FIFA 10 | Xbox360

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
fifa101b.jpg

رسما تایید شد که بازی FIFA 2010 در تاریخ دوم(2) ماه اکتبر منتشر میشه.یعنی میشه 10 مهر ماه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان همون طور که می بینید Ea این نقص بزرگ نداشتن یک ترینینگ مناسب رو جبران کرده و فکر می کنم با یک Arena فوق العاده مواجه باشیم که فقط توش نباید شوت زد. دیوار دفاعی و حتی بازیکنان خودی و بازیکنان حریف هم می توانند حضور داشته باشند

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
ببخشید اگه قبلا پرسیده شده ولی آیا تو این نسخه لیگ جدیدی هم به بازی اضافه می شه؟چون من به شدت منتظر لیگ روسیه هستم به خصوص تیم زنیت D:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ممنون از تصاویر...
برهان جان راست میگن،فکر میکنم یه Arenaــه بسیار حرفه ای داشته باشه.
کاشکی یه کم چهره هاشون بهتر میبود!
الان ژاوی عین داداششه!:biggrin1::biggrin1:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
تو فیفا 09 موقعی که با دروازه بان توپو میفرستی به وسط زمین یه کم افت فریم پیش میاد .امیدوارم این مورد هم درست کرده باشن.در کل از عکسها اینطور برمیاد که گرافیک بازی به طرز چشم گیری افزایش داشته.زمین تمرین که جاش تو نسخه قبلی خالی بود هم قرار داده شده که امیدوارم چیز خوبی از کار دربیاد.من که بشدت منتظر این بازی هستم.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
کی مشخص میشه که گرافیک نسخه کامپیوتر FIFA 10 با X360 تفاوت داره یا نه؟من هر سال این استرس رو دارم که نکنه مثل هم بشه(آخه بهترین مثال واسه نشون دادن تفاوت PCبا XBOX و کم کردن روی PC بازها همینه:cool:)

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
کی مشخص میشه که گرافیک نسخه کامپیوتر FIFA 10 با X360 تفاوت داره یا نه؟من هر سال این استرس رو دارم که نکنه مثل هم بشه(آخه بهترین مثال واسه نشون دادن تفاوت PCبا XBOX و کم کردن روی PC بازها همینه:cool:)
به بخش اخبار بازی ها مراجعه شود...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر