FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مثله اینکه اینجا همه بازيرو تمام کردن . اما هيچکی نفهميده اصلا تو بازی چيکار کرده.!!! زشته واقعا
من تو اون دنيای مجازی دکتر براون نميخوام به حرف دکتر که همون دختره بتی هست گوش بدم . و ميخوام بجاش راه حل خوب يعنی خراب کردن اونجارو انتخاب کنم. اما مثل اینکه هيچکی اینجا بلد نيست چجوری اونجارو بايد نابود کرد.!
ما هم بازی رو تموم کردیم ولی اخر نفهمیدیم که این سگه که قبل از بازی هی نشون میدادن کجاس
2-3 صفحه قبل يکی از دوستان آدرس دقيق محل Dogmeat رو گزاشته

اینجا گیرم چه کنم؟

یکی جواب منو هم بده بابا

6j0oj8xm939r1vz5vlf0.jpg
اینجا باید شما Terminal رکزی رو پیدا کنید . برای این کار با Point هم اون پایین اشاره شده . برو و Terminal رو فعال کن . باید محل اینکه G.E.C.K. رو شناسای کنی توی Terminal چند تا منو هست با اونا ور برو و میفهمی که G.E.C.K توی Vault 87 ه که باید بو اونجا بری .
مثله اینکه اینجا همه بازيرو تمام کردن . اما هيچکی نفهميده اصلا تو بازی چيکار کرده.!!! زشته واقعا
من تو اون دنيای مجازی دکتر براون نميخوام به حرف دکتر که همون دختره بتی هست گوش بدم . و ميخوام بجاش راه حل خوب يعنی خراب کردن اونجارو انتخاب کنم. اما مثل اینکه هيچکی اینجا بلد نيست چجوری اونجارو بايد نابود کرد.!
2-3 صفحه قبل يکی از دوستان آدرس دقيق محل Dogmeat رو گزاشته
سلام ... دوست عزیز چرا انقدر عصبانی . من جوابتون رو دادم مثل اینکه کافی نبوده ... چشم الان براتون میگم .
عزیز من اونجا اصلا وجود خارجی نداره که بخواد نابود شه . اونجا یه دنیای Simulate شده هستش . و شما نمیتونی اونجا رو نابود کنی . شما به کمک اون دستگاه ها به اونجا میری و بر میگردی .
توی این Quest شما دو تا انتخاب دارد ... منفی و مثبت .... انتخاب منفی رو که خیلی کامل توضیح دادم و حالا انتخاب مثبت . من از اول اول میگم . شما بعد از اینکه تو اون دستگاه ها نشستید و به اون دنیا رفتید اصلا با همون دختره Betty کاری نداشته باشید . به دنبال یکزن پیر به اسم
Dithers بگردید . او تنها کسی که به شما میگه که این یک دنیا مجازی و وجود خارجی نداره با او صحبت کنید . او درباره یک خونه متروک و رها شده صحبت میکنه و میگه که ورود اهالی بو اونجا ممنوعه . اون خونه متروک یعنی همون Abandance House رو پیدا کنید و داخل بشید چند تا آیتم هست که با لمس کردن اونه یه صدایی میشنوید این آیتم ها :
radio, pitcher, dwarf, pitcher, cinder block, dwarf, bottle . یک Terminal رون خونه است بهش وارد شو و Chinese invasion یعنی همون اولی رو انتخاب کن بعد باید documentation رو بخونی بعد از اینکه این کار ها رو کردی از خونه خارج شو و میبینی که Chinese Soldier ها به مردم حمله کردن ائنا به شما حمله نمی کنن حالا برو پیش Betty و باهاش صحبت کن و به جواباش اعتنایی نکن ازش درباره پدرت و G.E.C.K و اینجا بپرس و از در به Vault 112 برگرد .

خوب من دیگه نمیدونم باید چطوری توضیح بدم :biggrin1: و مطمئنن هم دیگه نباید مشکلی باشه .
باز هم سوالی بود من هستم . :biggrin1:

یک Terminal رون خونه است بهش وارد شو و Chinese invasion یعنی همون اولی رو انتخاب کن بعد باید documentation رو بخونی
عزيز این اشيايی که گفتی هست اما این ترمينال که گفتی کجاست؟ نيست که . هيچ جای خونه نيست. هرجايی که ميشد رو من گشتم. ميشه در این مورد بيشتر توضيح بدی؟ مثل اینکه يادت رفت بگی این ترمينال کجاست. ! البته بازم ميگم سيو من بعد از انجام دادن اولين ماموريتی هست که بتی بهم داده. يعنی ممکنه ديگه نشه کاری کرد؟

عزيز این اشيايی که گفتی هست اما این ترمينال که گفتی کجاست؟ نيست که . هيچ جای خونه نيست. هرجايی که ميشد رو من گشتم. ميشه در این مورد بيشتر توضيح بدی؟ مثل اینکه يادت رفت بگی این ترمينال کجاست. ! البته بازم ميگم سيو من بعد از انجام دادن اولين ماموريتی هست که بتی بهم داده. يعنی ممکنه ديگه نشه کاری کرد؟

راه حل خوب:
تو اون خونه یک سری وسیله هست که وقتی استفاده می کنید، یک صدای عجیب می ده. اشیا رو به ترتیب زیر بزنید:
رادیو
ظرف شیشه ای
مجسمه آدم کوتوله
ظرف شیشه ای
آجر
مجمسه آدم کوتوله
بطری

یک ترمینال ظاهر می شه
اونجا حمله چینی ها رو اجرا کنید. بعد برید از در خارج بشید؛ چینی ها حمله می کنن. یک پرتال ظاهر می شه، ازش برید بیرون.

راه حل خوب:
خدايا شکرت. خدا خيرت بده سهيل جان ، واقعا ممنون. مونده بودم چجوری ردش کنم با این توضيحات خوب دوستمون !!!!
عزيز Tom Clancys جان ببين ياد بگير. اینجوری بايد توضيح جامع و کامل و البته کوتاه و مفيد بدن . :دی
ممنون

خدايا شکرت. خدا خيرت بده سهيل جان ، واقعا ممنون. مونده بودم چجوری ردش کنم با این توضيحات خوب دوستمون !!!!
عزيز Tom Clancys جان ببين ياد بگير. اینجوری بايد توضيح جامع و کامل و البته کوتاه و مفيد بدن . :دی
ممنون
سهیل جان میشه این توضیح منه از چند تا یی که گفتم ببینی و نظرت رو بگی برام مهمه که خوب ببینم کجاش ناقصه چون من از سیر تا پیازش رو نوشتم .
ازت ممنون میشم عزیز :
عزیز من اونجا اصلا وجود خارجی نداره که بخواد نابود شه . اونجا یه دنیای Simulate شده هستش . و شما نمیتونی اونجا رو نابود کنی . شما به کمک اون دستگاه ها به اونجا میری و بر میگردی .
توی این Quest شما دو تا انتخاب دارد ... منفی و مثبت .... انتخاب منفی رو که خیلی کامل توضیح دادم و حالا انتخاب مثبت . من از اول اول میگم . شما بعد از اینکه تو اون دستگاه ها نشستید و به اون دنیا رفتید اصلا با همون دختره Betty کاری نداشته باشید . به دنبال یکزن پیر به اسم
Dithers بگردید . او تنها کسی که به شما میگه که این یک دنیا مجازی و وجود خارجی نداره با او صحبت کنید . او درباره یک خونه متروک و رها شده صحبت میکنه و میگه که ورود اهالی بو اونجا ممنوعه . اون خونه متروک یعنی همون Abandance House رو پیدا کنید و داخل بشید چند تا آیتم هست که با لمس کردن اونه یه صدایی میشنوید این آیتم ها :
radio, pitcher, dwarf, pitcher, cinder block, dwarf, bottle . یک Terminal رون خونه است بهش وارد شو و Chinese invasion یعنی همون اولی رو انتخاب کن بعد باید documentation رو بخونی بعد از اینکه این کار ها رو کردی از خونه خارج شو و میبینی که Chinese Soldier ها به مردم حمله کردن ائنا به شما حمله نمی کنن حالا برو پیش Betty و باهاش صحبت کن و به جواباش اعتنایی نکن ازش درباره پدرت و G.E.C.K و اینجا بپرس و از در به Vault 112 برگرد .
Mcafee جان من دوست داشتم بهت کمک کردم و در حد توانم اینکار رو کردم بازم اگر بد توضیح دادم شرمنده .
من هم این اشیا رو ه ترتیب از چپ به راست نوشتم . و بعدش هم کارایی که باید تو ترمینال بشه رو نوشتم .
باز هم ممنون که ایرادم رو گفتی .

آخ قربونت بشم ناراحت شدی عزيز. قصدم توهين و ناراحتی نبود. شرمنده. راستش بله. شما ناقص توضيح داديد شايد هم من ناقص برداشت کردم. آخه هرچی خوندم پست هاتون رو و همرو کنار هم گزاشتم بازم نفهميدم که بايد به ترتيب اونارو بزنم ، + اینکه ترتيب رو يک جوری نوشته بودی که من اصلا نميدونستم از اول از کدوم يکی بايد شروع کنم.
در هر صورت گزشت ، ممنون

آخ قربونت بشم ناراحت شدی عزيز. قصدم توهين و ناراحتی نبود. شرمنده. راستش بله. شما ناقص توضيح داديد شايد هم من ناقص برداشت کردم. آخه هرچی خوندم پست هاتون رو و همرو کنار هم گزاشتم بازم نفهميدم که بايد به ترتيب اونارو بزنم ، + اینکه ترتيب رو يک جوری نوشته بودی که من اصلا نميدونستم از اول از کدوم يکی بايد شروع کنم.
در هر صورت گزشت ، ممنون
نه بابا این حرفا چیه ... آخه من با دقت نوشتم بعد گفتی که اون Terminal اونجا نیست که من یادم رفت بگم که بعد از لمس کردنشون اونا مید.
در مورد ترتیبشون هم که از چپ به راست بود شرمنده یادم رفت بگم .
دوستان من یه مشکل عجیب دارم . من دیگه نمی تونم XP بگیرم ... خیلی جالبه ... کسی تا حالا این مشکل رو داشته من الان به Level 20 رسیدم و اولاشم ... هر کاری می کنم مثل Hack کردن و کشتن و .... اصلا XP نمی گیرم .... ممنون میشم کمکم کنید .

دوستان من یه مشکل عجیب دارم . من دیگه نمی تونم XP بگیرم ... خیلی جالبه ... کسی تا حالا این مشکل رو داشته من الان به Level 20 رسیدم و اولاشم ... هر کاری می کنم مثل Hack کردن و کشتن و .... اصلا XP نمی گیرم .... ممنون میشم کمکم کنید .
دقیقا 20 تا Level و جود داره و بعد از اون خبری از xp و غیره نیست چون Level بعدیی در کار نیست... .

Omid_anormal عزیز شما هم فقط به کمی تلاش نیاز دارید. اگر مشکل خاصی پیش اومده میتونید مطرح کنید وگرنه مشکلات مسیریابی مطرح کردنشون درست نیست. با این حال:
hu36me.jpg

آخرین ویرایش:
خوب این که هنوز نيامده. ایشالا پچش که آمد. تا لول 30 هم ميشه ادامه داد. اما خداييش اینکه اگر کوئست آخر بازی رو تمام کنی، ديگه نميتونی بازی رو ادامه بدی و به گشتو گزار بپردازی واقعا مسخره هست. هرچی بهش فکر ميکنم بيشتر اعصابم بهم ميريزه. این دنيای بزرگ واقعا هرچی توش بگردی کمه.!

"Along with removing the game's 'ending' with Broken Steel, we figure raising the level cap would allow them to [enjoy the game for longer]. We plan on raising it to level 30 - but it will be a long, hard climb to get there!"

اینم برای شما !
ممنون از لینک .
منم تعجب کردم من دفترچه بازی رو دیدم نا Level 20 توضیح داده Perk هارو .
منم واسه همین تعجب کردم چون این خبر رو یه جا خونده بودم . بازی رو هم Update کردم فکر کردم اینم Update همونیه که قراره Level اضافه کنه . در کل ممنون .
راجع به مسیر یابی در کل شما براین این که به محل خواسته شده تو Quest برید از شخص یا Terminal و یا هر چیزی که Quest رو ازش میگیرید با سوال کردن مکانش اون مکان روی نقشه شما Mark میشه .
به Level 20 هم که رسیدی میتونی Explorer Perk رو انتخاب کنی که همه مکان ها موجود تو نقشه ظاهر میشن .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or