Multi Platform Far Cry 5

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft

Director: Dan Hay
Platforms: PS4 PC XB1
Release Date: February 27, 2018

Genre: First-Person Shooter/Action-Adventure

اطلاعات منتشر شده از بازی:
It's the first Far Cry game set in America.
It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
You can play the entire story solo or in two-player co-op.
You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
Villians name is Joseph Seed
You can fly planes and take part in aerial dogfights.
Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
You can recruit other people to fight for you.
You can also recruit animals like bears and cougars.
There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

آخرین ویرایش:

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
متاسفانه بخش آنلاین بازی اصلا شرایط خوبی نداره. پتانسیل خوبی این بخش داره، اما فعلا وضعیتش خوب نیست. گویا بازی هیچ نقشه‌ای نداره که توسط یوبی‌سافت ساخته شده باشه و تمام نقشه ها توسط پلیر ها ساخته شدن که نیمی از اون‌ها هم غیر قابل بازی هستند. سیستم بازی هم به صورت رندوم این نقشه‌هارو انتخاب می‌کنه و قبل از هر بازی باید بین چند تا نقشه پلیر ها رای بدن. مشکل اصلی هم اینجاست که من هر چی نقشه تا الان بازی کردم به جز اسمشون که مربوط به بازی‌های معروف بوده، هیچ جذابیتی برای من نداشته و بیشتر یک مود شلوغ و بدوه هدف تجربه کردم. این بخش فعلا برای ساخت و ساز خوبه فقط.
خب داداش شما یه نقشه بساز که هدف داشته باشه شلوغ هم نباشه:|:D اتفاقا بنظر من Arcade Mode جالبه به شرط اینکه نخوان بعضیا توش مسخره بازی کنن کل مپ رو خونه و این چیزا بزارن:|:D

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
یه چند دست مولتی پلیر زدم گفتم بیام یه توضیحی بدم راجبش:D
لابی خوب پیدا میکنه پلیراشم خیلی خوبه راحت واسه من پیدا کرد مث کالاف یه ماه الاف نشدم:D
مپاشو چون کاربرا میسازن مپ خوب توش زیاد نیس شاید 2-3مپ جالب داشته باشه بقیه مپا گل واژن :D
ای کاش یه اپدیت بده خود یوبی چندتا مپ اضافه کنه
در کل خوبه جالب بود از نظر من هر مپی هم که انتخاب کنی بهت چند نوع ترکیب اسلحه میده یکیشو باید برداری
5دیقس هرتیمی زودتر به 50 کیل برسه برندس:D

• Like
Reactions: FUTURE

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خب بالاخره این بازی رو تموم کردم و پروندش بسته شد.
حدودا ۲۶ ساعت اصلی رفتم و یه ۲ ساعتی هم فرعی ولی هنوز فرعی یه ۲ ساعت دیگه هم مونده که برم.
داستان بازی واقعا عمیق و درگیر کننده بود و شخصیت های منفی برعکس مثبت ها به شدت عالی حرکات و دیالوگ هاشون کار شده بودن.
توی جای جای بازی خیلی شبیه به گوست ریکان مناطق نوع پوشش گیاهی و حتی npc ها رو ساخته بودن.اگرم اشتباه نکنم بازی دو پایان اصلی داره که البته با پایان ۱۰ دقیقه ایش میشه ۳ پایان.
راضی بودم ازش ۹ میدم بهش.سال ها روی ساخت بازی کار میشه که توی دو سه روز تموم شه.فردا شروع کنم ببینم بخش ارکید جریانش چیه.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حدودا ۲۶ ساعت اصلی رفتم و یه ۲ ساعتی هم فرعی ولی هنوز فرعی یه ۲ ساعت دیگه هم مونده که برم.
داستان بازی واقعا عمیق و درگیر کننده بود و شخصیت های منفی برعکس مثبت ها به شدت عالی حرکات و دیالوگ هاشون کار شده بودن.
توی جای جای بازی خیلی شبیه به گوست ریکان مناطق ماشین ها نوع پوشش گیاهی و حتی npc ها رو ساخته بودن.اگرم اشتباه نکنم بازی دو پایان اصلی داره که البته با پایان ۱۰ دقیقه ایش میشه ۳ پایان.
راضی بودم ازش ۹ میدم بهش.سال ها روی ساخت بازی کار میشه که توی دو سه روز تموم شه.فردا شروع کنم ببینم بخش ارکید جریانش چیه.
مهدی جان خوراک خودت بود Ghost recon ام ترکیب شده

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
توی جای جای بازی خیلی شبیه به گوست ریکان مناطق نوع پوشش گیاهی و حتی npc ها رو ساخته بودن.اگرم اشتباه نکنم بازی دو پایان اصلی داره که البته با پایان ۱۰ دقیقه ایش میشه ۳ پایان.

ماشالا آقا مهدی
بازی هنوز 1 روز نیست ریلیز شده ایشون شیرشو کشیده:D
اینجوری درو میکنی باید اکثر اوقات بی بازی باشی

• Like
Reactions: ps34

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
گویا بازی توسط CPY کرک شده این خبر درسته ؟
تا این لحظه که نه ولی صبر کن. حتما کرک میشه. با اینکه میگن قفل اش نسبت به اساسین فرق کرده ولی بازم کرک میشه.

بازی رو هم برای خودم و هم برای برادرم خریدم تا بتونیم کواپ بریم. میتونم با جرات بگم مثل Dying light تجربه کواپ خیلی خوبی داره ولی فقط به شرطی که تمامی مراحل رو با یه نفر دیگه هم بری و شخصی که هاست میشه هیچ ماموریتی رو تنهایی نره. در کل یه چیزایی رو به صورت مختصر و تیتروار میگم که اگه کسی در مورد بازی سردرگمی داشته باشه، برطرف بشه:

• پلیر دوم در حین بازی با هاست، هر خریدی که شامل اسلحه ها ، اسکین، وسیله نقلیه و یا حتی PERK و XP داشته باشه، براش ذخیره میشه و وقتی برگرده توی بازی خودش می‌بینه که همشون ذخیره شدن. فقط پیشرفت ماموریت ها برای پلیر دوم ذخیره نمیشه.
  • اینکه میگفتن پلیر دوم در نقش یکی از همراه های بازی به هاست اضافه میشه، کاملا دروغه. شما با همون تغییرات ظاهری و لباس و حتی اسکین اسلحه به هاست اضافه میشید.
  • اگه یه نفر رو دارید که بتونه پا به پای شما بازی کنه حتما کواپ بازی کنید. تجربه بازی خیلی خیلی بهتر میشه.
  • اصلا مجبور نیستید مراحل فرعی رو برید با اینکه مراحل فرعی اش هم افتضاح و خسته کننده نیستن.
  • پرفومانس بازی به طرز وحشتناکی عالیه.
  • نقشه ی بازی به نظرم ۳/۴ اساسین هست. با هواپیما از اول تا آخرش رفتم و نزدیک به پنج دقیقه طول کشید.
  • شخصیت منفی بازی رو خیلی دوست دارم. قشنگ شخصیت پردازی اش کار کردن ولی خب داستان سطحی داره.
  • محیط پویایی داره و خشک و بی روح نیست. در حد اساسین NPC نداره ولی توی جاده و شهر مردم رو می‌بینید. شاید نصف اساسین باشه.
  • از نقشه ی بازی هم خیلی خوشم اومد. روی جزییاتش کار شده و طراحی خوبی داره. همه چی هم داره، دریاچه و جنگل و کوه و .... شاید وسعت اساسین رو نداشته باشه ولی به نظرم نسبت به اساسین بیشتر روی جزییاتش کار شده.
  • اگه اهل بازی تک نفره هستید و حال کواپ ندارید، به نظرم صبر کنید تا کرک بشه.

در کل اگه بهترین سری Far cry نباشه، بدون شک بدترین هم نیست.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
ماشالا آقا مهدی
بازی هنوز 1 روز نیست ریلیز شده ایشون شیرشو کشیده:D
اینجوری درو میکنی باید اکثر اوقات بی بازی باشی
دقیقا همینطوره که میگی من اکثر اوقات بازی جدید ندارم چون زود تمومشن میکنم و همش پای رینبوسیکس سیج و بتل ۱ هستم :D

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
بازی نداری بشین اورواچ رو شروع کن که قشنگ 500-600 ساعت وقتتو میبگیره تا حرفه ای شی
بازی دارم خوده رینبوسیکس خدای سرگرمیه.منتهی اورواچ سبکش فرای قوانین طبیعی هست و متاسفانه اصلا حال نمیکنم با این سبک

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستان بهترین روشی که برای پول درآوردن کشف کردید چیه ؟ :D

یکی از بهترین روش ها اول شکار حیوانات مخصوصا خرگوش و خرس هست که با یه اسلحه LMG میتونید راحت کلی شکار کنید.

دومین روش هم تموم کردن ماموریت های Prepper stash هست که هم ساده و جذاب و کوتاه هستن و هم کلی Perk و پول میتونید جمع کنید. توی کمپ ها یا Out post هایی که میگیرید دقت کنین افرادی هستن که بالای سرشون الماس سبز رنگ هست با اونا صحبت کنید جای کامل Prepper stash ها رو بهتون میگن. طی یک ماموریت کوتاه باید داخل مخفیگاه اشخاصی بشید که قبلا اونجا زندگی میکردن و پول ها و آیتم هایی که اونا با کلی زحمت مخفی کردن رو بردارید!

جالبیش اینه که روی تک تک Prepper Stash ها کار شده و هر کدوم داستان خاص خودشون رو دارن! بعضی هاشون هم غم انگیز هستن تا حدودی!

برای گرفتن Perk های بیشتر چالنج ها رو انجام بدید یا برید فندک های ویتنامی رو از سرتاسر نقشه جمع کنید کلی perk میده برای هر کدومشون. خود Prepper stash ها هر کدوم سه تا Perk میدن بهتون حداقل با کلی پول و آیتم!

آخرین ویرایش:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان مکانیزم اول شخص بازی مثل شماره های قبلی هست؟
من هم شماره 3 و هم شماره 4 رو بخاطر خشک بودن مکانیزم حرکت اسلحه و تیر اندازی و کند بودن حرکتشون (مقایسه کنید با کال آف، تا منظورمو متوجه شید) تا 1 - 2 ساعت بازی میکردم و میذاشتمشون کنار و اینکه از همون اول یه مپ درندشت میذاشت جلوت و ضعفی که همه میریزن سرت و تو هیچی نداری برای دفاع، گذاشتم کنار. میخواستم بدونم این شماره هم همینطوریه یا بهتر شده و اینکه آیا ارزش داره سر جشنواره ای تخفیفی چیزی بگیرمش یا فیزیکی دسته دو بگیرم؟؟؟؟ (از بازی فیزیکی گرفتن و فروختنش متنفرم ولی چاره نداشته باشم میکنم اینکارو)

و اینکه اگر بخوام بین این و ASSASSIN Origins یک کدومو بگیرم (بخاطر گاد اف وار نمیتونم جفتشو حداقل توی این 6 ماهه اول سال بگیرم) کدوم ترجیح داره؟/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر