Fable III

من هنوز نمی تونم درک کنم آدم هنگام کار با Kinect وقتی بخواد تو بازی بدوه باید چیکار کنه؟!؟!؟ درجا بزنه؟!؟
اگرهمچین امکانی تو بازی باشه فک کنم بشه چون تو کنفرانس ماکروسافت در E3 وقتی داشتن بازی های کینکت رو نمایش میدادن یه بازی داشت که بازیکن ها درجا میدویدن و کاراکتر هم توی بازی هم زمان میدوید تازه از روی مانع هم میپریدن!!
من هیچ کدوم از سری های fable رو بازی نکردم بنظرتون برم 2 رو بگیرم؟
منم میخواستم جواب بدم دیدم دیگه خیلی ضایع میشه:d

من هنوز نمی تونم درک کنم آدم هنگام کار با Kinect وقتی بخواد تو بازی بدوه باید چیکار کنه؟!؟!؟ درجا بزنه؟!؟
واقعا نمیشه تصورشو کرد... فکر کن بازی کال او دیوتی باشه چه جوری باید بازی کنی ؟؟ تا بخوای بپیچی و حرکت کنی دشمنا ابکشت میکنن که :d

lionhead سینماتیک اول بازی رو تو سایتش گذاشته که از اینجا میشه دید. من خودم ندیدم هنوز. لینک دانلودشم همونجا هست.
ویزایش: الان دیدمش. واقعا فوق العاده است. از دستش ندید. مرغه خیلی باحاله!!!!

آخرین ویرایش:
اگه HALO:REACH نبود میگفتم FABLE3 بهترین عنوان امسال X360 خداییش خیلی بازی قشنگیه منتظر نسخه 3 هستم >:d<

کنترلر مخصوص Fable III که توسط یکی از هنرمندان Lionhead طراحی شده و نمایی از تاج آلبیون را به نمایش میگذاره:

f3controller.jpg

نکته ی خفنش اینه که از این شمشیر اولی که عکس گذاشتی اگه باهاش بری ادمای بیگناه رو بکشی دیگه نورانی نیست:xازش خون میچکه:d

اگه HALO:REACH نبود میگفتم FABLE3 بهترین عنوان امسال X360 خداییش خیلی بازی قشنگیه منتظر نسخه 3 هستم >:d<
از نظر من که Fable 3. فک نمی کنم 1/10 fable بتونم halo بازی کنم. در ضمن بازیی مثل CoD با kinect هم اگه سازگار باشه باید دسته با kinect با هم باشن.

سیبیل رو داشته باشین:d میگم مگه نمیشه سیو بازی رو به این شماره هم منتقل کرد؟
من کارکترم چون تنقلات خیلی میخوردم تو شماره ی 2 چاق و زشت شده بود نمیشه تو این درستش کرد یعنی؟

Back