FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
كمكم كنيد اساتيد
من تو MEGATON گير كردم با چند نفر صحبت ميكني بعد وسطه MEGATON يه بمبي هست كه تو اب افتاده يكارايي روش انجام ميدي و ديگه ماموريتي نميده بايد چه كار كنم

MehradCreed
شما باید تو بازی پیشرفت کنید و در نمیدونم چی چیه (:دی) تجربه تون 35 به بالا باشه. بعد بمب رو خنثی کنید و با کلانتر صحبت کنید تا ... :دی.
من بمب رو خنثي ميكنم با كلانتر هم ميحرفم ولي بعدش ديگه ماموريتي ندارم نميدونم چرا

شما وقتی بمب خنثی می کنید به قول شما کلانتر:biggrin1:توی همون مگاتن یه خونه بهتون میده ازون ورم ملت میان تشکر میکنن بهتون پول دارو هدیه میدن

شما وقتی بمب خنثی می کنید به قول شما کلانتر:biggrin1:توی همون مگاتن یه خونه بهتون میده ازون ورم ملت میان تشکر میکنن بهتون پول دارو هدیه میدن
همين:sick:بعدش چي ميشه ما كه نه كادو گرفتيم نه ماموريت پس چي شد اخرش اينه:sick:

شما خیلی ماموریت مونده بری نمی دونم کدومارو حالا رفتی من خودم کل ماموریت هارو رفتم این guide بازی هست به کارت میاد ببین کدو مارو رفتی کدومارو نرفتی هر جا گیر کردی به من بگو فقط می تونم بهت بگم تا ماموریت فرعی تموم نکردی به هیچ وجه دنبال ماموریت اصلی نرو چون مثل oblivionنیست که بعد ا فرعی هارو بری...

راهنما بازی :
http://guides.ign.com/guides/882301/page_4.html

نقشه بازی:
http://planetfallout.gamespy.com/maps/1/Capital-Wasteland

تمام location ها مشخص شده

دوستان تو این بازی اسلحه ی خوب از کجا میشه پیدا کرد اصلا چنین چیزی وجود داره؟ من الان به هزار بد بختی از بغل یه روبات یه مسلسل کش رفتم به خیال اینکه یه اسلحه ی خوب پیدا کردم ولی dmg15 با 50 تا تیرش یه آدمم نمیمیره باید چه کنم؟ یه آدرسی چیزی کسی داره(برای اسلحه پیدا کردن)؟در ضمن من الان تازه وارده مگاتن شدم!!

دوستان من تازه اول بازیم
میشه یکی راهنمایی کنه که باید چی کار کنم.یعنی کجا برم
من رفتم یه جا شهر مانند ولی نمیدونم چی کار کنم
اصلا" نقشه این بازی چجوریه یعنی ماموریت هارو چجوری توش میزنه
اینcnd چیه بقل اصلحه و لباس ها میزنه

دوستان من تازه اول بازیم
میشه یکی راهنمایی کنه که باید چی کار کنم.یعنی کجا برم
من رفتم یه جا شهر مانند ولی نمیدونم چی کار کنم
اصلا" نقشه این بازی چجوریه یعنی ماموریت هارو چجوری توش میزنه
اینcnd چیه بقل اصلحه و لباس ها میزنه
من چیزی از بازی یادم نمیاد دیگه. ولی این CND مال اینه که نشون میده لباسات یا اسلحه هات چه قدر سالمه. اول بازی هستی انتظار نداشته باش CND بالا باشه. اگه هم بخوای بیارش بالا , یه راحش اینه که اسلحه های مثل هم میکسش کنی رو هم (دوتا یکش کنی:cheesygri)

کمک کمک من گیر کردم رفتم تو پناگاه 112 نمیدونم چه کار کنم فلشم رفته همونجا که توش روبات هست . راستی یه سوال دیگه مگه نگفته بودن تو بازی یه سگ با شما هست پس چرا همراه من نی ؟؟؟؟

کمک کمک من گیر کردم رفتم تو پناگاه 112 نمیدونم چه کار کنم فلشم رفته همونجا که توش روبات هست . راستی یه سوال دیگه مگه نگفته بودن تو بازی یه سگ با شما هست پس چرا همراه من نی ؟؟؟؟
اول برو اون آدمايي كه تو كپسولا خوابيدن رو نيگا كن، ببين چهره آشنا نمي بيني؟
بعد برو تو اون كپسول خالي دراز بكش. در مورد مرحله بعدش يك نكته مهم بگم: لازم نيست هر كس هر كاري بهت گفت بكني. دنبال راه حل بهتري باش (مخصوصاً اگه مي خواي آدم خوبي باشي). خونه ها رو بگرد...

من تو کپسول خوابیدم بعد رفتیم تو کودکی بعد میگه برو پیش مادر و پدرت .فلش اونارو نشون میده ولی نمیدونم چه کار کنم با هاشون حرف میزنم ولی باز هیچی چه کار کنم

من تو کپسول خوابیدم بعد رفتیم تو کودکی بعد میگه برو پیش مادر و پدرت .فلش اونارو نشون میده ولی نمیدونم چه کار کنم با هاشون حرف میزنم ولی باز هیچی چه کار کنم

نمی گه برو پیش پدر و مادرت! می گه برو پدرت رو پیدا کن. اگه با مردم صحبت کنی می گن پدرتو ندیدن ولی میگن فلان دختره منتظرته. می ری باهاش حرف می زنی، ازت یک سری کارایی می خواد که اگه هموشنو انجام بدی می تونی در بری (راه حل منفی). ولی اگه بیشتر بگردی و با پیر زن صحبت کنی و ... راه حل مثبت این ماجرا کمی سخته. یعنی نکته انحرافی داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or