FIFA 06 challenge every thing

با سلام خدمت همه دوستان بازی داتی ببببببخشید بازی سنتری امیدوارم حال همگی خوب باشه منو بگو می گفتم اولین نفرییم که مییام تو بازی سنتر عضو می شم نگو 47 نفر قبل ما عضو شدن اگه رشدش همینطوری باشه فکر کنم تو ماه اول رکورد بازی دات رو بزنیم

تشکر می کنم از دوستانی که با ایجاد این سایت باعث شدن تا دوستانی که داشتن کم کم پخش و پلا می شدن دوباره دور هم جمع بشن امیدوارم سایتی مثل بازی دات از نظر نظم و هماهنگی و سایتی برخلاف بازی دات از نظر سلیقه فردی مدیریت داشته باشیم این رو هم به مدیرای سایت قول می دم که دیگه از الان به بعد عمرا دیگه از کلمه بازی دات استفاده نکنم

البته می دونم جای این حرفا اینجا نیست ولی....

خوب این تاپیک به قصد معرفی محصول جدید Ea در سال 2006 و بیان نقاط قوت و ضعف این بازی بدور از هر گونه حاشیه (الون) با خلوص نیت کامل :d زدم امیدوارم به تاپیکی مفید تبدیل بشه نه به صحنه نبرد (((البته عنوان تاپیک خیلی فراتر از یه جنگ لفظیه)))

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من ديگه ميميرم برا فيفا
smile.gif

ورژنه 360 امتيازه 6.9 رو از Ign گرفت

محمد جان...گيم اسپات به اين بازي نمره 8 به بالا رو داده

از كي تا حلا امتياز هاي ign هم مورد توجه قرار گرفته؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
محمد جان...گيم اسپات به اين بازي نمره 8 به بالا رو داده
بهزاد جان گیم اسپات هنوز نمره ای در مورد نسخه ی X360 نداده.نسخه ی Pc فکر کنم 8.9 گرفت از گیم اسپات.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
آقا من تو اجرای فیفا به یه مشکلی برخوردم. وقتی ایمیج رو مونت می کنم و می خوام برم تو بازی این ارور رو میده:
کمکم کنید!!
نکته:شرمنده هادی جان.از مدیران هم عذر می خوام.ولی تاپیکی در این باره وجود نداشت.گفتم واسه یه مشکل کوچیک یه تاپیک الکی نزنم.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
آقا من تو اجرای فیفا به یه مشکلی برخوردم. وقتی ایمیج رو مونت می کنم و می خوام برم تو بازی این ارور رو میده:
کمکم کنید!!
نکته:شرمنده هادی جان.از مدیران هم عذر می خوام.ولی تاپیکی در این باره وجود نداشت.گفتم واسه یه مشکل کوچیک یه تاپیک الکی نزنم.

اقا وحید anti blaxx رو اجرا کن و تنظیماتش رو کامل انجام بده مشکلت حل میشه...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان گیم اسپات هنوز نمره ای در مورد نسخه ی X360 نداده.نسخه ی Pc فکر کنم 8.9 گرفت از گیم اسپات.

من همون نسخه كامي رو ديدم.....ولي فكر نمي كنم نسخه ايكس باكس اينقدر تنزل داشته باشه

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
آقا وحید گل:این تنظیماتی که الآن گفتی ،یعنی چه!!
من اون برنامه رو نصب کردم.ولی یهویی نمی دونم چی شد تنظیماتش بهم خورد.(شور حسینی بود دیگه )اگه میشه این تنظیماتش رو به من بگو تا روی برنامه انجام بدم. برنامه قاطی کرده!!

30yamak

کاربر سایت
Nov 28, 2005
12
نوشته شده توسط hadi_gamer:
با اینکه من الون بازم ولی این رو کاملا قبول دارم.من اکثر شماره هاش رو بازی کردم.واقعا بازی عالی ایه.منظور شما همون tcm(total club manager هست؟
راستی این با فوتبال منیجر چه فرقی داره؟ کدوم بهتره؟2006 اش اومده؟

منیجر کونامی رو که داره میسازه ببینید چی میگید.....

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
آقا وحید گل:این تنظیماتی که الآن گفتی ،یعنی چه!!
من اون برنامه رو نصب کردم.ولی یهویی نمی دونم چی شد تنظیماتش بهم خورد.(شور حسینی بود دیگه )اگه میشه این تنظیماتش رو به من بگو تا روی برنامه انجام بدم. برنامه قاطی کرده!!

هنوز مشکل پابرجاست یا حل شد ؟

منیجر کونامی رو که داره میسازه ببینید چی میگید.....

ساختن منیجر بدون لیسانس گرفتن از تیمها هیچ لطفی نداره

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام وحید
من یه یه هفته ای نبودم.کامپیوتر خراب بود داده بودم سرویس!!
من مشکلم با عوض کردن ویندوز حل میشه.

ماشا الله تاپیک اینقدر فعاله که بعد از 8روز هنوز 3 پست بعد از پست من وجود داره!!
<<<بابا فعالیت>>>

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
من داشتم تو فیفا 06 منیجرشو بازی می کردم.
حالا که می رم لودش کنم ارور زیرو میده کمک کنید ممنون

دوباره سعی کن از اول :cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر