Fable III

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
اسپویل خفن

پایان بازی من اینجوری شد. من شاه خوب شدم و 2.300 پول تو خزانه داشتم و فقط یه قولم رو با اون زنه با شهر عجیبش شکوندم. آخرش تاریکی حمله کرد و خودم شکستش دادم و اون رفیق چاقمون مرد. داداشه رو هم اعدام کردم.

فقط نکته اش این بود که خزانه اصلا مهم نبود توش هی پول جمع کردیم.

پایان دیگه ای هم بود؟

من به همه‌ی قول‌ها عمل کردم و پایان بازی همین شد
اون جا که همه کنار مسجمه‌ی والتر جمع شدن خیلی جالب بود
شاید تو پایان دیگر بازی از تاریکی شکست بخوری

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
1 قسمت باید 1 لباس پیدا کنیم اینو از کجا پیدا کنم مثل اینکه لباس مهمونی هست و اینو مینویسه.
بالا با رنگ زرد نوشته the bowerstone resistane و پایین هم با رنگ سفید نوشته wear the costune

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
1 قسمت باید 1 لباس پیدا کنیم اینو از کجا پیدا کنم مثل اینکه لباس مهمونی هست و اینو مینویسه.
بالا با رنگ زرد نوشته the bowerstone resistane و پایین هم با رنگ سفید نوشته wear the costune
اونجا خودش لباس رو بت میده وشما باید فقط بپوشینش تو قسمت لباساتون اضافه میشه

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
این همه که شما میگی دوستاتن دیگه؟ ملت البیون(مردم شهر) همه میمیرن و شهر خالی خالیه مثل مال من که فقط سربازا زنده موندن بقیه همه مردن جسداشونم هنوز رو زمینه

عاقبت فردین بازی همینه دیگه:d

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
خوب منم بازی رو تموم کردم کلا خیلی حال داد ولی هیچکدوم مثل شماره 1 نشدن
درمود پاینشم که انتظار بشتری داشتم یه جنگ خفن ولی نفهمیدیم کی به باور استون رسیدن اخرشم که همه مردم مردن یعنی به کشتن دادم :dکلا سرو تهش رو یه طوری هم اورد به نظرم پایان 2 خیلی بهتر از این بود
برم دور دوم رو شروع کنم:)

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان من دیسک بازیم رو تعویض کردم + به داشبورد 2.0.9 هم آپدیت کردم ، اما باز هم نتیجه نداد . گرچه دیسک قبلی ارور میداد حداقل ، اما این یکی کلا توسیستم خونده نمیشه . آیا ربطی به Non-Stealth بودن فریم ورک من داره !؟

دوستانی که اطلاع دارن دریغ نکن ، یه Fable باز تیر اینجا داره از حسرت از دست میره . به دادش برسید :((

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
در مورد پایان بازی
اقا کمک!!! من 2 ملیارد کسری بودجه دارم:d سیاست مدار تو این دولت ما نیست کلا من همش دکمه ی A رو فشار میدم میخام پادشاه خوبه بشم ولی الان کسری داره بودجه الان 120 روز دیگه مونده تا بهم حمله کنن ولی خودم خیلی پولدارم:xهمه ی خونه ها و مغازه ها رو خریدم

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
در مورد پایان بازی
اقا کمک!!! من 2 ملیارد کسری بودجه دارم:d سیاست مدار تو این دولت ما نیست کلا من همش دکمه ی A رو فشار میدم میخام پادشاه خوبه بشم ولی الان کسری داره بودجه الان 120 روز دیگه مونده تا بهم حمله کنن ولی خودم خیلی پولدارم:xهمه ی خونه ها و مغازه ها رو خریدم
آقا برو هیچی نمیشه. کسای دیگه هم با کسری بودجه هم پادشاه خوبه شدن هم تمام رفیقاشون زنده مونده. آخرش یه جنگ خنک میزنی و سر و تهش هم میاد!

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
دوستان من دیسک بازیم رو تعویض کردم + به داشبورد 2.0.9 هم آپدیت کردم ، اما باز هم نتیجه نداد . گرچه دیسک قبلی ارور میداد حداقل ، اما این یکی کلا توسیستم خونده نمیشه . آیا ربطی به Non-Stealth بودن فریم ورک من داره !؟

دوستانی که اطلاع دارن دریغ نکن ، یه Fable باز تیر اینجا داره از حسرت از دست میره . به دادش برسید :((
یعنی open try میده؟ اگه اینه که یا لنزت مشکل پیدا کرده یا از دیسکه ولی احتمالا از دیسکه
شما کدوم شهر هستید؟
در مورد پایان بازی
متن پنهان:
نه نرید:d اگه دوباره برید به ترون روم 120 روز میپره و باید مرحله اخر رو برید من هم همین مقدار کسری داشتم همه مردمم مردن :d شما اگه پولتون زیاد هست میتونید به خزانه انتقال بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر