FIFA 10 | Xbox360

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
من تو درجه درجه ورلد کلس با بروسیا دورتموند بایرن مونیخ رو 4-0 بردم!به جاش هر کاری کردک نتونستم جلوی تیم ضعیفی مثل فرانکفورت ببرم..2-0 باختم!

چاکرتیـم دیگه
Eintracht Frankfurt رو عشقه :love:
در ضمن ضعیف نیست :evil:
ایشالا سال دیگه تو Champions League بازی میکنیم :cool:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب به محض اینکه بازی رو امروز اجرا کنید میبینید که یه آپدیت جدید اومده:)
بعد میرید تو store و ورزشگاه رو مجانی دان میکنید!
یادش بخیر بچه ها چقدر میترسیدن که ورزشگاه رو نتونن دانلود کنن!:biggrin1: البته هنوز نمیدونم چرا ورزشگاهی نیومده:)

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خوب به محض اینکه بازی رو امروز اجرا کنید میبینید که یه آپدیت جدید اومده:)
بعد میرید تو store و ورزشگاه رو مجانی دان میکنید!
یادش بخیر بچه ها چقدر میترسیدن که ورزشگاه رو نتونن دانلود کنن!:biggrin1: البته هنوز نمیدونم چرا ورزشگاهی نیومده:)

مطمئنی !؟ اومد بگو !
راستی Stor چرا !! مه نسخه 360 رو نداری ؟
این ورزشگاه کجای store هست من پیداش نمیکنم؟

منم نمیدونم ... اگر فهمیدی به منم بگو:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مطمئنی !؟ اومد بگو !
راستی Stor چرا !! مه نسخه 360 رو نداری ؟

منم نمیدونم ... اگر فهمیدی به منم بگو:biggrin1:
دوستان من هنوز بازی رو انجام ندادم ولی منظور از Store، خود Store Ea در بازی FIFA 10 هست که یک اچیومنت هم برای بازدید از اون اختصاص دادن. اونجا باید دنبالش بگردین.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان من هنوز بازی رو انجام ندادم ولی منظور از Store، خود Store Ea در بازی FIFA 10 هست که یک اچیومنت هم برای بازدید از اون اختصاص دادن. اونجا باید دنبالش بگردین.
آره من پیداش کردم. 5 تا هم game score میده.
اما از ورزشگاه خبری نیست.
store هم توی منوی اصلی بازی هست

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
میگم چرا گیم اسکور نمیده!

تو 09 دوتا گل میزدی 10 تا گیم اسکور می داد!

آیا گیم اسکور های قدیمی را که توی 09 گرفتی دیگه بت نمیده؟؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
نه تنها از ورزشگاه خبري نيست، بلكه اگر بود هم احتمالا نميشد دانلودش كرد. اگه دقت كرده باشيد تو Store يه سري آيتم مجاني هست ولي براي دانلودشون بايد كد داشته باشيد كه احتمالا تو پك بازي ارجينال هست و خوب طبعا ما اون رو نداريم، احتمالا براي دانلود برنابئو هم بايد اين كد رو داشته باشيد.

________________________________________________________________________________

امروز يه مقدار آنلاين و آفلاين بازي كردم. اين هم نظر من:

1- حركات زيادي براي بازيكن ها در وضعيت دفاع و حمله اضافه شد كه بازي رو به واقعيت شبيه تر ميكنه. مثلا اگه توض رو از پشت سر بازيكن بخوايد پاس بديد و يا شوت كنيد بازين ميتونه با چند حركت مختلف از اين كار جلوگيري كنه.
2- فيزيك بازي واقعا بهبود پيدا كرده. به طور مثال اگه بازيكني جلوي شما به زمين بيافته براي رد كردن توپ به مشكل برميخوريد و يا حالتي كه توپ بين بازكن شما و بازيكن حريف سرگردانه و اون ها برروي توپ ميجنگن خيلي واقعي تر شده.
3- گل زدن هم واقعي تر شده. از يه طرف نميتونيد با روش هاي تكراري و يا صرف زدن شوت و گرفتن جهت توپ رو به درون گل هدايت كنيد. دروازه بان نسبت به شما بيتفاوت نيست و سعي ميكنه زاويه رو تنگ كنه. قرار نيست هر شوت محكمي هميشه به سمت درون چارچوب حركت كنه. در عين حال دروازه بان يك قهرمان هم نيست كه شوت هاي محكم و يا از نزديك رو بگيره و يا هر توپي رو كه باهاش برخورد ميكنه به خارج از چارچوب هدايت كنه.
4- در مورد دفاع بايد بگم حداقل در بازي آنلاين قوي تر نشده، بلكه منطقي تر شده. پاس هاي تو عمق رو درحاليكه مهاجم فرار كرده تماشا نميكنه و براي گرفتن توپ از حالات مختلف استفاده ميكنه. موقعيت بازيكن حريف رو هم خوب ميبينه و مثل قبل در بعضي مواقع صرفا به تماشاي مهاجم اكتفا نميكنه.
5- در مورد دوربين هنوز نميتونم نطر بدم ولي اولدترافورد در يه شب باروني با دوربين هاي مه گرفته و دوربين هاي كنارزمين كه قطره هاي بارون روي نماي آهسته اي كه نشون ميده ديده ميشه واقعا هيجان انگيز بود.
6- ضربات سر و جدال براي توپ روي هوا بسيار واقعي تر شده و حالا ديگه بايد از سانتر و ضربات سر ترسيد و البته روي اون ها در حمله حساب وي‍ژه اي باز كرد.
در كل بايد براي اين همه بهبود كه در بازي انجام شده به EA تبريك گفت.

واقعا اميدوار بودم يه نوآوري، معجزه و يا هر چيزي انجام بدن تا بتونن در بازي آنلاين جلوي افرادي كه در حين باخت از بازي خارج مبشن رو بگيرن ولي ظاهرا نتونستن كاري بكنن

farzan447

کاربر سایت
Jul 18, 2009
30
بچه یه سوال
شما وقتی با دوربین pro بازی میکنید بازیکناتون یه جوری نمیشن؟
انگار غیب میشن!کسی چیزی میدونه راجع به این قضیه؟

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
بچه یه سوال
نه خیر برای من که همچین مشکلی نیست!!!
راستی شما باید با دکمه X توپ رو دور کنید(برگردون زدن دفاع):blushing:
چرا بعضی از قسمت های بازی Frame Rate کم میشه ( تصویر کند میشه ) و یه حالت بدی به وجود میاره ؟ شما هم این مشکل رو دارید ؟
نه خیر
دوستان این باگ هایی که می گم رو شما هم دارید؟

1- توی منیجر مود ، تو بازی دوستانه بیشتر از 3تا تعویض نمیشه کرد

2- هر توپی بره پشت دروازه بازیکنا جوری حرکت می کنند که انگار توپ کرنل شده و می خوان برن جا گیری کنند ( به جای اینکه برگردن تو زمین خودشون )

3- توی منیجر مود ، با منچستر کارلینگ کاپ رو بردم ( دوبار هم تست کردم ) ولی کاپ نامرئی بود :sick:

دو سه تا باگ دیگه هم بود الان یادم نیست
1.بله.
2. همچین مشکلی رو من ندیدم.
3.نه خیر!

آخرین ویرایش:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
بچه یه سوال

منم رو این دوربین پشت بازیکن یه سایه سبز رنگ داره خیلی محسوس نیست
ولی دقیق بشی تو ذوق می زنه
---------------

دوستان این باگ هایی که می گم رو شما هم دارید؟

1- توی منیجر مود ، تو بازی دوستانه بیشتر از 3تا تعویض نمیشه کرد

2- هر توپی بره پشت دروازه بازیکنا جوری حرکت می کنند که انگار توپ کرنل شده و می خوان برن جا گیری کنند ( به جای اینکه برگردن تو زمین خودشون )

3- توی منیجر مود ، با منچستر کارلینگ کاپ رو بردم ( دوبار هم تست کردم ) ولی کاپ نامرئی بود :sick:

دو سه تا باگ دیگه هم بود الان یادم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر