FIFA 09 Online League Discussion Board

نظر شما در مورد لیگ آنلاین فیفا 09 چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    46

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بله آقا راه می افته، اگر بچه های خوبی هم باشید باشگاه رو هم راه میندازیم برای 10 به 10.

تیم ها هم از وقتی تعداد بازیکنا به حد نساب رسید ثبت نام میکنیم. هرکسی هم یک تیم.
قول میدیم بچه ها ی خوبی باشیم اقا معلم:biggrin1:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,542
نام
محمدرضا
من که بازی رو پیش خرید کردم.سیاوش منتظر باش که می خوام شکست سنگینی بهت تحمیل کنم.:D
نکته:بیشتر PES باز هستم تا FIFA.
تیم من هم که از امضای من معلومه...

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خب بچه ها طبق صحبتی که با DC داشتم، هرکسی که از ایشون خرید کنه، طبق شماره فاکتور دریافتی خریدش (خرید FIFA09) براش تو کاپ امتیاز ویژه قایل خواهیم شد. این امتیاز ویژه به احتمال زیاد تخفیف در فی ورودی خواهد بود. این رقابتها از لیگ جداست! این صرفا امتیازیه که اسپانسر این کاپ برای شرکت کننده ها قایل شده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اقا با توجه به اینکه نهایتا تا 1 هفته دیگه بازی بدستمون میرسه بهتره بحث برای لیگ شروع بشه مثلا بحث برای انتخاب روز و زمان بازیها و قوانین و.... از این جور حرفا
به نظرم بازیها 9 شب به بعد باشه که همه باشن و هم پینگ ها نسبتابه ساعات اوج مصرف بهتره:biggrin1:

Arsenal_14

کاربر سایت
Aug 3, 2006
25
بهتر نیست ؟؟
تیمهایی که قراره هر کس انتخاب کنه رو مشخص کنید
برنامه بازیها رو بچینید
اگه قرار باشه تیمهای هم نام برای انتخاب نفر اصلی مسابقه برگزار کنند تاریخ برگزاری این بازیها مشخص شود

اینشکلی بعد از اومدن بازی در کمترین زمان میشه لیگ رو شروع کرد دیگه وقت گرفته نمیشه
به نظرم یه جدول برای بازیها درست کنید که نه تداخلی پیش بیاد نه مشکل دیگه
-------------------------------------------------
در ضمن اینکه گفتید هر کس از DC بخره در اولویت هست یه مقدار ناخوشاینده. چون بعضی ها زودتر از دی سی تهیه میکنن و اونشکلی در حقشون ظلم میشه. ( از جمله خودم)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بهتر نیست ؟؟
تیمهایی که قراره هر کس انتخاب کنه رو مشخص کنید
برنامه بازیها رو بچینید
اگه قرار باشه تیمهای هم نام برای انتخاب نفر اصلی مسابقه برگزار کنند تاریخ برگزاری این بازیها مشخص شود

اینشکلی بعد از اومدن بازی در کمترین زمان میشه لیگ رو شروع کرد دیگه وقت گرفته نمیشه
به نظرم یه جدول برای بازیها درست کنید که نه تداخلی پیش بیاد نه مشکل دیگه
-------------------------------------------------
در ضمن اینکه گفتید هر کس از DC بخره در اولویت هست یه مقدار ناخوشاینده. چون بعضی ها زودتر از دی سی تهیه میکنن و اونشکلی در حقشون ظلم میشه. ( از جمله خودم)

دوست عزیز DC قراره اسپانسر یک ایونت باشه، و خب طبیعی هستش که کسانی که از خودش خرید می کنن رو براشون مزایا قایل بشه. بعدشم فکر نمی کنم کسی زودتر از DC بتونه بازیارو بیاره. اگر به تعطیلات نمی خوردیم همین الان بازیا دستمون بود چون در حال حاضر فقط کار ترخیصشون از گمرک مونده که خب میره واسه شنبه.

اقا با توجه به اینکه نهایتا تا 1 هفته دیگه بازی بدستمون میرسه بهتره بحث برای لیگ شروع بشه مثلا بحث برای انتخاب روز و زمان بازیها و قوانین و.... از این جور حرفا
به نظرم بازیها 9 شب به بعد باشه که همه باشن و هم پینگ ها نسبتابه ساعات اوج مصرف بهتره:biggrin1:

من چرا تورو PSN ادد ندارم؟ :D

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام دوستان

با عرض تبریک به مناسبت عید فطر
میبینم که منم 09 پیش خرید کردمو داریم به مسابقات نزدیک می شویم
سیاوش جان امیدوارم قانون انتخاب تیم تغییر نکرده باشه
منظورم مسابقه بر سر تیمهایی که در خواست کننده زیاد داره
دوستان خواهش می کنم برای بهتر شدن کیفیت بازی head set بخرین همین dc داره
usb headset logitech 45000
bluetooth hedset datel 40000
البته بازم با ارز شرمندگی خودم نخریدم اما قول میدم یعنی سعی خودمو می کنم برای تحویل گرفتن بازی که رفتم headsetam بخرم;)

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
هد ست رو که هدست 2000 تومنی موبایل هم بزنی کار میکنه.

بعدم من الان ID خیلی از شمارو ندارم. من خودم Mahdibassam هستم. پیش نهاد میکنم همه تو امضاشون ID رو هم بزارن.

در ضمن دلتونم بسوزه »ن 2روزه دارم فیفارو بازی میکنم!!!

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام دوستان

وااای امروز تو پاساژ لباف fifa 09 دیدم دهنم آب افتاد
DC جان سریع به دادمون برس
البته دم dc گرم قیمتش خیلی منصفانه تر از پاساژ لباف می ارزه تا سه شنبه صبر کنیم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر