Fable 2

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
نمیدونم این همه کار توی این بازی هستش همه گیر دادن به بچه دار شدن!(از اول تاپیک تا حالا 100 تا پست فقط مربوط به این زمینه هستش!):biggrin1:
جنبه داشته باشید بابا!:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
نمیدونم این همه کار توی این بازی هستش همه گیر دادن به بچه دار شدن!(از اول تاپیک تا حالا 100 تا پست فقط مربوط به این زمینه هستش!):biggrin1:
جنبه داشته باشید بابا!:biggrin1:
اتفاقا جنبه نمی خواد چون چیز خاصی نداره:biggrin1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!
بازی را تازه شروع کردم، تا اینجای کار به نظرم خیلی عالی بوده. گرافیک بازی واقعا زیباست، گیم پلی و موسیقی هم در سطح بالایی قرار دارند. با اینکه زیاد جلو نرفتم ولی هوش مصنوعی سگ خیلی خوب به نظر میرسه. خیلی هم به آدم کمک میکنه، همه صندوق های گنج را سه سوته پیدا می کنه :biggrin1:

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
بازی خیلی خوبه من که تموم کردم البته من لاو رو انتخاب کردم در پایان!!
ضمنا هوش مصنوعی سگش هم تعریفی نداره چون بعضی جاها عجیب جا میمونه و گم میشه ولی خب تو پیدا کردن خرت و پرت خوب کمک میکنه!!
ضمنا حدودا 5-6 تا زن گرفتم که الان 2 تاشون موندن!!
پیشنهاد میکنم زن خواستید بگیرید از این گداها بگیرید که خرجش کم باشه چون اگه پولدار بگیرید باید براش خونه ی خوبی هم بگیرید که راضی باشه بعدش هم تو بازی حدودا چند تا زن و مرد هستن که یه شغل شریفی دارن که محل وجودشون هم توی WestCliff و Bloodstone هستش !!! که میتونید اون زن ها رو بگیرید چون قانع هستند ظاهر خوبی هم دارتد ضمنا با همجنس هم میشه ازدواج کرد!
ولی انصافا بازی جزئیات جالبی داره ضمنا یه جزیره هم هست که توش گنجه اون رو حتما پیدا کنید خیلی سوراخ و سنبه داره بازی!
ضمنا یه روشی پیدا کردم که خیلی راحت میشه پول در اوورد اونم هنگفت!!

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
سلام!
بازی را تازه شروع کردم، تا اینجای کار به نظرم خیلی عالی بوده. گرافیک بازی واقعا زیباست، گیم پلی و موسیقی هم در سطح بالایی قرار دارند. با اینکه زیاد جلو نرفتم ولی هوش مصنوعی سگ خیلی خوب به نظر میرسه. خیلی هم به آدم کمک میکنه، همه صندوق های گنج را سه سوته پیدا می کنه :biggrin1:
یه سری کتاب تو بازی هست، (مخصوصا تو کتابفروشی Bowerstone ) که Trick های مختلف رو به سگت یاد می ده، و می تونی با استفاده از کتاب های Treasure Hunting و Dogs Of War که نسخه های مختلف داره توانایی های سگت رو بالا ببری تا گنچ های سخت تر رو هم پیدا کنه و بهتر بجنگه.

ضمنا هوش مصنوعی سگش هم تعریفی نداره چون بعضی جاها عجیب جا میمونه و گم میشه ولی خب تو پیدا کردن خرت و پرت خوب کمک میکنه!!
هوش مصنوعیش خیلی هم خوبه، دلیل اینکه بعضی وقت ها عقب می مونه اینه که زخمی شده و نمی تونه تند راه بیاد، برای خوب شدنش باید بری جلوش و Expression پایینی رو بزنی تا براش یه Dog Elixir بندازه و حالش خوب بشه.

بچه دار شدن خیلی ساده است نیازی به آموزش نداره.فقط کافیه که طرفتون تقاضا رو بده( want to s )بعد شما هر جا که بودید از قسمت family ،کوئست کنید و برید پیش همسرتون.البته باید شب باشه که بقیه همسایه ها خونه ی شما نباشند.بعد مشغول به صحبت و رقص و... بشید تا ناگهان عکس follow بر روی سر همسرتون بیاد بعد اون را تا تخت همراهی کنید و بر روی تخت کلیک کرده و گزینه پایین را انتخاب کنید.
راه اصلیش این نیست، البته اینم یه راهیه که اینقدر باهاش باشین و کارهای مختلف بکنین تا خودش بهتون پیشنهاد بده، اما راه اصلیش اینه که برین از کتابفروشی Bowerstone یه کتابی رو بخرید که یه Expression به اسم Come Back To My Place رو بهتون یاد می ده، و بعد می تونید با این Expression خیلی راحت از بقیه دعوت کنین و دنبالتون میان (البته اگر ازتون خوششون بیاد).

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
راه اصلیش این نیست، البته اینم یه راهیه که اینقدر باهاش باشین و کارهای مختلف بکنین تا خودش بهتون پیشنهاد بده، اما راه اصلیش اینه که برین از کتابفروشی Bowerstone یه کتابی رو بخرید که یه Expression به اسم Come Back To My Place رو بهتون یاد می ده، و بعد می تونید با این Expression خیلی راحت از بقیه دعوت کنین و دنبالتون میان (البته اگر ازتون خوششون بیاد).
اووه. چه خيت
بعد اگر اقدامات امنيتی انجام نديم يه بچه رو دستمون باد ميکنه؟! :D
راستش سگم از اون چيزای محافظتی :D پيدا کرده يکی دارم. چجوری استفاده کنم ؟:cheesygri:laughing:

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
اووه. چه خيت
بعد اگر اقدامات امنيتی انجام نديم يه بچه رو دستمون باد ميکنه؟! :biggrin1:
راستش سگم از اون چيزای محافظتی :biggrin1: پيدا کرده يکی دارم. چجوری استفاده کنم ؟:cheesygri:laughing:

وقتی می ری جلوی تخت A رو می زنی بهت دو گزینه می ده، گزینه ی Protected رو انتخاب کن تا ازش استفاده کنه، در ضمن همون یکی کافیه چون هیچوقت از بین نمی ره.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من هر کاری کردم کیسم رو راضی کردم ولی نتونستم بله رو ازش بگیرم. یه قلب هم بالا سرش اومده ولی نمیدونم چیکار کنم که بله رو بگه.:biggrin1:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
پیتر بدبخت اگه بیاد چند صفحه ی اخر این تاپیکو بخونه یا خودش سکته میکنه یا اگرم نکنه دست به خود کشی میزنه !!:biggrin1:
و خدا جنبه را برای بعضی ها نیافرید !!:biggrin1:
...............................
من الان میخوام دوباره از اول برم بازیو ، کسی راهی بلده که هم کارکترم ادم بدی باشه هم جنگ تن به تنش از همه قوی تر باشه هم زشتیو همون زخما و اینا رو پیدا نکنه ؟!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من الان میخوام دوباره از اول برم بازیو ، کسی راهی بلده که هم کارکترم ادم بدی باشه هم جنگ تن به تنش از همه قوی تر باشه هم زشتیو همون زخما و اینا رو پیدا نکنه ؟!
خیلی زرنگی. میخوای هم بد باشی هم قیافت میزون باشه:d عمرا:d

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
من بازی را تمام کردم ولی با اینکه خیلی از مراحل فرعی را رفتم 650 gs بیشتر نگرفتم.امیدوارم در ادامه 800 تا بشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر