FIFA 06 challenge every thing

با سلام خدمت همه دوستان بازی داتی ببببببخشید بازی سنتری امیدوارم حال همگی خوب باشه منو بگو می گفتم اولین نفرییم که مییام تو بازی سنتر عضو می شم نگو 47 نفر قبل ما عضو شدن اگه رشدش همینطوری باشه فکر کنم تو ماه اول رکورد بازی دات رو بزنیم

تشکر می کنم از دوستانی که با ایجاد این سایت باعث شدن تا دوستانی که داشتن کم کم پخش و پلا می شدن دوباره دور هم جمع بشن امیدوارم سایتی مثل بازی دات از نظر نظم و هماهنگی و سایتی برخلاف بازی دات از نظر سلیقه فردی مدیریت داشته باشیم این رو هم به مدیرای سایت قول می دم که دیگه از الان به بعد عمرا دیگه از کلمه بازی دات استفاده نکنم

البته می دونم جای این حرفا اینجا نیست ولی....

خوب این تاپیک به قصد معرفی محصول جدید Ea در سال 2006 و بیان نقاط قوت و ضعف این بازی بدور از هر گونه حاشیه (الون) با خلوص نیت کامل :d زدم امیدوارم به تاپیکی مفید تبدیل بشه نه به صحنه نبرد (((البته عنوان تاپیک خیلی فراتر از یه جنگ لفظیه)))

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
2006 FIFA WORLD CUP
04.01.2006
Play with your heroes and be a part of the 2006 FIFA World Cup™

Football fans worldwide will soon be able to take part in the excitement of the world's greatest sporting event in the only official videogame of the 2006 FIFA World Cup™. Immerse yourself in the action and heritage as you lead your nation from the qualification rounds all the way to the FIFA World Cup Finals in Germany. You'll experience a full range of emotions along the way - from the elation of beating rival nations to the despair of having your FIFA World Cup dreams shattered in a crucial penalty shootout. This is your ticket to all the pageantry and passion of the greatest show on Earth.

Formats: Xbox 360, Xbox, PS2, GC, PSP, NDS, GBA, PC and mobile

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
نوشته شده توسط vahid1400:
2006 FIFA WORLD CUP
04.01.2006
Play with your heroes and be a part of the 2006 FIFA World Cup™

Football fans worldwide will soon be able to take part in the excitement of the world's greatest sporting event in the only official videogame of the 2006 FIFA World Cup™. Immerse yourself in the action and heritage as you lead your nation from the qualification rounds all the way to the FIFA World Cup Finals in Germany. You'll experience a full range of emotions along the way - from the elation of beating rival nations to the despair of having your FIFA World Cup dreams shattered in a crucial penalty shootout. This is your ticket to all the pageantry and passion of the greatest show on Earth.

Formats: Xbox 360, Xbox, PS2, GC, PSP, NDS, GBA, PC and mobile
این که گفتی یعنی چی؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Rezahajizadegan:
این که گفتی یعنی چی؟
ای که گفتی یعنی چه ندار دیگه تو این متن خیلی از بازی تعریف کرده که خودتون رو اماده کنین برای یه مسابقات هیجان انگیز ... و این بازی یه بلیطی هست برای انجام دادن بازی های جام جهانی در قالب تیم های خودتون و ... از این جور حرف ها که زیاد مهم نیستن.
و در اخر هم گفته شده که بازی برای 04.01.2006 منتشر میشه.
+++++++
من که به گیم اسپات رفته بودم دیدم که این بازی فقط برای ایکس 360 منتشر میشه.اگه کسی خبر دقیق تری داره بگه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
به سایت رسمی فیفا 06 سر بزن اونجا در این مورد معتبر تر از game spot هست

http://fifa06.ea.com/home.asp?lang=en
درسته منم نگاه کردم ولی وقتی تو گیم اسپات بری مثل سایت بازی میگه بازی برای کنسول های مختلف و پی سی میاد ولی وقتی مثلا به قسمت پی سیش میری به قسمت FIFA 06 میره ه اونم قبلا ریلیز شده و فقط برای 360 زده که منتشر خواهد شد.

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
اون دوستانی که گیم پد Dual USB Force Feedback Joypad (MP-8866 دارن ایمیلشونو بدن براشون یه فایل بفرستم مشکلش حل شه

دوست عزیز سلام خسته نباشید من اولین تایپیکم اگه ایرادی داره ببخشید
اما میخواستم بدونم اگه فایل مربوط به دسته بازی را نصب کنیم ایا قابلیتهای جدیدی روی دسته می اید یانه درضم دسته من دیجیتال نیست اگه قابلیتی اضافه فایلشو میخواستم البته مدل دسته من (dual fighter pad (top way) tp-u513)
اگه کمی اشکال داره به حساب تازه کاریم بزاریداینهم ایمیلم yahyash63@yahoo.com اگه فایلشو دارید لطف کنید وسریع تر برام بفرستید ممنون
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوست عزیز سلام خسته نباشید من اولین تایپیکم اگه ایرادی داره ببخشید
اما میخواستم بدونم اگه فایل مربوط به دسته بازی را نصب کنیم ایا قابلیتهای جدیدی روی دسته می اید یانه درضم دسته من دیجیتال نیست اگه قابلیتی اضافه فایلشو میخواستم البته مدل دسته من (dual fighter pad (top way) tp-u513)
اگه کمی اشکال داره به حساب تازه کاریم بزاریداینهم ایمیلم yahyash63@yahoo.com اگه فایلشو دارید لطف کنید وسریع تر برام بفرستید ممنون

اگر از مسنجر استفاده می کنی vahid1400 رو add کن
برات کامل توضیح میدم....

آخرین ویرایش:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوست عزیز اقا وحید من منظورت نفهمیدم درهر حال از مسنجر تاحالا استفاده نکردم ایمیل را هم چک کردم ولی متسفانه من انگلیسیم خوب نیست وشما به زبان انگلیسی نوشتید لطف کنید فارسی رو به انگلیسی (فینگیلیش)بنویسید تامن هم چیزی بفهمم ممنون از اینکه جوابمو میدین

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
درسته منم نگاه کردم ولی وقتی تو گیم اسپات بری مثل سایت بازی میگه بازی برای کنسول های مختلف و پی سی میاد ولی وقتی مثلا به قسمت پی سیش میری به قسمت Fifa 06 میره ه اونم قبلا ریلیز شده و فقط برای 360 زده که منتشر خواهد شد.
امین جان سیستم گیم اسپات همین است(البته بعد از موقعی که غالب سایتش عوض شد)وقتی مثلا میری قسمت Pc و میری مثلا درون بازی Driv3r میبینی که عرضه شده در Pc رو نزده و بقیه ی کنسول ها رو نوشته.و بر عکس بری قسمت Ps2 Driv3r میبینی که Pc هست ولی Ps2 نیست !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Death Knight:
امین جان سیستم گیم اسپات همین است(البته بعد از موقعی که غالب سایتش عوض شد)وقتی مثلا میری قسمت Pc و میری مثلا درون بازی Driv3r میبینی که عرضه شده در Pc رو نزده و بقیه ی کنسول ها رو نوشته.و بر عکس بری قسمت Ps2 Driv3r میبینی که Pc هست ولی Ps2 نیست !
این دیگه چه صیغه ایه.:)ممنون که اطلاع رسانی کردی و من از تو کف در اوردی:cheesygri

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوست عزیز اقا وحید من منظورت نفهمیدم درهر حال از مسنجر تاحالا استفاده نکردم ایمیل را هم چک کردم ولی متسفانه من انگلیسیم خوب نیست وشما به زبان انگلیسی نوشتید لطف کنید فارسی رو به انگلیسی (فینگیلیش)بنویسید تامن هم چیزی بفهمم ممنون از اینکه جوابمو میدین
بستگی به این اینکه دسته شما چند دکمه داره می توان قابلیت های فیفا که همگی با کیبورد فعال هستند رو با گیم پد هم فعال کرد

قابلیتهایی مثل تغییر استراتژی بازی (حمله ای دفاعی و عادی) تغییر در نوع دفاع و حمله اضافه کردن دکمه شیفت روی گیم پد و....

خلاصه اگه کمکی از من بر بیاد در خدمتم

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
بستگی به این اینکه دسته شما چند دکمه داره می توان قابلیت های فیفا که همگی با کیبورد فعال هستند رو با گیم پد هم فعال کرد

قابلیتهایی مثل تغییر استراتژی بازی (حمله ای دفاعی و عادی) تغییر در نوع دفاع و حمله اضافه کردن دکمه شیفت روی گیم پد و....

خلاصه اگه کمکی از من بر بیاد در خدمتم
سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه جوابمو دادین می خواستم بدونم اگه یه دسته مثل دسته پله استیشن (البته از نوع دیجیتالیش )تهیه کنم ایا میشه اینکارو کرد و تمام دکمها رو روی دسته اورد مرسی
:cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه جوابمو دادین می خواستم بدونم اگه یه دسته مثل دسته پله استیشن (البته از نوع دیجیتالیش )تهیه کنم ایا میشه اینکارو کرد و تمام دکمها رو روی دسته اورد مرسی

بله یه دسته پلی استیشن به طور کامل جوابگو هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر