FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
توی FIFA قدزت بازیکن ها (abilitys) تا چند شماره داره ؟
مثلاً توی pes تا 99 شماره داره مثلاً شوت آدراینو 99 بود یا سرعت اتوو 95 و ...(برای فهمیدن منظور گفتم)
ممنون

مثلاً توی pes تا 99 شماره داره مثلاً شوت آدراینو 99 بود یا سرعت اتوو 95 و ...(برای فهمیدن منظور گفتم)
ممنون

من دارم FIFA 10 رو ولی دقت نکردم احتمالا همون 99 است . تو 09 که اینطوری بود.;)

ممنون

آقا شما تازه داری میگی لیلی زن بود یا مرد؟ این نوع اسکیل بندی که از 1 تا 99 هست اولین بار تو فیفا بود که فکر میکنم از 2001 هست!

این بیرون اومدن دروازبان تو موقعیت های تک به تک از کیفیت بازی کم کرده به نظر میرسه خواستند شبیه سازی فوتبال واقعی رو بکنند که دروازبان در این مواقع از دروازه بیرون میاد اما حساب نشده تو فوتبال واقعی نمیشه به این قشنگی چیپ زد:cheesygri

فکر کنم تو رنک بهترین روش گل کردن تک به تک همین چیپ زدن باشه،(امیدوارم یه فکری براش بکنن).

خب من دیروز بلاخره دی وی دی اون را خریدم مثل اینکه زورتر از روز تعیین شده امده اما مشکلی داشت از نظر دی وی دی میرم امروز عوض کنم فقط یک سوال ایا اینی که الان امده بدون مشکل هست یعنی همین دنلود شدش ؟

دوستان آیا چمن بازی 3D هست ؟ من 09 (PC) وقتی گزینه 3Dgrass را فعال میکردم تفاوت احساس میشد ولی الان در 10 (360) زیاد طبیعی به نظر نمیاد . در نسخه (360) گزینه ای برای فعال کردن 3D grass هست یا کلا طبیعتش اینجوریه ؟ (I'm beginner in playing fifa on xbox360);)

دوستان آیا چمن بازی 3D هست ؟ من 09 (PC) وقتی گزینه 3Dgrass را فعال میکردم تفاوت احساس میشد ولی الان در 10 (360) زیاد طبیعی به نظر نمیاد . در نسخه (360) گزینه ای برای فعال کردن 3D grass هست یا کلا طبیعتش اینجوریه ؟ (I'm beginner in playing fifa on xbox360);)

بابا یکی از مزخرف ترین چمن رو همین FIFA 10 داره که آدمو یاد FIFA 2000 میندازه . واقعا خیلی ضایع هست با 3D Grass هم فرقی نمیکن البته اینو هم بگم که فقط نسخه ی PCش اینقد ضایع از آب در اومده. :evil:

دوست عزیز منظورم نسخه 360 هست .
نه تونسخه 360 چنین گزینه ای وجود نداره ضمنا چمن اونقدرهم که شما میگین بد نیست این یه ایرادیه که فنهای رقیب:biggrin1:بصورت کلی از فیفا میگیرن ودلیل قانع کننده ای هم ندارن بنظر من چمن بد کارنشده
پ.ن:یه نکته ای بگم اونم اینه که روی لجندری میتونید هوش مصنوعیه بازی رو تست کنید تا بیچارتون کنه:biggrin1:
پ.ن:بارسا بطرز ناجوانمردانه ای قدرتمنده که خب مطابق واقعیت هم هست

من نمیدونم چرا نوع سانتر کشیدن رو عوض کردن!
اول از هم که یه جوریه که شدیدا خطایه دید داره که اصلا نمیفهمی توپ برای کی سانتر شده و دم اینکه همچین کات میگیره که دروازبان نمیدونه بره جلو یا نه:)

نه تونسخه 360 چنین گزینه ای وجود نداره ضمنا چمن اونقدرهم که شما میگین بد نیست این یه ایرادیه که فنهای رقیب:biggrin1:بصورت کلی از فیفا میگیرن ودلیل قانع کننده ای هم ندارن بنظر من چمن بد کارنشده
پ.ن:یه نکته ای بگم اونم اینه که روی لجندری میتونید هوش مصنوعیه بازی رو تست کنید تا بیچارتون کنه:biggrin1:
پ.ن:بارسا بطرز ناجوانمردانه ای قدرتمنده که خب مطابق واقعیت هم هست

دوست عزیز شما یک بار دیگه پست من رو بخون . من مگه گفتم چمن مثل کاشیه ؟!
فن های رقیب ؟ اگه شما در تاپیک PES و همچنین اگه پست دیگه ای از من در همین تاپیک مبنی بر ایراد گرفتن از بازی دیدی هرچی خواستی بگو.
و ممنون بابت جوابتون مبنی بر اینکه تونسخه 360 چنین گزینه ای وجود نداره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or