Fable 2

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بچه ها من بازی را کامل تمام کردم ولی نتونستم این قسمت را رد کنم؟کسی نمی دونه باید چه کار کرد؟

یافتم اما اگه انجام بدی میری به سمت Evil
باید بری پیش یکسری آدم بدبخت و بهشون بگی دنبالت بیان بعد استارت رو بزن برو تو قسمت ماموریتها و سفر کن به اون ماموریت
اون ادم بدبخت رو بزار وسط و اهرم رو بکش البته من فقط یکی رو مفلوک کردم چون دیدم خیلی زود ممکنه شیطانی بشم :evil:
در ضمن میتونین برین تو یه شهر و یه زن رو بکشونین دنبالتون و برین یه شهر دیگه و اونجا ازدواج کنین
دو مورد هم برای افرادی که تازه شروع کردن
یکی اینکه وقتی یکمی پول دراوردین برین مغازه بخرین (ترجیحا مغازه های گرونقیمت) .وقتی تعداد مغازهاتون زیاد شد دیگه نیازی نیست کار کنین چون اجاره خوبی میگیرین و همچنین میتونین اجاره ها رو زیاد هم بکنین
مورد دوم هم برای کسایه که میخوان قدرتهاشونو زیاد کنن اما حال جنگیدن ندارن اینکه از دستفروشهایی که Potions میفروشن میتونین Strength potion و یا Skill Potion بخرید و استفاده کنین تا مقداری گوی بهتون بده
توی Fairfax Gardens یکی هست که Potion های قوی داره

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
بابا من هرچی زن میگیرم ترکم میکنن
کسی میدونه چرا؟
راستی کسی اون کاخه که یک میلیون قیمت داره رو خریده
اگر مدت زیادی سر نزنی طلاق می گیرند.در مورد کاخ هم من خریدمش یک ماموریت می ده که 50 gs جایزه اون می باشد.
در مورد پول الان من نیازی به پول ندارم.اگر از دوستان کسی پول نیاز داشت کافیه لایو بیاد بقیش با من...:biggrin1:

آخرین ویرایش:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
بابا من هرچی زن میگیرم ترکم میکنن
کسی میدونه چرا؟
راستی کسی اون کاخه که یک میلیون قیمت داره رو خریده
دوست عزیز اگه شما زنت رو ول کنی و بری سراغ ماموریت این جوری میشه !
آره من خریدم و الان 13 میلیون پول دارم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوست عزیز اگه شما زنت رو ول کنی و بری سراغ ماموریت این جوری میشه !
آره من خریدم و الان 13 میلیون پول دارم

جوره دیگه ای نمی شه طلاق داد؟؟؟بالاخره یه جا دنیا پیدا شد که طلاق فقط حق زنه:laughing::cheesygri

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
جوره دیگه ای نمی شه طلاق داد؟؟؟بالاخره یه جا دنیا پیدا شد که طلاق فقط حق زنه:laughing::cheesygri

اتفاقا یه راه ساده هست، بکشش:biggrin1:. دیگه نصف پولاتم با خودش نمی بره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
بچه ها به خواهر هانا (Sister Hannah) دقت کردین ؟!
فوق العاده شبیه Nariko توی Heavenly Sword هست. هم از نظر لباس و رنگ لباس هم از نظر مو و رنگ مو و حالت مو ! فکر کردم شاید فقط من این طوری فکر میکنم ولی توی forum گیم اسپات هم یکی نوشته بود احتمالآ هانا پارودی ناریکو هست !
250px-Hammer.JPG

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
اقا من وقتی برای ازدواج برای یه زن میرم خوشحالش میکنم بعد یه قلب سفید میاد بالا سرش بعد میشه قرمز دیگه نمیدونم چه کار کنم فقط دنبالم میاد اونم کم میره چه کار کنم با هام ازدواج کنه کادو هم میدم راستی من که خونه ندارم کجا بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من هم این بازی رو شروع کردم. اولین هیرو رو هم کشتم. راستی وقتی به زنت کادو میدی چه جوری دنبالت میاد تو خونه؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
دوستان من هم این بازی رو شروع کردم. اولین هیرو رو هم کشتم. راستی وقتی به زنت کادو میدی چه جوری دنبالت میاد تو خونه؟
شما باید LOVE را آن قدر بالا ببرید که به حلقه برسید البته باید یک حلقه خوب هم بخرید!
بعد هم با دادن حلقه عقد کرده و بعد از عقد باید یک خانه را انتخاب و ازدواج را کامل کنید.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اتفاقا یه راه ساده هست، بکشش:biggrin1:. دیگه نصف پولاتم با خودش نمی بره.

نامرد:cheesygri اگه بکشیش شخصیت به سمت بدی می ره .تازه بادکنک:cheesygri هم داره بازیش :cheesygri بهترین کار اینه که به کسی حلقه ندی همین جوری خاطر خواه داشته باشه بهتره تا.... یه چیز جالب بعضی کارکتر های تو بازی خود به خود از رو تیپو و عطر ... عاشق می شن:cheesygri
جواب اون دوستمونم که گفت قلب سفید می زنه و ازدواج نمی کنه به احتمال زیاد les هست اینفوشو نگاه کن نوشته و فکر کنم باید شخصیت بازیو اول بازی دختر انتخاب می کردی تا بات ازدواج کنه.برو سراغ یکی دیگه منم واسه یکی خیلی دون پاشیدم بعد دیدمLes هست:
cheesygri
اصلا کسی دختر انتخاب کرده؟
این درخته که تو بازی دپ هستو باید مثل اینکه یه جوری خوشحالش کنیم منم مثل شما موندم هر کاری می کنم می گه خیلیا این کارارو می کنن کلا حال نمی کنه :-":-" کسی فهمید بگه:confused:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
اقا من به مشکل بی پولی برخوردم شدیدا پول لازم هستم:)
تازه بازی رو شروع کردم 5000 تا بیشتر پول ندارم یه زن هم گرفتم همینطور دنبالم راه افتاده میگه باید خونه بخری چی کار کنم؟:biggrin1:
یه روش ساده واسه پول در اوردن بگید لطفا مرســـی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر