FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
راجع به مسیر یابی در کل شما براین این که به محل خواسته شده تو Quest برید از شخص یا Terminal و یا هر چیزی که Quest رو ازش میگیرید با سوال کردن مکانش اون مکان روی نقشه شما Mark میشه .
به Level 20 هم که رسیدی میتونی Explorer Perk رو انتخاب کنی که همه مکان ها موجود تو نقشه ظاهر میشن .
ببينم برای اینکه بتونيم همه جای دنيای بازی سرک بکشيم ، هرچی که پيدا نکرديم پيدا کنيم ، و تمام ماموريت های جانبی رو انجام بديم، بايد يک سيو قبل از لول 20 داشته باشيم؟ مثلا وسط لول 19؟ يا ميشه لول 20 رو گرفت بعد سيو مخصوص رو ذخيره کرد؟ آخرين ماموريت بازی چيه؟
يکی مونده به آخرين ماموريت چيه ؟ که بدونم بعد از تمام کردنش ، ديگه سراغ ماموريت اصلی نرم. يکوقت حيف ميشه، يعنی اصلا نميشه بعد از انجام آخرين ماموريت بازيرو ادامه داد؟ پس اون پرک آخری به چه دردی ميخوره؟ مثلا تمام مکان ها رو نقشه مشخص بشه کچی؟ که آخرش هم نتونی بهشون سرک بکشی!!
يکی ميشه کامل توضيح بده.

دقیقا 20 تا Level و جود داره و بعد از اون خبری از xp و غیره نیست چون Level بعدیی در کار نیست... .

Omid_anormal عزیز شما هم فقط به کمی تلاش نیاز دارید. اگر مشکل خاصی پیش اومده میتونید مطرح کنید وگرنه مشکلات مسیریابی مطرح کردنشون درست نیست. با این حال:
hu36me.jpg

اقای KINDMAN مرسی به سوالم اهمیت دادی.
این متن پنهان که گزاشتی باز نمیشه.
در مورد این سوالم: من تلاشم کردم, موفق نشدم و اینجا مطرح کردم.
اشکالی هم پیش نمیاد اگه تو اسپیلر بگین;)
مرسی

ببينم برای اینکه بتونيم همه جای دنيای بازی سرک بکشيم ، هرچی که پيدا نکرديم پيدا کنيم ، و تمام ماموريت های جانبی رو انجام بديم، بايد يک سيو قبل از لول 20 داشته باشيم؟ مثلا وسط لول 19؟ يا ميشه لول 20 رو گرفت بعد سيو مخصوص رو ذخيره کرد؟ آخرين ماموريت بازی چيه؟
يکی مونده به آخرين ماموريت چيه ؟ که بدونم بعد از تمام کردنش ، ديگه سراغ ماموريت اصلی نرم. يکوقت حيف ميشه، يعنی اصلا نميشه بعد از انجام آخرين ماموريت بازيرو ادامه داد؟ پس اون پرک آخری به چه دردی ميخوره؟ مثلا تمام مکان ها رو نقشه مشخص بشه کچی؟ که آخرش هم نتونی بهشون سرک بکشی!!
يکی ميشه کامل توضيح بده.
در هر صورت درسته که بعد از پایان بازی نمیشه اونو ادامه داد ولی میتونید دقیقا قبلش اینکارو بکنید... .
برای به قول شما سرک کشیدن در همه جای بازی نیازی به لول خاصی بودن نیست. من خودم Levelم 20 بود ولی هنوز به پایان بازی نرسیده بودم! یعنی چند مرحله‌ای مونده بود! (بس که بیکار بودم اون موقع!!!)
ماموریت‌ها شناور هستند ولی مثلا برای من با پیوستن به Brotherhood بعد از یک سری ماموریت‌ها, با کمک یک ربات عظیم‌الجثه به سمت مرکز پاکسازی آب و پروژه پاکسازی حرکت میکنید. بعد از از بین بردن Enclaveهای اطراف ساختمان, من دیگه به داخل نرفتم و سراغ گردش خودم رفتم!
البته اگر هم وارد بشید فقط کافیه بعد از روبرویی با کلنل, به بیرون برگردید (البته اینو مطمئن نیستم)

امید جان. متن پنهانی هم که برای شما دوست عزیز گذاشتم, برای خودم که مشکلی نداشت؟! (هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه!) با این حال این لینک مستقیمش:
http://i42.tinypic.com/hu36me.jpg

آخرین ویرایش:
يکی ميشه کامل توضيح بده.
توضیحات دوست خوبمون KINDMAN درست بود من هم یه چیزی اضافه کنم .
با رسیدن به Level 20 بازی تموم نمیشه وهمونطور که دوستمون گفت ممکنه شما به Level 20 برسید ولی شاید هنوز 5 6 تا از Main Quest هارو تموم نکرده باشید . به هر حال آخرین Quest بازی Take it Back هست که من پیشنهاد میکنم قبل از اینکه از Ravan Rock به Citadel برید بازی رو Saev کنید و وسط این Quest یعنی Take it Back بازی رو سیو نکنید .
به نظر من بهتری جا برای سیو کرد بازی بعد از صحبت با پرسیدنت و ترک کردن Ravan Rock هست . از اونجا به جای اینکه به Citadel برید . کارهای دیگه انجام بدید .

ممنون بابت توضيحات ، پس آخرين کوئست Take it back هست ، خوب پس يکی مونده به آخرين کوئست اصلی چيه؟ چطوره موقعی که يکی مونده به آخرين کوئست رو تمام کردم و اچيومنتشو گرفتم ديگه سراغ کوئست آخری که Take it back هست نرم و به جاش برم تمام Main کوئست هارو انجام بدم و مکان های جديد رو کشف کنم و ... ! خوبه؟ اگر خوبه که من به جز سيو های معموليم که از 3 عدد بيشتر تجاوز نميکنه! يک سيو مخصوص از اونجا ميزارم تا بعد از اینکه بازی رو تمام کردم ، دوباره اونو لود کنم و به ادامه گشت و گزار و انجام کوئست های فرعی بپردازم ، آخه من تاحالا هيچ کوئست فرعی رو انجام ندادم. به جز اونايی که مجبور بودم برای رد کردن مرحله انجام بدم ! فکر ميکنم اینجوری بهتر باشه ، نه؟

در ضمن خاطر نشان ميکنم که من در این قسمت از بازی هستم :
اونجايی که در Jefferson Memorial پدرمون با اون يارو فرمانده Enclave صحبت ميکنه ، فرمانده تحت فشارش ميزاره که پروژه رو متوقف کنه ، بعد ميزنه اون خانوم دکتر همکار رو ميکشه ، بعد پدر هم با سيستم دفاعی اونجا ميزنه هم خودش رو هم اونارو ميکشه !! بعد هم ما با دکتر لی جون :دی و بقيه ميريم به سيتادل و ...
من به اینجا که رسيدم هنوز کوئست ديگه رو قبول نکردم! همين.

آخرین ویرایش:
در ضمن خاطر نشان ميکنم که من در این قسمت از بازی هستم :
اونجايی که در Jefferson Memorial پدرمون با اون يارو فرمانده Enclave صحبت ميکنه ، فرمانده تحت فشارش ميزاره که پروژه رو متوقف کنه ، بعد ميزنه اون خانوم دکتر همکار رو ميکشه ، بعد پدر هم با سيستم دفاعی اونجا ميزنه هم خودش رو هم اونارو ميکشه !! بعد هم ما با دکتر لی جون :دی و بقيه ميريم به سيتادل و ...
من به اینجا که رسيدم هنوز کوئست ديگه رو قبول نکردم! همين.
همینجا تقریباً خوبه.
اول برو داخل Citadel این چند تا کار رو بکن:
1. از Elder Lyons اجازه بگیر تا آموزش استفاده از Power Armor ببینی.
2.بعد توی حیاط یک نفر هست، ازش آموزش ببین.
3.اونجا یک Scribe (لباس قرمز پوشیده) هست که اسمش یادم نیست؛ باهاش صحبت کن. می رید سراغ یک مانیتور بزرگ و محل دقیق تمام والت ها رو روی مانیتور بهت نشون می ده و در باره والت 87 هم اطلاعاتی بهت می ده.
4.بعد هم اگه کمی بگردی یک زن سیاه پوست به نام Star Paladin Cross رو پیدا می کنی. اگه Karma بالا داشته باشی بهت ملحق می شه. خیلی قویه.
از این به بعد هر کاری می خوای بکن. هم می تونی آزاد بگردی و هم Quest ها رو انجام بدی. ولی اگه تا Raven Rock رفتی (پناهگاه Enclave) دیگه به Citadel بر نگرد. چون برگردی Quest آخر شروع می شه. بهتره همه جا رو بگردی وقتی کارات تموم شد بری Citadel .

همینجا تقریباً خوبه.

ممنون ، خيلی خوب توضيح دادی ، آره من رفتم از اون يارو رئيسه اجازه گرفتم ، بعد رفتم مگاتون خوابيدم ، حالا هم در خدمت شما هستم :دی البته مشکل شديد کمبود پول دارم. چيکار کنم؟ از هيچ جايی برای بدست آوردن پول دريغ نميکنم. کمک کنيد.!! اسلحه هام نياز به تعمير اساسی دارن ، پول ندارم!!
خوب ، من بهتر ميبينم که بعد از اینکه ماموريت Raven rock تمام شد بازی رو سيو کنم و به گشت و گزار بپردازم ، اگر الان بخوام برم گشت و گزار با لول پايينی که دارم + ضعيف بودنم ، همه جا نميتونم برم و احتمال کشته شدنم بالاست.
پس بعد از اون ماموريت يکی مونده به آخر ديگه از در سيتادل وارد نميشم و به جاش ميرم هرجا که دلم بخواد :دی ممنون
راستی چقدر تا آخرين ماموريت بازی و کلا اتمام بازی مونده ؟ خيلی نه؟

ممنون ، خيلی خوب توضيح دادی ، آره من رفتم از اون يارو رئيسه اجازه گرفتم ، بعد رفتم مگاتون خوابيدم ، حالا هم در خدمت شما هستم :دی البته مشکل شديد کمبود پول دارم. چيکار کنم؟ از هيچ جايی برای بدست آوردن پول دريغ نميکنم. کمک کنيد.!! اسلحه هام نياز به تعمير اساسی دارن ، پول ندارم!!
خوب ، من بهتر ميبينم که بعد از اینکه ماموريت Raven rock تمام شد بازی رو سيو کنم و به گشت و گزار بپردازم ، اگر الان بخوام برم گشت و گزار با لول پايينی که دارم + ضعيف بودنم ، همه جا نميتونم برم و احتمال کشته شدنم بالاست.
پس بعد از اون ماموريت يکی مونده به آخر ديگه از در سيتادل وارد نميشم و به جاش ميرم هرجا که دلم بخواد :دی ممنون
راستی چقدر تا آخرين ماموريت بازی و کلا اتمام بازی مونده ؟ خيلی نه؟

سلام ... Mcafee جان تو تاپیک خودم جوابت رو دادم عزیز ... حالا راجع به داخل اسپویلر :
برای پول تمام Desk ها Cabinet ها و بدن مرده ها و ... خلاصه همه جارئ بگرد .
Mcafee جان من یه تجربه خودم رو هم بگم اولا اینکه از هیچ آیتمی دریغ نکن میدونم در بهترین حالت 300 کیلو نمیتونی بیشتر حمل کنی ولی میتونی Item هارو جمع کنی و بزاری توی کمدت توی خونت تو Megaton . دوم اینکه از یه تفنگ به مدت طولانی استفاده نکن . مثلا تو یه Combat Shotgun داری با DMG 28 وضعیت معمولی حالا به هر دلایلی از Condition تفنگ کم شد اون تفنگ رو قبل از اینکه وضعیتش بدتر بشه تعمیرش کن چون هزینش خیلی کمتر .
بعد میتونی مثلا یه Raider که Shotgun داره و وضعیت تفنگش بهتر از تو تفنگ خودتو بندازی زمین و اون رو برداری . خوب همه اینها باعث این میشه که کمتر پول خرج کنی .
بالا گفتم از هیچ Item, دریغ نکن اینجا بدرد میخوره مثلا تو 10 تا Fussion Battery داری که خوب چیز با ارزشیه . تو فقط دو تاش رو لازم داری میتونی بقیه اش رو بفروش و با پولش تیر بخری یا تفنگت رو تعمیر کنی .
Side Quest ها هم اکثرا پول خوبی میدن به خصوص The Nuka-Cula Challenge که برای آوردن 30 بطری Nuka-Cula Quantuem بهت 1000 واحد پول یه کیت میده .
پس هرگز هرگرز برای هر دلیلی Nuka-Cula Quanteum مصرف نکن چون تعدادش تو بازی محدوده . اگر خاستی جای دقیق Nuka-Cula ها رو هم بهت میگم .
خلاصه فقط سعک کن XP بگیری و Side Quest انجام بدی که بالا توضیح دادم .
بعد از ترک Ravan Rock فقط 2 تا Quest تا اتمام بازی هست ولی اتمام بخش داستانی بازی . این بازی سر دراز دارد که به این زودی ها تموم بشو نیست .
-------------------------------------------------------------
دوستان من امروز تونستم هر 51 Trophy بازی رو بگیرم پس هر کس تو گرفتن Achievements یا Trophy مشکل داشت تو همون تاپیک Guide بنویسه . در خدمتم .
شرمنده طولانی شد . :biggrin1: البته اگر از Guide چیزی دستگیرش نشد . :biggrin1:

ممنون بابت توضيحات ،
خوب من ترينر پاور آرمور هارو گرفتم. محل ولت هارو هم گرفتم. با اون زنه سياه پوسته هم حرف زدم. و ... حالا ميخوام همينجور کوئست های اصلی رو انجام بدم تا برسم به راون راک ، بعد از اینکه کوئست مربوط به اونجا تمام شد سيو ميکنم و ميرم گشت و گزار ، فقط الان پاور آرمور برای پوشيدن از کجا گير بيارم؟
در مورد تجربياتت هم دستت درد نکنه گل گفتی ، حواسم به اینا نبود، البته برای پول همه جارو ميگردم اما برای نگه داشتن حتی آيتم های بی ارزش يا کم ارزش ، بازم زياد که بشن پول زيادی بابتشون ميدن.

سلام!
دوستان من یک بار ماموریت اصلی بازی را تمام کردم با مقداری از SQ ها، حالا از یکی از سیوهای قبلی بازی را اجرا کردم تا بقیه SQ ها را برم ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن بازی هنگ میکنه و مجبورم کنسول را ریست کنم. تا حالا سه، چهار بار این مشکل پیش اومده. خواستم ببینم دوستان دیگه هم این مشکل را داشتن یا نه، در ضمن این مشکل فقط برای این بازی هست و توی بازی های دیگه این مشکل را ندارم. حتی بازی را روی هارد ریختم ولی بازم همین مشکل را داشت.

سلام دوستان

من چطوری میتونم Fawkes رو همراه خودم ببرم هر چی میگم نمیاد که همراه شه باهام
سلام
دوست عزیز من همه این ها رو کامل توی Guideنوشتم .
بعد از اینکه از Raven Rock اومدید بیرون Frawks رو میتونید هر جا با خودتون ببرید برای این کار باید Karma خوب یا بالاتر داشته باشید من چند بار گفتم که این Karma بالا بدذرد میخوره یکیش همین جاهاست .
الان Karma چیه ؟

اقایون سلام
من یه جا گیرکردم.همونجایی که بهد از Rival Cityبه یه موزه میرم بعد به یه جا می رسم باید
یه رمز وارد کنم بغلشم سه تا عدد هست 5-8-10برشون می دارم بعد نمی دونم چه کار کنم:(
دمتون گرم کمکم کنید

اقایون سلام
من یه جا گیرکردم.همونجایی که بهد از Rival Cityبه یه موزه میرم بعد به یه جا می رسم باید
یه رمز وارد کنم بغلشم سه تا عدد هست 5-8-10برشون می دارم بعد نمی دونم چه کار کنم:(
دمتون گرم کمکم کنید
دوست من ميشه بيشتر توضيح بديد يا از محيط بازی يک عکس بزاريد؟
در ضمن به راهنمايی که Tom Clancy's جان نوشتن هم مراجعه کنيد به احتمال زياد مشکلتون رفع ميشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or