FALLOUT 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقایون این بازی رو میتونند نسخه کامل بی عیبش از پیکسل تهیه کنند..

ویرایش : لطفا احساساتتون در مورد بیل گیتس رو کنترل کنید.

Last edited by a moderator:
دوستان من هنوز این بازی رو نخریدم ولی یه چند تا سوال داشتم اول اینکه تنوع سلاح ها تو این بازی چه طوری بعد آیا میشه اونا رو تقویت کرد ،خود کاراکتر چه طور ؟بعد آیا بدن اونایی رو که میزنیم تیکه تیکه میشه یا مثل farcry هست؟

اول اینکه تنوع سلاح ها تو این بازی چه طوری
تنوع سلاح ها بدك نيست
بعد آیا میشه اونا رو تقویت کرد
نميدونم فكر نكنم يعني من تا حالا نديدم
،خود کاراکتر چه طور
فقط صورت خود كاراكتر رو ميتوني خودت طراحي كني كه من زياد از صورتشون خوشم نمياد حالا خودت بازي رو بخري ميفهمي چرا
؟بعد آیا بدن اونایی رو که میزنیم تیکه تیکه میشه یا مثل farcry هست؟
فقط كله-دست ها و پاها قطع ميشن همين ديگه جنازه تيكه تيكه نميشه كه مگه ميخواي سلاخيشون بكني
در كل بازي خوبيه جوش همونطور كه قرار بود يك جو مرده شبيه به اخررزمونه و يك حسه عجيبي ميده البته اگر انگيليسيت خوب باشه خيلي بيشتر بهت حال ميده
راستی تو این بازی هدفمون چی هست منم بازی گرفتم بازی خوبی هست
هدفمون فلشه سفيدي هستش كه تو نقشه ديده ميشه
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من تو Gefferson Memorial گير كردم طبقه بالا اونجا كه پر از وسايل برقي و روبروي پله يك Activate auxiliari filtration input ولي هرچي روش كليك ميكنم يك پيغامي ميده كه نميدونم چه معنايي ميده لطفا كمكم كنيد

دوستان مگه نسخه J بازی ناقصه ؟
میشه بگید برای چه گروهایی سالم هست ؟ حالا از کجا بفهمیم که نسخه سالمه ;)
اقایون این بازی رو میتونند نسخه کامل بی عیبش از پیکسل تهیه کنند..

Last edited by a moderator:
اقا من الا ن فکر کنم الان 17 /18 سالمه و میرم تو یه کلاس بعد که پا میشم amata میگه بیا دنبالم بعد گمش میکنم و از بس سوسک از این دشمنای مسخره میان که میبازم چیکار باید بکنم ؟

راستی تو این بازی هدفمون چی هست منم بازی گرفتم بازی خوبی هست
دوست من شما که از هدفِ بازی سر در نیاوردی چطور متوجه شدی بازی ـه خوبیه؟! ! ! :eek:

هدفمون فلشه سفيدي هستش كه تو نقشه ديده ميشه
واقعا ممنون که هدف رو یاد آور شدی !

من خودم میدونم باید بری دنبال فلش سفید من در کل میگم هدف مون چیه نجات زمین /نجات مردم / زنده موندن و ...........راستی کمک من دیگه شخصیتم راه میره فقط کمک فکر کنم هوا الوده بود دارم میمیرم تبدیل میشم به یه ادم وحشی از کجا دارو پیدا کنم فقط یه جایی که نزدیک باشه چون فقط راه میره اعصاب نمونده واسم

سلام!
x_box_360
برای خرید دارو اگه اوایل بازی هستی میتوانی بری مگاتون بخری، همینطور اگه روی تخت خواب هایی که جاهای مختلفی هستند بخوابی میزان سلامتی شخصیت کامل می شود. البته یکی از دلایل کند راه رفتن شخصیت میتوانه این باشه که میزان وسایلی که جمع کردی بیشتر از حد مجاز باشه که در این صورت باید برخی از آنها را یا بفروشی یا بیندازی دور.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or