FIFA 10 | Xbox360

• Thread starter Thread starter Sweeney
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با سلام دوستان . من از fif8 تا الان فقط فیفا بازی کردم ولی یه نکته ای که خیلی تو ذوق من میزنه تو fifa10 اینه که بازی خیلی اسون شده . برا مثال من رو حالت legendery تو 4 دقیقه 8 -0 رئالو با میلان بردم و 4 تا گل دیگه هم نزدم که اکه از اونا رو هم میزدم 2 رقمی میشد . به نظر دوستان بازی زیادی اسون نشده ؟ pes که دیگه پرته .

دوست گلم اولا کمتر ....
اولا تایم بازی رو بنویس که چقدر طول کشید ثانیا 8.0 با میلان به رئال گل زدی شما از 08 داری فیفا میرنی من از 2000 دارم فیفا میزنم دیگه اینقدر هم کشک نیست که بتونی به رئال 2010 اینطوری گل بزنی

من از 94 فیفا بازی میکردم یا احتمالا دوستمون یه لول بعدی رفتن یعنی آماتور :دی
چون این سری تنها سری بوده که خیلی سخت شده البته تو مولتی پلیر دروازبان ها سوتی هستند اما تو منیجر مود و بقیه قسمتهای بازی فوق العادست فقط من با این که خطای هند نداره مشکل دارم و یک مشکل دیگه هم اینه که دروازبان راحت میاد توپ از پای بازیکن خودی با دست میگیره که همچین چیزی خطاست!!!

دوست گلم اولا کمتر ....
اولا تایم بازی رو بنویس که چقدر طول کشید ثانیا 8.0 با میلان به رئال گل زدی شما از 08 داری فیفا میرنی من از 2000 دارم فیفا میزنم دیگه اینقدر هم کشک نیست که بتونی به رئال 2010 اینطوری گل بزنی

عزیز من از 98 فیفا بازی میکنم . بدشم اینکه منظور من از فیفا8 - فیفا نکست بود روی کنسول در ضمن بازی 10 دقیقه هم نشد اگه میخوای عکسی هم که گرفتم بدش رو هم میزارم تا باورت بشه .به نظرت من چه انگیزه ای دارم که بخوام دروغ بگم .8 تا یه رئال با میلان زدم تو تایم 4 دقیقه رو legendery . من پرسیدم که به نظرتون زیادی اسون نشده ؟

دوست گلم اولا کمتر ....
هیچ کاری نشد نداره
شما از 2000 بازی کردی درست ولی استعدادت شاید در حده فرده دیگه ای نباشه که از 08 بازی کرده

آخرین ویرایش:
من از 94 فیفا بازی میکردم یا احتمالا دوستمون یه لول بعدی رفتن یعنی آماتور :دی
چون این سری تنها سری بوده که خیلی سخت شده البته تو مولتی پلیر دروازبان ها سوتی هستند اما تو منیجر مود و بقیه قسمتهای بازی فوق العادست فقط من با این که خطای هند نداره مشکل دارم و یک مشکل دیگه هم اینه که دروازبان راحت میاد توپ از پای بازیکن خودی با دست میگیره که همچین چیزی خطاست!!!

عزیز من برا چی باید دروغ بگم من پرسیدم به نظرتون زیاد اسون نشده . این عکس رو هم گرفتم بدش چون برام جالب بود http://www.mypicx.com/uploadimg/446188204_11192009_1.jpgاتفاقا بدش هم چک کردم که رو اماتور نباشه .

آخرین ویرایش:
آقا ببخشید تو این نسخه میشه be a pro چند نفره تو حالت آفلاین بازی کرد؟

اگه من تو virtual pro یه آدم بسازم و تو منیجر مود ازش استفاده کنم. اگه بعداً قیافش را تغییر بدم تو منیجر مود هم تغییر میکنه؟

اگه میشه یه آموزش کامل درمورد منیجر مود فیفا بدید. (منظورم فقط چیزهایی که اضافه شده نیست)

راستی یه guide از فیفا پیدا کردم که خیلی کامله و تو خود سایت EA پولی هست. 208 صفحه است.

لینک دانلود از 4shared

آقا ببخشید تو این نسخه میشه be a pro چند نفره تو حالت آفلاین بازی کرد؟

اگه من تو virtual pro یه آدم بسازم و تو منیجر مود ازش استفاده کنم. اگه بعداً قیافش را تغییر بدم تو منیجر مود هم تغییر میکنه؟

اگه میشه یه آموزش کامل درمورد منیجر مود فیفا بدید. (منظورم فقط چیزهایی که اضافه شده نیست)

راستی یه guide از فیفا پیدا کردم که خیلی کامله و تو خود سایت EA پولی هست. 208 صفحه است.

لینک دانلود از 4shared

کسی نبود جواب بده؟

سلام كسي از fifa worldcupخبر نداره؟
ديروزوسط دونيمه تو بورد هاي تبليغاتي اميريت مينوشت download worldcup pakagesفكر كنم بعد از تبليغ فيفا نوشت يعني fifa worldcupعرضه نميشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or