا كه نام بردي 6 تا بخوري ديگه روت نشه بياي اينجا !

ديشب هم بعد از باخت رئال در واقعيت ما در دنياي گيم اين تيم رو پيروز كرديم :biggrin1: تازه كم كم داره دستم راه ميفته !
نه اینا که اسم بردم شاگردام هستن همشون عیب نداره
راستی تازه الان دستت راه افتاده؟؟؟ افرین افرین باز خوبه به فیفا11 نرسید دی
از فیفا06 این نوید میخواست دستش راه بیفته ولی ... دی
====
سعدیا گرچه سخن دان و مصالح گویی به عمل کار برآید به سخن گویی نیست
:sniper:
به توی سعدی شیراز از من عارف قزوینی :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
بگویم پاک و صاف و پوست کنده - که علت چیست میترسید زه بنده
شما را میشنام بهتر از خویش - شما را من بیاوردم به این ریش
بقیش رو نمیگم خطر بن داره دی
تو فاز شعر و شاعری خواهشا کل نندازین
از سعید بپرسین میدونه دی
=========
یکی از دوستان چهره کریس رو گذاشته بود
من یه چیز خیلی اذیتم میکنه
کاکا و کریس رو خیلی بد طراحی کردن
مارسلو رو مثلا توجه کنید بهش تو رئال
هم قد و اندازه و تازه هیکلی تر از رونالدو هستش
در مورد کاکا هم قضیه صدق میکنه
هر دوتا هم کاکا هم کریس
خیلی بد از نظر اندام طراحی شدن
بیش از حد لاغر و ضعیف طراحی شدن
ضعیف از نظر فیزیکی میگم نه قدرتهاشون

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
378
نام
Ali
البته من که مشکلی ندارم توی PSN و دوستان و حریفان رو درو کردم:biggrin1: فقط یک مورد دقت کردین که وقتی بازیکن در اوخر بازی بره بیرون براش شکست ثبت میشه و همچنین پیروزی برای شما. من یک بازی 3-0 جلو بودم و دقیقه 84 بود گل 4م رو زدم و طرف رفت بیرون ولی تعداد Win من زیاد شد. قبلا هم این جوری بوده؟

بله...............

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام بچه ها چند روزی مشغول بازی بودم نتونستم به سایت سر بزنم.:biggrin1:
یه سوالی دارم, میشه وقتی ضربه آزاد میشه کیکر دوم رو عوض کرد(شاید هم سومی) وقتی پاس میدیم از پشت میاد شوت میزنه رو؟
دوما دیدن وقتی کاپیتانو عوض میکنیم بازیکن تعویضی هم بازوبند داره؟ (یعنی هر دو شون بازوبند دارن.:laughing:)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
ولی خداییش این سری فیفا خیلی رو اعصاب آدم راه می ره
داوریش... . به بازیکن برخورد می کنی در حالی که بازیکن نمی افته خطا می گیره و خطاهای بی مورد برای XBOX و برای Player هم ...
از روی سانتر به دلیل تعطیل بودن دروازبان ها می تونی گل بزنی، دیروز تو منیجر تونی کروس یک سانتر با چنان شتاب بادکنی و کات تخیلی کرد که توپ رفت توی دروازه گلر هم فقط تماشا کرد
شوت ها هم همونجور که دوستان گفتند اکثرi تو تیرک و جالبیش این هست که هیچ کدوم هم درون دروازه نمی رن

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ایراد بنی اسراییلی نگیرین لطفا با RB میتونید شوت بقل پا بزنید تا بره تو گل ضمنا تو فوتبال قرار نیست هرشوتی مینی گل بشه که درمورد کات گرفتن سانترها موافقم خیلی خوب نشده ولی اونقدرهم توبازی تاثیرگذار نیست یه نکته دیگه وقتی هد رو زاویه داربزنی توپ میره توگل تو واقعیت هم همینه دروازه 7.5 رو که نمیشه همه رو پوشش داد

پ.ن:هوش مصنوعی قوی نباشه میاین میگید اسونه قوی میشه میاین میگید چرا نمیتونیم گل بزنیم فکرکنم باید این مشکل رو تو خودمون حل کنیم به بازی ربطی نداره این معضلات رو فقط من تو فرومهای ایرانی دیدم وگرنه جاهای دیگه کسی این ایرادات تخصصی رو نگرفته
پ.ن2:این کند بودن ولگ داشتن به بازی چه ربطی داره؟:eek:سرورهای این بازی همیشه زبان زده این لگ وکند بودن به اینترنت نفتی ما مربوطه نه به سرورهای بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر