Fable 2

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ای بابا ! من رفتم زن گرفتم (حوصله نداشتم ولی گفتم حتمآ یه اچیومنتی میده دیگه :D) بعد بچه دار هم شدیم و اینا , بعد کلآ یادم رفت چیزی به نام زن و بچه هم دارم :D یه 3,4 ساعتی مآموریت و کارگری و ... کردم و بعد دیدم هی پول ازم کم میشه !! یادم اومد اگه زن طلاق بگیره نصف پولت رو ورمیداره :D خلاصه برگشتم به دیارمون و دیدم همسر محترم شاکی هست و ...
حالا راهی نداره که دوباره باهاش ازدواج بکنه ؟!! فقط به خاطر پولش میگم :D اگه راهی نیست که برم کارشو تموم کنم :D
(خوبی بازی اینه که اگه 10 نفر رو هم بکشی و بعدش برای مردم برقصی , یادشون میره تا 10 ثانیه پیش چیکار کردی :D)

بکشش:cheesygri بازیش اصلا تو این ضمینه اصول نداره من با یه uper middel class که rich هم هست ازدواج کردم ولی پولی اضافه نشد.ازدواج که کنی اصلا پولی بت اضافه نمی شه و طلاق هم هنوز پیش نیومده اخه من خانواده دوستم:love::cheesygri
من الان 3 تا زن دارم و 2 تا بچه یکی از الکس یکی دیگه از olag .پیشنهاد می شه بیشتر خط داستانیشو دنبال کنید و تو این زمینه زیاد پایبند نباشید من تا دیروز برا هیچ زنی لاو نمی تروکوندم به جر ایال ولی امروز که از معموریت 10 ساله که سوار کشتی می شید برگشتم دیدم بچم بزرگ شده ولی ایال نیست!!!!:confused: 1 ساعت تو بازی دنبالش بودم ولی پیدا نشد الان تو هر شهری که می رم از هر کی خوشم می یاد سریع unprotect لامپشو روشن می کنم اوع اوع اوع این طوریاس داداش///:evil: یه چیزی تازه می تونین با دو تا زن که حتی ازدواج نکردی بری لالا کنی و unprotect هم کار کنی و هدیه این کارتم 5 تا گیم اسکوره!!

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
HOME - یعنی تمام HOME های بازی را بخریم.ولی من تقریبا تمام خانه ها را خریدم ولی...
امیر جان برای گرفتن این achivement باید ارزش خانه های شما به 2.5 میلیون برسه که وقتی استارت رو میزنی برو داخله اون بخشه هست که نشون میده سگ چه کارایی بلده(اسمشو نمیدونم) ببین چقدر رشو خریدی !
ولی در کل 2 تا قصر وجود داره که فکر کنم یکی از اونهارو نخریدی
1.fair fax castle
2. یک قصر داخله bright wood هست همون جایی که داخله مرحله ی hero of will میری! که من حدس میزنم این یکی رو نخریدی :cheesygri

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
امیر جان برای گرفتن این achivement باید ارزش خانه های شما به 2.5 میلیون برسه که وقتی استارت رو میزنی برو داخله اون بخشه هست که نشون میده سگ چه کارایی بلده(اسمشو نمیدونم) ببین چقدر رشو خریدی !
ولی در کل 2 تا قصر وجود داره که فکر کنم یکی از اونهارو نخریدی
1.fair fax castle
2. یک قصر داخله bright wood هست همون جایی که داخله مرحله ی hero of will میری! که من حدس میزنم این یکی رو نخریدی :cheesygri
عرفان این یکی را شانسی دیدم و خریدم ولی مثل اینکه یکی از خانه های حواشی را نخریدم.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من یه بار با Alex ازدواج کردم ولی طلاق گرفت:biggrin1:
الان با یه مرد ازدواج کردم. تازه امروز واسم کادو هم گرفته بود:laughing:
حالا سوالاتم:
1-ماموریت Slave rescue اون خط زرد رو دنبال میکنم ولی به محض اینکه وارد westcliff میشم خط زرد غیب میشه قضیه چیه؟
2-توی westcliff یه ماموریتی هست که باید تیر اندازی کنی من قسمت اولش رو رد کردم ولی قسمت دوم معلوم نیست باید به چی تیراندازی کنم همش امتیاز منفی میده!
3-واسه اینکه هوش مصنوعی سگم بیشتر بشه از کجا باید کتاب بخرم؟
مرسی;)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
hero opinion یعنی نظری که خودت در مورد اون مغازه و یا خونه داری. وقتی که منفی باشه، قیمت کل خونه و یا مغازه به همون مقدار کم میشه.
این عدد هر چی منفی‌تر باشه، بهتره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من به خاطر افتضاحاتي كه به بار آوردم مجبور شدم دوباره بازي رو برم و اين بار مرد انتخاب كردم.:biggrin1: (ولي زنه عجب چيزي شده بودا:biggrin1:. كل شهر خود به خود علامت قلب قرمز رو سرشون اومده بود:biggrin1:)
يه بار در عشق شكست خوردم:biggrin1: و براي بار دوم alex رو گرفتم.:biggrin1: (الكس هم مرده هم زن:biggrin1:)
الان سگم مصدوم شده.:biggrin1: اون معجونهايي كه Healش ميكرد رو از كجا بگيرم؟:confused: همه مغازه ها رو زير و رو كردم. بدون سگم اصلا حال نميده.:((
سوال دوم : چجوري بچه دار بشم؟! (خواهشا جواب بدين. نميتونم پستهاي صفحه هاي قبلو بخونم)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
الان سگم مصدوم شده.:biggrin1: اون معجونهايي كه Healش ميكرد رو از كجا بگيرم؟:confused: همه مغازه ها رو زير و رو كردم. بدون سگم اصلا حال نميده.:((
سمت راست دروازه ورودی باوراستون مارکت یه فروشگاه هست، برو اونجا اون چیزی که شبیه استخون ـه رو بخر.. بعد RB بزن و گذینه سگ رو انتخاب کن بعد رو استخون کلید کن :D. الان سگ جون میگره :D.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
این hero opinion ماله بعضی مغازه ها منفیه این چه تاثیری داره؟
hero opinion یعنی نظری که خودت در مورد اون مغازه و یا خونه داری. وقتی که منفی باشه، قیمت کل خونه و یا مغازه به همون مقدار کم میشه.
این عدد هر چی منفی‌تر باشه، بهتره.
Hero Opinion نظریه که صاحب فعلی ملک نسبت به قهرمان داره، نه نظر خود قهرمان، کلا هیچ معیاری برای نظر قهرمان تو بازی وجود نداره.
اما در کل هر چی قهرمان رو بیشتر دوست داشته باشن این عدد منفی تر می شه (که خوبه) و هر چی از قهرمان بدشون بیاد بیشتر می شه.

1-ماموریت Slave rescue اون خط زرد رو دنبال میکنم ولی به محض اینکه وارد westcliff میشم خط زرد غیب میشه قضیه چیه؟
ماموریت های Slave Rescue هر کدوم یه جا هستن و بعد از چند وقت دوباره به وجود میان، هر بار هم به یه کمپ ختم می شه که یکی دوتا برده توش هست.
اگر خطر زرد غیب می شه یا مسیرش عوش شده، یا ممکنه یه Glitch باشه که بعضی وقت ها تو بازی پیش میاد. اما معمولا خودش درست می شه، با دقت دور و برو نگاه کن تا ببینیش.
در ضمن می تونی میزان روشنایی (Brightness ) این خط زرد رو توی Options بازی زیاد و کم کنی. می تونی از اونجا روشن ترش کنی تا بهتر معلوم بشه.

2-توی westcliff یه ماموریتی هست که باید تیر اندازی کنی من قسمت اولش رو رد کردم ولی قسمت دوم معلوم نیست باید به چی تیراندازی کنم همش امتیاز منفی میده!
هدف های قسمت دوم روی اون پل که روی دریاچه ست میان. و هدف های بخش سوم هم روی خشکی سمت چپ.
برای امتیاز آوردن تو این مسابقه باید به مردم و افراد بی گناه تیر بزنی(!) و به راهزن ها تیر نزنی چون امتیاز منفی می ده. در ضمن برای هر هدف 1 امتیاز و برای هر Headshot سه امتیاز می ده، برای اینکه جایزه های سطح بالا رو بگیری حتما باید بیشترشون رو Headshot کنی.

می تونی از هر کتاب فروشی که دیدی بخری، اما توی کتاب فروشی شهر Bowerstone تعداد زیادی از این کتاب ها داره.

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
من یه بار با Alex ازدواج کردم ولی طلاق گرفت:biggrin1:
الان با یه مرد ازدواج کردم. تازه امروز واسم کادو هم گرفته بود:laughing:
حالا سوالاتم:
مرسی;)
1.جواب سوال شماره ی 1 رو نمیدونم
2.ماموریت تیر اندازی دارای 3 راند هست . شما باید سعی کنی دزد های دریای رو بزنی آخه اگه خودی بزنی امتیاز منفی میگیری/سعی کن headshot کنی اخه 3 تا امتیاز میده ! اگر هم در آخر بالای 175 امتیاز بگیری یک اسلحه به شما جایزه میده ! (من رکوردم 205 امتیاز هست)
3.داخل شهر bowerstone market یک کتاب فروشه هست که می تونی از اونجا بخری !
موفق باشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من دو تامشکل بزرگ تو گیم پلی بازی دارم
یکی اینکه این کتاب ها که برای اموزش سگ و ... هستو از کتاب فروشی می خرم ولی همشون تکراری در می یاد ولی به عنوان کتاب جدید بم می فروشه.من که نمی تونم اسم 100 تا کتابو حفظ کنم الان سگم لولوش 3 ستاره شده می خوام بالاتر ببرم از کجا بفهمم کدوم کتاب مربوط به لول 4 سگ می شه و مشکل بزرگ تر هم اینه که هر کتابی یا هر معجون xp که بخوای استفاده کنی باید استارتو بزنی 2 تا بیای پایین بعد ایتم بزنی بعد بیای پایی کتابو بزنی بعد کتابو انتخاب کنی بعد استافده کنی بعد دوباره می یاد تو بازی و دوبازه همه این مراحل باید تکرار شه واقعا این این لحاظ مزخرفه.از لحاظ استفاده از جادو که اشغاله بازیش کاش از biashock تقلید می کردن که جادو لول بالاتر جاشو به لول پایین در می داد.در مورد هوش مصنوعی اهالی شهر باید بگم واقعا کودن هستن و تو باور استون به خاطر شهرت امروز 12 تا ادم اومدن تو خونم و من تو راه پله گیر کردم و یه بار هم تو یه کوچه بمبست گیر کردم و مجبور شدم بازیو دوبازه لود کنم و یه بار دیگه هم این اتفاق افتاد که کشتمشون...یکم از نقاط ضعف بازی بگین شماها هم این مشکلاتو دارین؟:evil:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من نمي دونم شما ها چرا اينقدر از شيطاني شدن بدتون مياد من دارم لحظه شماري مي كنم كنكور تموم شه برم كل آلبيون رو به شورش و ظلم وستم و فساد و....از اين جور كارا بكشم... !!!!

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان برای افزایش ریناون (Renown) که فکر کنم اشتباه نوشتم جز نشون دادن تروفی به ملت دیگه چه راهی هست؟ تا بخواد 1700 دینم در میاد خو!
کمک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر