Fable III

پس pc این وسط چی کارست؟؟ باقالیه؟:biggrin1:

PC که کنسول بازی نیست! مال 1002 کاره مختلفه که یکیش بازیه. اکثر گیمر ها کنسول دارن و مثل ما از کنسول هاشون انتظار رقابت با کنسول های دیگه رو دارن. اینطوری که نمیشه! هرچی برای ایکس باکس میاد فرتی می زنن برای کامپیوتر های شخصی.

شاید خیلی ها به دلیل اینکه هم 360 و هم pc به MS مربوط میشن این جور به قول شما قرو قاطی میکنن

مساله اینجاست که نباید قاطی بشه!

خبری شده که تو این بازی آیا شخصیت اصلی حرف میزنه یا نه؟؟؟

پشتیبانی این بازی از ناتال 100% هستش؟؟

PC که کنسول بازی نیست! مال 1002 کاره مختلفه که یکیش بازیه. اکثر گیمر ها کنسول دارن و مثل ما از کنسول هاشون انتظار رقابت با کنسول های دیگه رو دارن. اینطوری که نمیشه! هرچی برای ایکس باکس میاد فرتی می زنن برای کامپیوتر های شخصی.

بازم همون بحث همیشگی..... کسی که pc رو برای بازی میخره، یعنی اون pc برای بازی استفاده میکنه! حالا 1002 کار بعدیش بمونه.بعد من دوست دارم تا میتونم بازیهایی رو که مولتی هستش رو روی pc و به صورت HD بازی کنم نه با یه کنسول نصفه نیمه! از طرفی هم از مایکرو انتظار دارم همونطوری که از ابتدای اومدن ویندوز ویستا(حالا سون بمونه) به pc گیمرا قول داده بود که یه حال درست و حسابی بده این کار رو انجام بده .و این کاری هم که کرده، کار شاخی نبوده و باید بازم از این کارا بکنه.بعد شما از کجا فهمیدی که جمعیت pc گیمرا اینقدر کمه و اکثر گیمرا با کنسول بازی میکنن؟؟؟؟؟

پشتیبانی از ناتال صد در صد!همین پک مخصوص 360 سکه های آبی و قرمز مربوط می شه به یکی از کارایی های ناتال

بازم همون بحث همیشگی..... کسی که pc رو برای بازی میخره، یعنی اون pc برای بازی استفاده میکنه! حالا 1002 کار بعدیش بمونه.بعد من دوست دارم تا میتونم بازیهایی رو که مولتی هستش رو روی pc و به صورت HD بازی کنم نه با یه کنسول نصفه نیمه! از طرفی هم از مایکرو انتظار دارم همونطوری که از ابتدای اومدن ویندوز ویستا(حالا سون بمونه) به pc گیمرا قول داده بود که یه حال درست و حسابی بده این کار رو انجام بده .و این کاری هم که کرده، کار شاخی نبوده و باید بازم از این کارا بکنه.بعد شما از کجا فهمیدی که جمعیت pc گیمرا اینقدر کمه و اکثر گیمرا با کنسول بازی میکنن؟؟؟؟؟

فرمایش شما متین دوست عزیز! خیلی از دوستای خودم که گیمر هستن رو آوردن به کنسول.

بهتره منحرف نشیم از بحث تاپیک. ;)

شخصیت Fable هیچوقت حرف نمی زنه چون خود شما هستین نه کسه دیگه که با خود شما کاملا سازگار باشه بازی هم با PC خیلی کم انجام می شه چوت به PC به دید یه وسیله ی بازی کمتر نگاه می شه و به خاطر piracy کمتر بازی براش ساخته می شه.

اه دیگه حوصلم داره سر میره واسه دیدن این بازی اگه وسطای کنفرانس هم باشه 1 ساعت دیگه میفهمیم چه جوریه!!!!!!
هیچی فیبل 3 نمیشه:love::biggrin1::love:

باید چیز جالبی باشه که در نقش پادشاه باشیم! امیدوارم بازی خوبی بشه و نقص های شماره ی دوم رو برطرف کنه.

پ.ن: این عکسه (-
ss_PRESSKIT_FableIII_Screenshot_Female_Hero_Fires_Rifle_06142010.jpg.jpg
) تو همه ی نسخه های بازی هست! قضیه چیه؟!:دی

کدوم عکس..؟:biggrin1:
این !:دی
دوستان به نظرتون گرافيكش يه كمي پايين نيست براي 360؟
جای کار داره، Fable 2 گرافیکش عالی بود، البته بیشتر دیستنس هاش رو میگم، فوق العاده بود. مدل سازی شخصیت هاش خیلی افتضاح بود.
فکر کنم نصف فروش بازی واسه همین چیزاست..:biggrin1:
چه ربطی داره؟!:دی
همیشه یه عکس که یه نفر در این حالت وایساده تو فیبل میبینیم!

آخرین ویرایش:
من Fable 2 رو تازه گرفتم و بشدت باید بگم AI بازی افتضاح بود.
عین آدم داشتم ماموریت انجام میدادم نمی دونم چی شد یارو رفت مامور شهر رو آورد بعد اونم گفت باید پول بدی، منم پول نیاز داشتم و ندادم، بعد افتاد دنبالم 3-4 نفر هر جا میرفتم میومدن دنبالم، بعد یه دفعه مبلغ جرم چند صد برابر شد کلا اصلا پولم نمی رسید. هر چی هم که می کشتی شون بدتر میشد آدم بیشتر میومد جرمت هم بیشتر. خلاصه هرچی Item گرفته بودم همرو مصرف می کردم که از دستشون خلاص بشم آخرش دیگه اعصابم خورد شد بازی رو درآوردم از دستگاه...

خداکنه تو این شماره از این اشکالات پیش نیاد.

من Fable 2 رو تازه گرفتم و بشدت باید بگم AI بازی افتضاح بود.
عین آدم داشتم ماموریت انجام میدادم نمی دونم چی شد یارو رفت مامور شهر رو آورد بعد اونم گفت باید پول بدی، منم پول نیاز داشتم و ندادم، بعد افتاد دنبالم 3-4 نفر هر جا میرفتم میومدن دنبالم، بعد یه دفعه مبلغ جرم چند صد برابر شد کلا اصلا پولم نمی رسید. هر چی هم که می کشتی شون بدتر میشد آدم بیشتر میومد جرمت هم بیشتر. خلاصه هرچی Item گرفته بودم همرو مصرف می کردم که از دستشون خلاص بشم آخرش دیگه اعصابم خورد شد بازی رو درآوردم از دستگاه...

خداکنه تو این شماره از این اشکالات پیش نیاد.
خب شاید جایی رفتی که ممنوع بوده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or