FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یکی از اچیومنتهای Secret رو یافتم ( هنوز xboxachievements.org )هم نذاشته :biggrin1:

اونم اینه که با تیمی که از حریفتون ضعیف تر هست توی Xbox Live بازی کنید و بازی به وفت اضافه کشیده بشه
که 10 تا G میده :biggrin1:

من Osasuna رو برداشته بودم با Inter بازی کردم 2-2 شد
رفتیم وقت اضافی که این اچیومنت باز شد

ویرایش

اینم شکلش

Gutsy Call
Take an Xbox LIVE Head to Head Ranked match to extra time when playing as a weaker team
10
gamerscore_icon.png

Acquired 10/3/2009

خوب نکته ای که الان به مخه من ظهور کرد:) اینه که اکانته بنده آمریکاس پس بازیه من 20 ام ریلیز میشه و برنابیو اون میوقع میاد!:biggrin1:

واقعا داوري بازي افتضاحه ! بدجوري رو اعصابه ! خطاهايي كه بايد بگيره رو نميگيره خطاهايي كه نبايد بگيره رو ميگيره ! تو محوطه جريمه تكل زد فقط پاي منو زد انگار نه انگار . اما خوشبختانه اين آوانتا‍ژ دادن درست شده !

آره آوانتاژ درست شده قبلا این آوانتاژ اعصاب منو خورد میکرد :cheesygri:cheesygri:cheesygri الان خوب شده همشو آزاد میکنه

داوری که واقعا افتضاح البته به نظرم از 09 کمی بهتر شده بنده خودم توی 09 یک توپه از زمین کاملا بیرون رفتش اوت نگرفت حالا خطا که جای خود داره حتی ازش فیلم هم گرفتم تا مدرک داشته باشم از فیفا 09

#########################

به نظر من توی 10 سرعت بازی خیلی خوبه شده و همچنین موقعیت ها ولیچیزی که کم کاری کردن قدرت بدنی بعضی از بازیکنا هستش که یک بازیکن ضعیف توپه رو بعضی وقتها راحت میگیره

قبلا توی 09 تماشاگران راحت تمرگیده بودن و زورشون میومد یکمی دست تکون بدن انگار جون نداشتند توی 10 یکی میخواهد جلشونو بگیره:cheesygri حداقل نرمال هم نیست خیلی ضایع تشویق میکنند مثل ایرانیها توی استادیوم ها:cheesygri:cheesygri

به نظر من قیافه ها کمی بهتر شده ولی اصلا چمن و بعضی چیزهای دیگه خوب نشده !

فکر کنم pes این دفعه غوغا کنه با این اوضاع فیفا:biggrin1::biggrin1::cheesygri

بازی خیلی خوب شده به خصوص خط دفاعی
ولی چندتا ایراد خیلی بد داره
1- دروازبان وقتی که تیم حریف سانتر می کنه دروازبان فقط تماشا می کنه و کلا خیلی بد ساخته هوش دروازبان ها را زیاد بارشون نیست حالا می خواد قدرتش 99 باشه یا 78
2- داوری قربونش برم هر سال بدتر از قبل
3- سانتر های فوق تخیلی

بازی خیلی خوب شده به خصوص خط دفاعی
ولی چندتا ایراد خیلی بد داره
1- دروازبان وقتی که تیم حریف سانتر می کنه دروازبان فقط تماشا می کنه و کلا خیلی بد ساخته هوش دروازبان ها را زیاد بارشون نیست حالا می خواد قدرتش 99 باشه یا 78
2- داوری قربونش برم هر سال بدتر از قبل
3- سانتر های فوق تخیلی
کلا همیشه AI دروازه بان های فیفا تعطیل هست !! نمی دونم چرا این مشکل رو حل نمی کنن !!

آقا اين دريبل 2 طرفش عجب حالي ميده خدايي :biggrin1: من همچنان تو دفاع كردن مشكل دارم نميدونم چرا ! دفاع پره ها اما يه وقتايي هر كاري ميكنم نميتونم توپ رو بگيرم :confused: شايد بايد تمريناتم رو بيشتر كنم :biggrin1:

واقعا داوري بازي افتضاحه ! بدجوري رو اعصابه ! خطاهايي كه بايد بگيره رو نميگيره خطاهايي كه نبايد بگيره رو ميگيره ! تو محوطه جريمه تكل زد فقط پاي منو زد انگار نه انگار . اما خوشبختانه اين آوانتا‍ژ دادن درست شده !
داور وقتی صورتش اونور باشه خطا نمیگیره:biggrin1:

آخرین ویرایش:
داورها وقتی صورتش اونور باشه خطا نمیگیره:biggrin1:

آخه ديگه وقتي دارم حمله ميكنم بايد حواسش باشه :biggrin1: الان يه بازيكن رو بدون توپ زدم 6 دور چرخيد ما مخ اومد زمين داور روش اونور بود خطا نگرفت حال كردم :biggrin1: اين يه مورد خوبه اما ديگه زياديش اعصاب خورد ميكنه ! يه جورايي از هوش مصنوعي سوء استفاده نكردن كه اگه داور روش اونور بود بازم خطا بگيره :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or