Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
دوستان مکانیزم اول شخص بازی مثل شماره های قبلی هست؟
من هم شماره 3 و هم شماره 4 رو بخاطر خشک بودن مکانیزم حرکت اسلحه و تیر اندازی و کند بودن حرکتشون (مقایسه کنید با کال آف، تا منظورمو متوجه شید) تا 1 - 2 ساعت بازی میکردم و میذاشتمشون کنار و اینکه از همون اول یه مپ درندشت میذاشت جلوت و ضعفی که همه میریزن سرت و تو هیچی نداری برای دفاع، گذاشتم کنار. میخواستم بدونم این شماره هم همینطوریه یا بهتر شده و اینکه آیا ارزش داره سر جشنواره ای تخفیفی چیزی بگیرمش یا فیزیکی دسته دو بگیرم؟؟؟؟ (از بازی فیزیکی گرفتن و فروختنش متنفرم ولی چاره نداشته باشم میکنم اینکارو)

و اینکه اگر بخوام بین این و ASSASSIN Origins یک کدومو بگیرم (بخاطر گاد اف وار نمیتونم جفتشو حداقل توی این 6 ماهه اول سال بگیرم) کدوم ترجیح داره؟/

من راستش بدم میومد از فارکرای ها. ولی پینجشو خریدم واقعا لذت بردم از بازی. در عوض از اریجینز هم به شدت بدم اومد.

• Like
Reactions: $ Connor $

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
دوستان بهترین روشی که برای پول درآوردن کشف کردید چیه ؟ :D
ارکاد برو:D هر دستی که بازی کنی ریوارد بهت میده ریوارداشم خوبه از توتال کیلز گرفته تا پول:D ولی از بخش افلاین بخوای دربیاری هرکیو میزنی سعی کن لوتش کنی پول خوبی درمیاد:D

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
دوستان مکانیزم اول شخص بازی مثل شماره های قبلی هست؟
من هم شماره 3 و هم شماره 4 رو بخاطر خشک بودن مکانیزم حرکت اسلحه و تیر اندازی و کند بودن حرکتشون (مقایسه کنید با کال آف، تا منظورمو متوجه شید) تا 1 - 2 ساعت بازی میکردم و میذاشتمشون کنار و اینکه از همون اول یه مپ درندشت میذاشت جلوت و ضعفی که همه میریزن سرت و تو هیچی نداری برای دفاع، گذاشتم کنار. میخواستم بدونم این شماره هم همینطوریه یا بهتر شده و اینکه آیا ارزش داره سر جشنواره ای تخفیفی چیزی بگیرمش یا فیزیکی دسته دو بگیرم؟؟؟؟ (از بازی فیزیکی گرفتن و فروختنش متنفرم ولی چاره نداشته باشم میکنم اینکارو)

و اینکه اگر بخوام بین این و ASSASSIN Origins یک کدومو بگیرم (بخاطر گاد اف وار نمیتونم جفتشو حداقل توی این 6 ماهه اول سال بگیرم) کدوم ترجیح داره؟/

اون چیزایی که شما ازش ایراد گرفتی رو من کوچکترین ایرادی نمیبینم! استانداردترین اوپن ورلد ممکن رو ارائه میده سری فارکرای همیشه..
اگر با اون مساله مشکل داشتی پس توی FarCry5 هم خواهی داشت.

ارزش که قطعا داره. تخفیف هم خیلی بعیده به این زودی بخوره. معمولا بازیهایی که ناامیدکننده ظاهر شدن و فروششون کم شده در اوایل عرضشون تخفیف چشمگیری میخورن، اونم گاها.
در این مقطع هم فکر نمیکنم کارکردش تفاوت قیمت قابل توجهی داشته باشه با آکش هنوز

Origins هم بازی خوبیه.. انتخاب بین این دو بازی نباید خیلی سخت باشه!دنیا و حال و هوای کاملا متفاوتی دارن و هردوشون توی چیزی که ارائه میدن جزو بهترین ها هستن.

• Like
Reactions: victor hogo

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
میشه کاری کرد که پنجه بوکس کارکتر غیر فعال بشه؟ برای یکی از تروفی ها باید یه گاو نر با مشت بکشم چون پنجه بوکس دارم باز نمیشه

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
اقا بعضی وقتا رو دانلودینگ مپ میمونه و طول میکشه میزنه وقت دانلود مپت تمام شده
تو خود بازی یه ذره لگ ندارم ولی تا وقتی بخواد مپ بیاد بالا پیر میشم:|
راهی داره؟

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
اقا یه مرحله بودم دشمنارو زدم اون هیچی
بعدش با ماشین اهنگ پخش کردن با باند
یه سری جونوری که شبیه ادم بودنو دیر میمردن و سلاح هم نداشتن از درو دیوار بالا میومدن
باید ماشینارو میترکوندیو این جونورا رو میزدی
بعدش زندان خالی شد
ناخداگاه یاد واکینگ دد و جایی که زامبیای زندانو میزدن افتادم
کسی اینو حس کرده یا من دچار اشتباه حسی شدم:|:D

• Like
Reactions: Saeedrz70

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
میشه کاری کرد که پنجه بوکس کارکتر غیر فعال بشه؟ برای یکی از تروفی ها باید یه گاو نر با مشت بکشم چون پنجه بوکس دارم باز نمیشه
درود
اره برید توی بخشی که Roster و Perk و ... هست . آخرین گزینه نوشته character customization . از اونجا تبدیلش کن به دستکش معمولی

• Like
Reactions: HAMED SEV

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
اقا یه مرحله بودم دشمنارو زدم اون هیچی
بعدش با ماشین اهنگ پخش کردن با باند
یه سری جونوری که شبیه ادم بودنو دیر میمردن و سلاح هم نداشتن از درو دیوار بالا میومدن
باید ماشینارو میترکوندیو این جونورا رو میزدی
بعدش زندان خالی شد
ناخداگاه یاد واکینگ دد و جایی که زامبیای زندانو میزدن افتادم
کسی اینو حس کرده یا من دچار اشتباه حسی شدم:|:D
دقیقین منم همین حسو داشتم ،از اینجای بازی هم خوشم اومد
ولی گرافیک بازی توی محیط های بسته مخصوصن Bunkerهای باس ها خیلی داغونه، نقشه بزرگ نیست و محیط ها تقربین تکرارین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر