FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حرفت درست دکتر امیر ولی چطور Fable که تقریبا هم سبک این بازی بود داشت:biggrin1:
چاکرم:دی

FABLE II مثل این سبک بود ولی سیستم CO OP اش فرق داشت.سیستم CO OP بازیهای مثل COD,GOW2,... خیلی خوبه ولی FABLE II بسیار مزخرف بود...یعنی اینکه شما در یک محیط خیلی محدود مجبور بودید در فاصله 1 متری HOST یا کسی که JION اش شدید باشید.دیگه فکر نکنم در این سبک ها CO OP درست کنند مگر اینکه سعی کنند مثل GOW2 درستش کنند...

کسب این بازی تا تش رفته فکر نکنم چون خیلی سخته من دیگه خسته شدم تیر که ندارم بعد دشمنام سخت شدند من همونجام که پدرم تو اون اتاق بسته گاز میاد میمیره ما فرار میکنیم چقدر دیگه مونده راستی چرا یه وسیله ای تو باز نزاشتند ؟؟؟؟؟؟؟ادم تا به خواد برسه جایی پاش تابل میزنه:laughing:

کسب این بازی تا تش رفته فکر نکنم چون خیلی سخته من دیگه خسته شدم تیر که ندارم بعد دشمنام سخت شدند من همونجام که پدرم تو اون اتاق بسته گاز میاد میمیره ما فرار میکنیم چقدر دیگه مونده
من تموم کردم.(البته تو پی سی)
بیشتر از یه کم مونده اما از این به بعد خیلی سخته

کسب این بازی تا تش رفته فکر نکنم چون خیلی سخته من دیگه خسته شدم تیر که ندارم بعد دشمنام سخت شدند من همونجام که پدرم تو اون اتاق بسته گاز میاد میمیره ما فرار میکنیم چقدر دیگه مونده راستی چرا یه وسیله ای تو باز نزاشتند ؟؟؟؟؟؟؟ادم تا به خواد برسه جایی پاش تابل میزنه:laughing:

1.اسپیولر فراموش نشود داستان گفتی که زود ویرایش کن..

2.من بازی تموم کردم دارم GUIDEمی نویسم ..فعلا هر جا گیر کردی بگو

3.تو جایی که جنگ شده بمب اتم خورده توقع نداشته باش با ماشین بری اینور اونور:biggrin1: از QUICK TRAVELLاستفاده کن

4.
از ماموریت ها دیگه چیزی نمونده اگه برسی به CITADEL اونجا هم 2 الی 3 تا ماموریت بگیری تموم

آخرین ویرایش:
]چطوری یه روبات ساختند که رو هوا راه بره ولی نمیتوند یه وسیله ی نقلیه درست کنند که رو هوا راه بره:laughing:
خوب دیگه اینو خود سازنده {{todd howard}}تر جیح داده تو بازی قرار نده به جاش روبات بزاره در ضمن این روبات ها هم مال کار خانه هستش که توی یک مرحله باید از بین ببریشون که توسط خود روبات کار خانه اداره میشه داستان بازی خیلی با حاله سعی کن ادامش بدی

اين بازي كه خيلي آسونه، من هم تو Normal و هم تو Very Hard رفتم. تو Normal بازي به قدري آسونه كه ديگه لذتش از بين مي ره (فقط كم مونده God Mode فعال بشه). شايد شما كار خاصي رو انجام نمي دي؟ گلوله هم كه پره، همه جا گلوله و مهمات هست. هر جاي ميري انواع و اقسام مهمات ريخته. جعبه ها و سوراخ سنبه ها رو بگرد. اگه گلوله هاي يك نوع اسلحه تموم شد؛ مي توني از اسلحه نوع ديگه استفاده كني.
اون انتقادي هم كه به آدم آهني هاي بازي كردي كاملاً وارده. اين بازي پر از پارادوكسه و كلاً حتي يك چيز منطقي و قابل قبول هم تو اين بازي وجود نداره.
تو بازي هاي Fallout 2 و Fallout Tactics: Brotherhood of Steel ماشين وجود داشت ولي چرا تو Fallout 3 وجود نداره بايد از مشدي هاوارد پرسيد. در هر صورت شما براي رفتن به جاهايي كه قبلاً رفتي مي توني از Quick Travel استفاده كني. براي اين كار PipBoy رو فعال كن، برو تو DATA بعد برو تو World Map بعد روي اون نقطه كه مي خواي سريع به اونجا بري كليك كن. نكته مهم: اگه قبلاً اونجا نرفتي، يا اگه دشمنا نزديك تو هستن نمي توني از اين قابليت استفاده كني.

من از این حالت استفاده میکنم اگه این حالت نبود که دیگه هیچی . راستی مگه تو بازی نگفتند یه سگ با شما هست ولی چرا نی شایدم جلوتر بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟

من از این حالت استفاده میکنم اگه این حالت نبود که دیگه هیچی . راستی مگه تو بازی نگفتند یه سگ با شما هست ولی چرا نی شایدم جلوتر بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟
آره هست ولی ای کاش نبود. واقعاً Dogmeat بازی اصلی رو تو این بازی به لجن کشیدن.
فقط بهت بگم وقتی پیداش کردی اگه به زبان هاپویی باهات حرف زد دهشت نکن.
حالا اگه آدرسشو خواستی دقیق می گم، ولی بهتره خودت بگردی پیداش کنی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or