Fable II بر روی PC حتمی است

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
fable_2_concept.jpg

استدیوی Lionhead امروز در تماسی با وبسایت WhatIfGaming گفت:

" گرچه مایکروسافت که ناشر این بازی می‌باشد هنوز نسخه PC این بازی را بصورت رسمی تایید نکرده ولی ما خبر‌های خوشی برای شما داریم."

"Fable II یک موفقیت عظیم را بر روی 360 تجربه کرد. انتشار نسخه PC این بازی حتمی و نزدیک است. بزودی اطلاعات جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهیم".

امیدواریم PC بازان نیز بتوانند بزودی این بازی زیبای Lionhead Studios را که در راستای موفقیت شماره اول این بازی بود، تجربه کنند.

Source

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
آخه میدونین جالبش چیه وقتی بازی میاد رو قابش زده:Only On XBOX360 بعد از یه مدت رو PCهم میاد:laughing::laughing: من با اومدن بازیها روی PC مخالف نیستم ولی بعضی از دوستان هم درست میگن دیگه یه کنسول باید چندتا بازی انحصاری برای خودش داشته باشه مثلا" به نظر من باید Geow رو نگه میداشت
شما سونی رو نگاه کن عمرا" بازیهای انحصاریشو رو PC بزنه:cool:

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
ديگه از اين مسخره تر نميشه . بازي انحصاري هر چي بود براي PC هم زد . راستي در جواب دوست عزيز ميگفت كه اين دوتا برادرن چرا ماكروسافت 360 را ساخته ؟ همون Pc بود ديگه .فروش اين دوتا مي رفت رو هم براي PC . سوني بازم درسته چندتا بازي انحصاري مثل Tekken را داد ولي هنوز چندتا بازي براي خودش نگه داشته . به قول دوستمون رو قاب بازي نوشته Only On Xbox 360 . هنوز عرق بازي خشك نشده !!!!!:ranting::cursing::angry:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
حالا چی به شما و ما می رسه بازی انحصاری شه؟ جمش کنید بابا هر دفعه بازی برای PC میاد این بحثو را میندازید. مایکروسافت به این چیزا فکر نمی کنه اگه براش اهمیت داشت حتما همین کارو می کرد. بیخیال بریم دنبال پول به جیب زدن!

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
خوب شما میخوای سونی که یکی از رقبای مایکروسافت حساب میشه بیاد بازی رو برای پی سی که اونم جزئی از مایکروسافته بازی بزنه؟

به هر حال خدا کنه این gears of war2 هم واسه پی سی بیاد

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
من که دخالت نکردم , خداروشکر , این هم همینطوری میگم
ماکروسافت باید دوتا رو داشته باشه یعنی هم Windows و هم XBOX 360
Windows یه چیزیه که برا بازی نیست برا کارهای روزمره انسانهاست . ( منظورم کارهایی هست که با کامپیوتر انجام میشه )
مثل کارکردن در خود محیط ویندوز
اینترنت رفتن
ساختن فیلم و انیمیشن و بازی
اهنگ و فیلم گوش دادن و تماشاکردن
و ...
پس باید بیشتر تمرکزشو رو تولید برنامه هایی قوی بزاره که همخونی با ویندوز پیدا کنن
برنامه های جدید بسازه , امنیت ویندوز رو بالاتر ببره , محیط ظاهریش رو بهتر بکنه .
کار کردن باهاش رو ساده تر بکنه ( اینو مثلا میگم )
باید رو اینا بیشتر سرمایه گذاری بکنه .
XBOX 360 هم یه چیزیه که بیشتر برا بازیه
یعنی کسی که XBOX 360 میگیره شک نکنید برا بازی میگیره
پس باید رو بازیهای انحصاری تمرکز کنه
مثلا کسی که قطعات کامپیوترش خوبه و می خواد کنسول بگیره میگه بین Playstation 3 , XBOX 360 کدوم رو بگیرم پیش خودش فکر می کنه
Playstation 3
Killzone 2 , resistance 1 & 2 , God Of War 3 , Metal Gear Solid 4 , Heavy Rain , Uncharted 1 & 2 , Infamous , Little Big Planet
و ... رو داره
حالا XBOX 360
Gears Of War 1 , Halo 2 , Mass Effect 1 , Left 4 Dead رو کامپیوتر اومده
Fable 2 هم داره میاد
Alan Wake , Mass Effect 2 , Splinter Cell : Conviction هم خواهد اومد
با توجه به این سابقه پس فردا هم لابد Gears Of War 2 , Halo 3 هم میان
پس من با چه دلخوشی برم XBOX 360 رو بگیرم وقتی همشون رو می تونم راحت رو کامپیوترم بازی کنم برا چی پول الکی برا این کنسول بدم .
ولی وقتی می بینه که سونی فقط برا کنسول خودش میان بازیها میگه خوب برم Playstation 3 بگیرم .
مرسی
موفق باشید

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
ای خدا این طرز فکرها یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sick::evil:
بابا یکم مهربون باشین :smile:
مگه بازی پی سی رو به یه پلتفرم دیگه بدن آسمون به زمین میاد؟؟؟؟ من خوشحالم میشم اگه یه بازی پی سی رو به کنسولها بدن نمی دونم چرا این کنسولیها ناراحت میشن.
بابا مگه مایکروسافت ارثیتون هست که اینقدر ناراحت میشین جای اینکه خوشحال بشین دوستاتون که کنسول ندارن و fable بازی نکردن و با این کار اونها هم می تونن بازی کنن ناراحت میشین؟؟؟؟:(
منم به قول دوستمون بی صبرانه منتظر هم fable و هم gw2 هستم:biggrin1:

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
حالا چی به شما و ما می رسه بازی انحصاری شه؟ جمش کنید بابا هر دفعه بازی برای PC میاد این بحثو را میندازید. مایکروسافت به این چیزا فکر نمی کنه اگه براش اهمیت داشت حتما همین کارو می کرد. بیخیال بریم دنبال پول به جیب زدن!
دوست عزيز پس فلسفه ي ساخت Xbox 360 چيه ؟ شما و ديگر دوستان مي خواييد فقط بگيد هر چي همه جا بياد . ممنون از دوست عزيز Activision جان واقعا زحمت كشيد اين همه تايپ كرد . من تو پست قبليم هم گفتم هر كنسول بايد بازي انحصاري داشته باشه حالا شما ميخواي اين را منكر شي بحثه ديگري است . من از 360 طرفداري نمي كنم چون فنش نيستم . ولي اين بي انصافيه كه شما چون PC داري بخواي همه ي بازي هاي 360 را داشته باشيم پس ما كه 360 داريم بايد همش افسوس بخوريم ديگه !!! . تازه از نظر لايو هم Pc بهتره .

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
من یه چیزی بگم
فقط ماکروسافت باید حواسش باشه که کسی که XBOX 360 میگیره حداقل توقع سالی 5 تا بازیه انحصاری بزرگ فقط برا XBOX 360 رو داره .
نه بازی مثل Too Human که فقط انحصاری برا XBOX 360 اومد .
تازه شاید اگر اونم بازیه معروفی میشد اونم برا PC میزد .
ماکروسافت باید بدونه که هرچیزی جای خود
بازی = XBOX 360
برنامه های جدید و نو و قوی , امنیت بالا , ظاهر , نو اوری در هر زمینه = Windows
به اندازه کافی هم شرکتهای دیگه بازی برا PC میزنن
و نیازی نیست که ماکروسافت بازیهای انحصاری کنسول خودش ( XBOX 360 ) رو برا PC بزنه .
که اگر رعایت نکنه همون چیزی که بالا گفتم میشه .

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوست عزيز پس فلسفه ي ساخت Xbox 360 چيه ؟ شما و ديگر دوستان مي خواييد فقط بگيد هر چي همه جا بياد . ممنون از دوست عزيز Activision جان واقعا زحمت كشيد اين همه تايپ كرد . من تو پست قبليم هم گفتم هر كنسول بايد بازي انحصاري داشته باشه حالا شما ميخواي اين را منكر شي بحثه ديگري است . من از 360 طرفداري نمي كنم چون فنش نيستم . ولي اين بي انصافيه كه شما چون PC داري بخواي همه ي بازي هاي 360 را داشته باشيم پس ما كه 360 داريم بايد همش افسوس بخوريم ديگه !!! . تازه از نظر لايو هم Pc بهتره .

ببین بازیه انحصاری داشته باشه که چی بشه؟؟؟:confused::confused:
وقتی فروش بازیهای 360 ش اینقدر خوبه نیازی به این کارا نی که
عشق هست مایکروسافت
یکی از بچه ها جگرشو میخواست منم دلشو میخام:laughing::laughing::laughing:

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
ببین بازیه انحصاری داشته باشه که چی بشه؟؟؟:confused::confused:
وقتی فروش بازیهای 360 ش اینقدر خوبه نیازی به این کارا نی که
عشق هست مایکروسافت
یکی از بچه ها جگرشو میخواست منم دلشو میخام:laughing::laughing::laughing:

خب اگه نداشته باشه پس چه فرقي با PC داره ؟! همه برن پي سي بخرن ديگه . سوني هم MGs 4 را براي همه كنسول ها بزنه ديگه (يعني از انحصارش بيرون بياد ). Konami از خداشه كه بازيش براي كنسول هاي ديگه هم بيا د و فروشش بيشتر باشه .

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خب اگه نداشته باشه پس چه فرقي با PC داره ؟! همه برن پي سي بخرن ديگه . سوني هم MGs 4 را براي همه كنسول ها بزنه ديگه (يعني از انحصارش بيرون بياد ). Konami از خداشه كه بازيش براي كنسول هاي ديگه هم بيا د و فروشش بيشتر باشه .

ببین فرق کنسول با pc که سر بازیه انحصاری داشتن نی که رفیق
کنسول مزیت های خودشو و pc هم مزیت های خودشو داره

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اگه قرار باشه سفره باز باشه اونموقع رقابت هم بی معنی میشه و تمام شرکت ها باید جمع بشن فقط 1 کنسول تولید کنن که اونم اصلا فکر خوبی نیست.

بحث سود شرکتها نیست که آخه . گور بابایه همشون از پول اونا به ما چی میرسه ؟ ما مهم هستیم که داریم بازی میکنیم . در ضمن من خودم ترجیح میدم بازی رو توی مون روزهای اول رلیزش بازی کنم نه 1 سال بعد همین خودش یه امتیاز بزرگ برای 360 دارا بود .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بحث سود شرکتها نیست که آخه . گور بابایه همشون از پول اونا به ما چی میرسه ؟ ما مهم هستیم که داریم بازی میکنیم . در ضمن من خودم ترجیح میدم بازی رو توی مون روزهای اول رلیزش بازی کنم نه 1 سال بعد همین خودش یه امتیاز بزرگ برای 360 دارا بود .
اخه کاشکی به 6 ماه میرسید!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر