FIFA 10 | Xbox360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در واقع باید برای گرفتن اون اچیومنت ـه " بازی کردن در تمام استادیوم ها" پول بدی! مسخره کردن ملت رو ، 3 ساله این اچیومنت رو دارن میذارن ؛ پارسال که Bug داشت آخرم باز نشد برای من ، امسال که پولیه ، سال بعد معلوم نیست چجوریه:D فقط تو 08 مثل آدم باز شد:D
مزخرف ترین لیست های اچیومنت ـه تاریخ ماله بازی های EAـه ، واقعا نابغن در این زمینه.
واقعا این باگ بود!!!!:(( من کلی وقت گذاشتم نشستم توی همش بازی کردم
دیدم باز نشد-گفتم حتما یکیش یادم رفته (کدومه ؟خدا داند):mad:خدایش این اچیوم روی مخه ها

حالا چند POINTهست؟؟؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بچه ها میگم صورت اینارو ساختن یا نه؟
Zhirkov chelsea LB & LM
Maxwell Barcelona LB
Bosingwa Chelsea RB:biggrin1:
فیس بوفون تغییری کرده؟
Overall مسی چقدر شده؟
ببخشید من چون دمو رو بازی نکرم اینا رو می پرسم. اون پست بازیکنارو گفتم چون کسی جواب نداده بود ولی میدونم شما اندشید.:biggrin1:
چرا جواب نمیدین؟؟؟:mad:
شما اصلا با مسی و بوفون بازی نکردین؟:biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
همین ورزشگاه درپیت بهترین ورزشگاه شناخته شد.:biggrin1:

یه تیم چقدر باید بدبخت باشه که صاحبش یه مشت عرب باشه

حتما هست که میگن دیگه:biggrin1: ... میگم حالا خوب شد من بهت گفتم صاحبش عربه وگرنه الان تو چیزی برای گفتن نداشتی:biggrin1:
مزخرف ترین لیست های اچیومنت ـه تاریخ ماله بازی های EAـه ، واقعا نابغن در این زمینه.

آره باهات موافقم احمدرضا ... بابا این فیفا 09 ر**ه بود تو اچیومنت هامون .. مسخره یه اچیومنت داشت 1 دونه ای ... واقعا سره کاری بود .. دو سه تا از بچه ها از من پرسیدن چرا تو گیم اسکرت اینطوریه !؟ منم 2 ساعت توضیح دادم(مسخره شده بود 4589) تا اینکه اون یدونه رو هم گرفتم:biggrin1:

چرا جواب نمیدین؟؟؟:mad:
شما اصلا با مسی و بوفون بازی نکردین؟:biggrin1:
قیافه بوفون خیلی بهتر شده تقریبا" نزدیک به چهره خودش شده ... مسی هم که خوبه سلام میرسونه :biggrin1:ولی این بچه نه این که ریزه میزست همش تو باقالیهاست:biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من فکر میکنم با پیشرفتهای کونامی بازم امسال فیفا انتخاب اول باشه.با اینکه پرو خوب بود ولی مثل اینکه فیفا بازم بهتره:love:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب صورت اینا چی؟:confused:
Zhirkov chelsea LB & LM
Maxwell Barcelona LB
Bosingwa Chelsea RB
درستشون کردن؟:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا فقط باید این داوریش را درست کنن خداییش دیروز اتفاقی آفتاد که واقعا دهنم باز موند توی کل کل منن با دوستم بودیم که آقا مسی خطا کرد کارت قرمز بهش داد توی 18 قدم بعد دوستم عصبانی شد start زد رفتیم توی بازی هم مسی اخراج نشده بود هم خبری از پنالتی نبود

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
تاريخ رليز بازي 2اكتبر هست به نظر دوستان كي تو ايران مياد؟ قطعا بايد زودتر از رليز جهاني بياد ديگه عين halo مثلا :دي

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
تاريخ رليز بازي 2اكتبر هست به نظر دوستان كي تو ايران مياد؟ قطعا بايد زودتر از رليز جهاني بياد ديگه عين halo مثلا :دي
هیلو به خاطر این زود اومد بیرون که یک فروشنده فرانسوی از سر ندونستن یا شایدم از عمد بازی رو زودتر از موعد منتشر کرد که تو نت پخش شد ولی هیچ دلیلی مبتنی بر این که این بازی هم زودتر میاد نیست .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر