Fable III

منم گفتم اگه دوست داشته باشی میتونی بری !:>

اگه پادشاه خوبی باشی میری به مردمت سر میزنی و به مشکلاتشون رسیدگی میکنی !:d

نه من با سیاست مستقیم کاملا مخالفم!!

چقدر جالب میشه اگه بتونن به این بازی یه سری المان های استراتزی رو هم اضافه کنن. به صورت دستوری. مثلا بتونی وزیر و مسئول مشخص کنی. اینطوری بازی شاهکار تر میشه!!

این بازی از Kinect پشتیبانی می کنه!؟؟!

فکر کنم بتونم حدس بزنم چه استفاده ای از Kinect می شه کرد موقع بازی!

مثلا یه سوت می زنی خدمتگذار میاد.
بعد یه کف میزنی ناهار میارن :d

من هنوز نمی تونم درک کنم آدم هنگام کار با Kinect وقتی بخواد تو بازی بدوه باید چیکار کنه؟!؟!؟ درجا بزنه؟!؟
بازیهایی مثل Fable به احتمال خیلی زیاد توی دویدن و ... با کینکت کاری ندارن. الآن تریلر Star Wars رو که ببینین , چیزی به نام دویدن نداره. فقط یه کم چپ و راست میره و به جای جلو رفتن هم یه دفعه چند متر میره جلو ! چون کلآ نمیشه توی یه اتاق چند متری راه بریم :دی
توی Fable هم احتمالآ کارایی کینکت توی مسائلی مثل دوستی با مردم و خندیدن یا حتی کتک زدن هست :دی

من هنوز نمی تونم درک کنم آدم هنگام کار با Kinect وقتی بخواد تو بازی بدوه باید چیکار کنه؟!؟!؟ درجا بزنه؟!؟
احتمالا همون در جا زدن
حالا دوستان زیاد به خودشون فشار نیارن چند وقت دیگه هم کینکت میاد هم fable میاد هم اینکه احتمالا مولینیو یه آموزشی از نحوه بازی با kinect میذاره..

من هیچ کدوم از سری های fable رو بازی نکردم بنظرتون برم 2 رو بگیرم؟
آره حتما اگه نگیری 99.99% عمرت بر فناس اصلا شبیه هیچ بازی دیگه ای نیس پیشنهاد می کنم یکشم اگه پیدا کردی بازی کن اون زمان خودش بهتر ار 2 تو زمان خودش بود حتما عاشقش می شی اگه کمی وقت بذاری براش مخصوصا اگه حال و حوصله ی درس حسابی داشته باشی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or