Fable III

John Marwood Cleese یکی از هنرپیشه های معروف و قدیمی هالیوود در این عنوان صداپیشگی خواهد کرد.

23063561-23063562-medium.jpg

File:John_Cleese_2008_cropped.jpg

^^ اتفاقا دیروز داشتم فیلم " ویکتوریای جوان" را می‌دیدم. قیافه آلبرت دقیقا اینطوری بود.
خیلی شبیه دوک‌های انگلیسی طراحی شده. جالبه.

سلام دوستان!!!!

من فقط تونستم نسخه 1 این بازی رو انجام بدم (روی PC) چون تازه Xbox خریدم هنوز نسخه 2 رو بازی نکردم بنابراین سوالات زیادی دارام!!

نسخه 1 چندتا اشکال داشت از نظر من:::

1- شخصیت اصلی بازی که تحت کنترل ما بود اصلا حرف نمی زد!؟!!!!!!! (شاید نسخه من خراب بوده) دیالوگ انتخاب می کردی اما اون نمی گفت.

2- تو داستان بازی شخصیت اصلی خیلی تنها بود یعنی هیچ شخصیت آشنا و دوستی وجود نداشت که بمونه تو بازی!!! همه میومدن تو داستان و بعد از تموم شدن نقششون نا پدید می شدن!!!

3- کلا فضای بازی خیلی راز آلود و عالی بود اما احساس تنهایی می کردم! شخصیت اصلی بازی خیلی اکتیو نبود! یعنی اصلا اکتیو نبود! نه حرفی نه سخنی!!!!!!!!!!

حالا سوالام::

1- آیا این مشکلات تو نسخه 2 برطرف شده یا نه؟ اگه شده تا چه حد؟!؟!

2- کلا نسخه 2 رو چطور دیدین نسبت به اولی؟؟

3- نسخه 3 کی می خواد بیاد؟؟؟ برم نسخه 2 رو بخرم یا صبر کنم 3 بیاد؟؟؟ (چون اگه 2 رو بخرم تموم نکنم 3 بیاد میرم اونو می خرم بعد 2 میمونه! )

4- اصولا این ناتال چه موجودیه؟!؟! (ببخشید اگه جاش اینجا نیست لینک بدید به تاپیکش! ) یه توضیح کوچیک هم کافیه!

آخرین ویرایش:
طراح هنری بازی گفته که کمبود حیوانات در سری Fable همیشه از دغدغه های تیم بوده و به همین جهت در Fable III شاهده حیوانات زیادی خواهیم بود که در سراسر آلبیون زندگی می کنند. از جمله:

خفاش, کلاغ, خرگوش, سینه سرخ, کرکس, مارمولک, موش, پروانه, شاپرک, گروه حشرات و سوسک ها, سگ و غاز و اردک و حتی گاو
چه شود!:love:

Source

طراح هنری بازی گفته که کمبود حیوانات در سری Fable همیشه از دغدغه های تیم بوده و به همین جهت در Fable III شاهده حیوانات زیادی خواهیم بود که در سراسر آلبیون زندگی می کنند. از جمله:

خفاش, کلاغ, خرگوش, سینه سرخ, کرکس, مارمولک, موش, پروانه, شاپرک, گروه حشرات و سوسک ها, سگ و غاز و اردک و حتی گاو
چه شود!:love:

Source

یه دفعه بگو بازی رو به باغ وحش تبدیل کردن دیگه:دی

در کنار این تنوع حیوانی، صدای سـِر بن کینگزلی، هنرپیشه شهیر سینمای جهان نیز حظور خواهد داشت.

حس عجيب و غريبي به اين بازي دارم . كلا تاحالا هرچي اطلاعات ازش اومده بسيار هيجان زده كرده مارو . اون از قضيه فرمانروايي كردن تو شهر خيلي جالبه . natal هم كه جاي خود داره . به شدت مارو فرو برده تو كف :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or