Fable III

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
توصیه در مورد قضیه بودجه و خزانه:
اگر خودتون پول زیاد دارید ولی خزانتون به خاطر اینکه پادشاه خوبی بودید (:D) خالیه، میتونید از پول خودتون به خزانه واریز کنید!
تو منوی استارت (همون اتاقه)، میرید به اتاق پول ها، روی کتاب جلوی خزانه A رو میزنید، توی منو (فکر کنم با دکمه X) میرید به دارایی های شخصیتون، بعد از اونجا میتونید به خزانه پولتون رو واریز کنید. یعنی هم ملت از گرسنگی نمی میرند، هم پادشاه خوبی میشید:D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
دوستان در این بازی باید زبانمون قوی باشه ؟! :D

بستگی داره چقدر میخواهید حال همایونی ببرید!:d

نه زیاد نیاز نیست با زبان متوسط م میتونید بازی رو تموم کنید! اگه تو ذهنتون یه چیز مثل Mass Effectهست بریزید بیرون این فکر رو!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
تمام
خب بازی ما هم هخمون دیروز تموم شد این والتر رو کشتیم دوستام هم زنده موندن همه فقط همه ی مردم شهر به گ.... رفتن:dمن باید واسه خودم پادشاهی کنم

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
سلام
من بازی رو تموم کردم ولی ازدواج نکردم داستانش چیه چطور میشه زن گرفت و چند تا طوله پس انداخت.
شما با هرکی مه خواستی دوست میشی وقتی که نوار دوستی به اخرش رسید بهتون به ماموریت میده میگه اگه انجامش دادی میتونیم با هم دوست بشیم وقتی که ماموریت رو انجام دادین دوباره باید باهاش صحبت کنین برقصین و... وقتی که نوار دوستیه تون به love رسید اونوقت میخواد باهات دیت (قرار) بزاره خودش میگه کجا وشما با LT دستش میگری میبریش اونجا بعد اونجا میتونی بش بیشتهاذ ازدواج بدید
نوشته شده توسط Mr.Chief
یه سوال :
چه جوری میشه به مردم gift داد؟ مثلا به همسر. من کلی Gift دارم ولی نمیدونم چیکارشون کنم:-/

یکی نیست جواب بده؟!!:(
وقتی که درجه دوستیتون به یه حد خاصی رسید یه گزینه RB اضافه میشه که میتونید هدیه بدید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,800
نام
محمد
سلام ميخواستم بدونم هيچ راهي نيست كه بشه يه پول قلمبه به جيب بزنيم ؟‌:d چون من الان در خزانه 950000- هستم
سلام!
اگه بازی را تمام کردید بروید به Sunset House، اونجا یک Demon Door هست که بعد از اینکه پادشاه شدید خود به خود باز میشه و داخلش 1.000.000 پول هست.
فکر کنم با دستکاری ساعت کنسول هم می توانید پولتون را افزایش بدید که اصلا توصیه نمیشه :D

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
سلام ميخواستم بدونم هيچ راهي نيست كه بشه يه پول قلمبه به جيب بزنيم ؟‌:d چون من الان در خزانه 950000- هستم
دوست عزیز !
تو یکی از سایت های مجاور :d یکی یه راهی برای پولدار شدن گذاشته و گفته تست شده که اگه بشه اینجا میذارم همه استفاده کنن اگه نشد که بت میگم

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1189929:
دوست عزیز !
تو یکی از سایت های مجاور :d یکی یه راهی برای پولدار شدن گذاشته و گفته تست شده که اگه بشه اینجا میذارم همه استفاده کنن اگه نشد که بت میگم

داداش دمت گرم پس منتظرم :d

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1189929:
دوست عزیز !

دستت درد نکنه . اگه میشه بذار تا ما هم استفاده کنیم :d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر