Far Cry 5

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,462
9,642
نام
نریمان

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
5,398
6,572
نام
کثافت
منم بالاخره بازیشو خریدم و شروع کردم. بازی یه بالانس عجیبی بین زشتی و زیباییه. اونقد بازی باگ داره و یا از نظر گیم پلی و گرافیک مشکلات داره که زود از بازی زده میشی. اما در عوض وقتی به جو بازی, شخصیت ها, دیالوگ ها و از همه مهمتر به اهنگ های "the hope county choir" گوش میدی و روحت رو میبره به اسمون با خودش, دوباره با فحش و ناسزا بازی رو پلی میکنی و بازیش میکنی :D یعنی یه جورایی بگم که نه راه پیش دارید نه راه پس. از نظر تکنیکی و فنی اصلا بازی خاصی نیست و یه بای صرفا متوسطه. بازی از نظر فریم کمی مشکل داره, از نظر لودینگ مشکل داره کمی, از نظر گرافیک زیاد در حد نسل حاضر نیست, گیم پلی و شوتینگ مشکل داره, هوش مصنوعی به طرز مسخره ای مسخره هست, محیط و دشمنا به طور فاجعه بازی تکراری هستن. اما اینا به کنار, جو و محیط بازی و شخصیت ها بی نظیرن. اونقد بی نظیر که عیب های قبلی زیاد به چشمت تمیاد. به نظر من مهمترین فاکتور مثبت بازی , OST های بازی هست که واقعا شاهکارن. شما فقط اهنگ OH THE BLISS رو گوش کنید تا محو بشید از روی کره ی خاکی.
نمیشه از این بازی پر از باگ و متوسط دل کند.
یعنی پستت میخونه ادم یک حالت جنون بهش دست میده این که همش نکته منفی بود فقط نکته مثبتش همون اهنگه بود :D

amirhosine

کاربر سایت
Jul 5, 2008
338
928
یعنی پستت میخونه ادم یک حالت جنون بهش دست میده این که همش نکته منفی بود فقط نکته مثبتش همون اهنگه بود :D
نه ببین نمیدونم بازیشو تجربه کردی یا نه. اینایی که نوشتم اشکالات بازی هست بالاخره. بالاخره گرافیکش چندان بالا نیست, انیمیشن ها خیلی روون نیست, گیم پلی درجه یک نیست و...! توی این موارد ضعف نشون داده و قطعا در حد نسخه ی 3 نیست خوب. ولی این به این معنا نیست که بازی فاقد گرافیک و از نظر گیم پلی در بدترین حد ممکن باشه. صرفا در حد عنوان فارکرای مقایسه کردم. یعنی انتظار بالاتری از این عنوان ادم داره. وگرنه گیم پلی و گرافیک و ... در حد متوسط رو به بالاس. ولی معتقدم در حد عنوانش نیست و میتونست بهتر باشه. ضمن اینکه وقتی بازیو جلوتر برید و perk ها و اپگرید ها رو انجام بدید بازی جذاب تر هم میشه. وگرنه به موضوع هوش مصنوعی و گیم پلی و تکراری بودن دشمنا و گرافیک متوسط و فریم ریت پایین بازی توی اکثر نقدها اشاره کردن بهش و همین موارد باعث شده که متای بازی 81 بشه خوب.
ولی اینکه تتوی یه بازی جو و اتمسفر, داستان سرایی, موسیقی و... در حد بالایی باشه این خودش کم نکته ی مثبت نیست. این خودش عملا یه موفقیت بزرگ هست. اما اگه هوش مصنوعی کمی بالاتر بود, دشمنا متنوع تر بودند, شوتینگ بازی در حد حداقل بازیه Metro 2033 یا metro last light بود, دیگه به جای متای 81, الان متاش نزدیک 90 میتونست بشه.
در کل منم به بازی 8 میدم با اینکه امروز پلاتش کردم و واقعا هم از اواسط بازی , این بازی خیلی جذاب تر میشه.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
349
10
نام
arash
سلام از بازیکنا کسی هست هنوز یه 3تاکوءیست بریم پلاتش کنیم بره پی کارش
همین یه تروفی مونده

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
2,335
22,021
نام
Alireza
Far Cry 5's Vietnam-themed Hours of Darkness DLC gets a June release date

اولین DLC بازی حدود 10 روز دیگه در تاریخ 5 June منتشر میشه...همون که توی ویتنام اتفاق می‌افته :-"
اون دو تا DLC بعدی هم هر کدوم با یه ماه فاصله توی July و August منتشر میشن.
کلا فک نکنم‌ DLCهای پرمحتوایی از آب دربیان ولی تم و حس و حالشون جالبه...شخصا حتما امتحانشون می‌کنم <:-P

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
23
6
سلام دوستان فارکرای رو میخواستم با دوستم کواپ بزنیم من بهش درخواست میدم اما ارور bookworm-9bf4cf37 رو میده و اونم به من درخواست میده باز همین ارور میده.نت من پارس آنلاین هست واسه دوستم شاتل .چیکار باید کرد؟

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
331
38
نام
حامد
سلام.
کسی میدونه far cry 3 به چه شکل عرضه میشه؟
با یه آپدیت به فارکرای 5 اضافه میشه یا به صورت جداگونه منتشر میشه.طبق گفته یوبیسافت واسه اونایی که سیزن پس بازی رو داشته باشن فردا باید f c 3 در دسترس باشه.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,191
875
نام
davood
امروز فار کرای با رفتن تمام مراحل فرعی با اصلی تموم کردم پایانی که داشت از قبلی به نظرم بهتر بود

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
13
0
سلام
کسی میدونه چطوری میشه فارکرای 3 رو آورد تو لیست دانلود ؟ من نسخه معمولی با سیزن پس رو خریدم و از طرفی نسخه 5 رو 1 هفته پیش تموم کردم و پاک کردم. برای اجرای نسخه 3 باید حتما نسخه 5 هم رو کنسول نصب باشه ؟
الان نمیدونم چطوری باید نسخه 3 رو بیارم تو لیست دانلود ! اگه کسی تونسته نسخه 3 رو اجرا کنه لطفا بگه روشش چطوری هست
ممنون

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
331
38
نام
حامد
سلام
کسی میدونه چطوری میشه فارکرای 3 رو آورد تو لیست دانلود ؟ من نسخه معمولی با سیزن پس رو خریدم و از طرفی نسخه 5 رو 1 هفته پیش تموم کردم و پاک کردم. برای اجرای نسخه 3 باید حتما نسخه 5 هم رو کنسول نصب باشه ؟
الان نمیدونم چطوری باید نسخه 3 رو بیارم تو لیست دانلود ! اگه کسی تونسته نسخه 3 رو اجرا کنه لطفا بگه روشش چطوری هست
ممنون
فکر نمیکنم نیازی به فارکرای 5 باشه.شما وارد استور میشی(استور کنسول).در قسمت سرچ عبارت far cry 3 classic edition رو سرچ میکنی.بعد گزینه خرید رو میزنید و به قسمت دانلودتون اضافه میشه.چیزی حدود هفت گیگ هست.

MEHRDAD.F

کاربر فعال
Sep 11, 2006
2,093
737
نام
مهرداد
فکر نمیکنم نیازی به فارکرای 5 باشه.شما وارد استور میشی(استور کنسول).در قسمت سرچ عبارت far cry 3 classic edition رو سرچ میکنی.بعد گزینه خرید رو میزنید و به قسمت دانلودتون اضافه میشه.چیزی حدود هفت گیگ هست.
تا وقتی سیزن پس فارکرای ۵ رو نخریده باشید فارکرای ۳ کلاسیک براتون آنلاک نمیشه!
مگر اینکه تا ماه دیگه صبر کنید تا برای عموم ریلیز بشه.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
331
38
نام
حامد
تا وقتی سیزن پس فارکرای ۵ رو نخریده باشید فارکرای ۳ کلاسیک براتون آنلاک نمیشه!
مگر اینکه تا ماه دیگه صبر کنید تا برای عموم ریلیز بشه.
کجای نوشته من ایراد داشت؟؟؟ایشون گفتن نسخه معمولی رو دارن با سیزن پس .در نتیجه همین الان میتونن بازی رو از استور دانلود کنن.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,002
1,763
دوستان من قصد خرید بازی رو داشتم میخواستم بدونم نسبت به سریه قبلیش از لحاظ گیمپلی و گرافیک پیشرفت داشته یا نه ؟ کلا ارزش خرید داره ؟

. King Tiger .

کاربر سایت
Jul 25, 2013
410
827
نام
نیما
دوستان من قصد خرید بازی رو داشتم میخواستم بدونم نسبت به سریه قبلیش از لحاظ گیمپلی و گرافیک پیشرفت داشته یا نه ؟ کلا ارزش خرید داره ؟
البته که پیشرفت داشته. ماموریتهای اصلی به لطف داستانپردازی خوب بازی کشنده تر و ماموریتهای جانبی هم خیلی متنوع تر و پرتعدادتر شدن.
گرافیک نمیتونم بگم دقیقا چند درصد (بخاطر عوض شدن کلی تم و محیط بازی نسبت به 4 ) اما پیشرفت قابل توجهی داشته و برای یه عنوان سطح اول سال 2018 راضی کنندس.

*به عنوان یه بازی مفرح کاملا ارزش خرید داره.

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,002
1,763
البته که پیشرفت داشته. ماموریتهای اصلی به لطف داستانپردازی خوب بازی کشنده تر و ماموریتهای جانبی هم خیلی متنوع تر و پرتعدادتر شدن.
گرافیک نمیتونم بگم دقیقا چند درصد (بخاطر عوض شدن کلی تم و محیط بازی نسبت به 4 ) اما پیشرفت قابل توجهی داشته و برای یه عنوان سطح اول سال 2018 راضی کنندس.

*به عنوان یه بازی مفرح کاملا ارزش خرید داره.
من با سریه 4 بازی خیلی حال کردم چون واقعا جذاب بود . میخواستم از این هم مطمئن بشم بعد اقدام کنم . مرسی از جوابتون .
راستی نقشه بازی چقدر بزرگتر شده ؟

• Like
Reactions: . King Tiger .

. King Tiger .

کاربر سایت
Jul 25, 2013
410
827
نام
نیما
من با سریه 4 بازی خیلی حال کردم چون واقعا جذاب بود . میخواستم از این هم مطمئن بشم بعد اقدام کنم . مرسی از جوابتون .
راستی نقشه بازی چقدر بزرگتر شده ؟
منم با اینکه از فرهنگ و حال و هوای تبت اصلا خوشم نمیاد ولی دوست داشتم 4 رو.

فکر میکنم نهایتا 10 تا 15 درصد بزرگتر.. اما نکته اینجاست که خیلی غنی تره از مپ فارکرای4. جزییات بطور قابل توجهی بیشتر و فعالیتهای کوچیک و بزرگ زیادی برای انجام هست که باعث میشه اصلا و ابدا سایز نقشه رو نشه ایرادی بهش وارد کرد.

• Like
Reactions: Jack cooper
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟