FIFA 09 Online League Discussion Board

نظر شما در مورد لیگ آنلاین فیفا 09 چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    46

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
اصلا حرفشم نزنید رئال مال خودمه 100 تا متچم میزنم!!!

من اینجا میرم از EA میگیرم (نیوزیلند ) قیمتشم 120 دلار نیوزیلند یعنی حدود 75 اومن.

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
اقا جایزه یه بازی ps3 بزارین.مثلا lbp.:biggrin1:
در کل شاید من هم شرکت کردم.(اگه adsl راه بیفته)
یه چیز دیگه
اگه یه نفر pes بازی کنه و بازیش خوب باشه. چند ساعته fifa رو حرفه ای یاد می گیره.
(متاسفانه من هنوز روی ps3 فیفا بازی نکردم.)اما با گیم پلی اون اشنام چون توی کامپیوتر تا حالا چند بار انلاین بازی کردم و تا حدودی حرفه ای هستم.
:biggrin1:سلام دوست عزیز کامپیوتر که سهل.من تو فیفا08 ps2 از حرفه ای هم اونورتر بودم اما تو 08 ps3 حرف زیادی برای گفتن نداشتم;)

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

نگاه به الان اینجا نکنید که سوت و کوره.بزارین fifa 09 بیاد.چه کل کلی بکنیم ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :cheesygri

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
به به

داش پاسارگاد 08 که یادته باهم بازی میکردیم په نتیجه هایی میگرفتی!:laughing:
سلام داش مهدی.ما که ادعایی نداریم.ی روز شما به ما 3تا3تا میزدی ی روز من 6 دست پشت سر هم میبردم:biggrin1:البته قبول دارم که شما بهتر بودی که اونم به خاطر مدتی بود که بازی می کردی;)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من اگه ADSL راه بیفته حتما شرکت می کنم . یه سوال از اونایی که دموی FIFA 09 رو بازی کردن : قیافه بازیکنا نسبت به 08 چه تغیییری کرده؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اقا من دارم پول میدم دیسی برام بیاره مطمئن این لیگ راه می افته الکی پول ندم؟اگر راه نمی افته برم نسخه 360 رو بخرم;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بله آقا راه می افته، اگر بچه های خوبی هم باشید باشگاه رو هم راه میندازیم برای 10 به 10.

تیم ها هم از وقتی تعداد بازیکنا به حد نساب رسید ثبت نام میکنیم. هرکسی هم یک تیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر