F.E.A.R Extraction Point

• Thread starter Thread starter Carbon
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام نميدونم چه قدر با بازي فيير آشناييد يا اصلا فيير باز هستيد من كه به شخصه خودم تا حالا 4 بار رو حالتاي مختلف تمومش كردم واقعا بازي خوش ساخت و خوش دستيه هر چي بگم واقعا كمه همين ديروز بود بود كه دموي قابل بازي فيير: اكستركشن پينت رو تو سايتش ديدم فرداش كه امروز باشه دانلودش كردم .دلم تاپ تاپ ميكرد وقتي نصب شد رفتم تو بازي بازي از پايان قسمت اول فير شروع ميشه هليكوپتر سقوط ميكنه ولي چون دمو هستش صحنه ها رو زياد نشون نميده
4g6cq4m.jpg

خلاصه ميري تو بازي اقا اول بگم اين يكي فيير خيلي از نسخه قبلش جذابتره واقعا ميگم مطمعنم از امتياز نسخه قبليش تو گيم اسپات كه 9.1 گرفت بيشتر ميشه البته نظر منه خوب اول ميريم سر مبحث گرافيك كه عشق خودم گرافيك نسبت به نسخه قبلش سنگين تر شده بازي تو جاهايي اتفاق ميفته متفاوت از فيير قبلي اصلا كسل كننده نيست به هيچ وجه ولي به يه شرط كه گرافيكتون 7900GTX يا 1900XTX باشه والا من كه گرافيگم 7900GT هستش البته دو عدد وقتي اون رو از حال SLI در آوردم بازي در رزوليشن 1280*960 همه چيز فعال با افت فريم روبرو شدم ولي با فعال كردن SLI صحنه ها بهتر يا بگم عالي رندر ميشد يكي از سنگين ترين صحنه هاي فيير اكستركشن پينت رو در تصوير زير ميبينيد اينجا كه رسيدم حس كردم FPS اومده پايين تقريبا بين 38 تا 40 خيلي سنگين بود اما با پايين اوردن رزوليشن 1024 *768 NO FAA خيلي بهتر شد .خلاصه بگم گرافيكش خوففففف شده
43frgqc.jpg

هوش مصنوعي و سلاح جديد : هوش مصنوعي كه بگم خيلي بهتر شده همچين ميپرن بهت كه نميتوني در بري من خودم با اين آدما(همين دشمناتون منظورمه)كه معلوم نيست چين حال ميكنم همشون نترسن نه تو ميترسي نه اونا حالا ميپرن به جون هم چه حالي ميده(فيير بازان دانند) اسلحه جديد هم توش بود يه مسلسل 400 تا تير تو خشابش جا ميگيره شايدم بيشتر البته بگما اين اسلحه كه ميبينيد كسي رو نميكشه درجا پودرش ميكنه همين به صحنه ي جنايتي كه من راه انداختم توجه كنيد.:cheesygri
2d9bths.jpg

47b2iy9.jpg

دشمناي جديد هم اومدن ميبينيد كه اينام مسلسل دارن حالا خودت سراخ ميشي (البته اينا تو دمو نيست تو نسخه اصليشه)
49jq5ww.jpg

اميدوارم خوشت اومده باشه

جهت خريد دمو FEAR و Just Cause بر روي لينك زير كليك كنيد
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?p=84169#post84169

چهارما حالا چرا میزنی . باشه ربطی به تروریست نداره .
کی زد؟؟؟؟؟؟ من فقط گفتم که این بحث رو ادامه نده!!!!!
منم میدونم راجر تو انگلیس یه اسم هست ولی در ارتش به معنای:::: مفهوم شد به کار میره
مثلا اگر فیلم های آمرکایی رو نگاه کرده باشی فرمانده دستور میده بعد سرباز میگه :::: roger that
حالا بهتره ادامه ندیم

سلام
آقا من این بازی رو دیروز گرفتم ولی حاالا به مشکلی داره!!
موقع نصبش با اینکه نسخه اصلی رو ریختم.ولی موقع نصب یه اروری می ده
یه جورایی معنیش می گه که نسخه انگلیسی هست یا نیست...یه همچین چیزی!!!
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
منم هیچین مشکلی داشتم به خاطر هیمن یه کلک خیلی کوچولو زدم......شما برو از سایت game copy world کرک پچ 1.07 fear اصلی رو دان کن که حجمش 2 مگ بیشتر نیست...بعد از نصب F.E.A.R. دیگه کرکش نکن.....این کرک پچ 1.07 رو که دان کردی رو بریز..... حالا برو extraction point رو نصب کن.... دیگه تو نصب ازت نمیپرسه که میخای پچ رو نصب کنی یانه.... دقت کن بازی دقیقا باید در زیر مجموعه بازی اصلی نصب بشه وگرنه بالا نمیاد.....
کرک رو هم بریز و بعد بازی کن عشق و حال کن که ماشاالله به خودم از دانلود 300 مگ خلاص شدم....:)( منم همین فکر رو کردم...دیدم نه اون ها از من زرنگ ترند)
حالا به دو مشکل بزرگ تو بازی بر میخوری!!!!!!! اولا ناپدید بودن بعضی از در و دیوار ها....که اگر آخرین درایور ان ویدیا رو نصب داشته باشی کمتر به این مشکل بر میخوری( البته اگر کارتت nVidia باشه) ابته فکر کنم این غیب شدن ها به خاطر این باشه که تو پچ 1.07 به انجین بازی یه سری تکسچر متال اضافه کردن..که اگر اون پچ رو نصب نکنب تکسچر های جدید رو نمیبینی
مشکل دومی هم وجود نداره...اگر میتونی با این مشکل کنار بیای که واقعا هم زیاد نیست...بدون درنگ هیمن کارایی رو که گفتم انجام بده و بازی کن.....
اگرم دیدی نه.......... واست مشکل پیش میاره.....اگرadsl داری بهترین راه دانلود همون پچ 300 مگی هست
ببخشید زیاد حرف زدم

سلام
نه دیشب یادم رفت این پچ رو بذارم دانلود بشه.....الان دارم می ذارم که بره واسه دانلود!
حالا امیدوارم من مث بهزاد به مشکل بر نخورم!!

ابتدا بازی اصلی F.E.A.R رو نصب کنید بعد از پایان نصب کرک بازی را کپی نمی کنید و پچ 1.01 را از داخل دی وی دی بازی نصب کنید . بعد از داخل دی وی دی بازی FEAR Extraction pint از داخل پوشه updat e patch پچ 1.08 رو نصب کنید و بعد از پایان نصب فایلهای داخل پوشه original\ fear v 18 را در قسمت نصب بازی بر روی هارد کپی کنید حالا بازی را نصب کنید و لذت ببرید.

ابتدا بازی اصلی F.E.A.R رو نصب کنید بعد از پایان نصب کرک بازی را کپی نمی کنید و پچ 1.01 را از داخل دی وی دی بازی نصب کنید . بعد از داخل دی وی دی بازی FEAR Extraction pint از داخل پوشه updat e patch پچ 1.08 رو نصب کنید و بعد از پایان نصب فایلهای داخل پوشه original\ fear v 18 را در قسمت نصب بازی بر روی هارد کپی کنید حالا بازی را نصب کنید و لذت ببرید.
یعنی با این کاری که شما گفتی....دیگه نیازی نیست اون پچ 300 مگی رو نصب کنم؟

دوستان من به چیزی برخوردم که نمی دونم شما هم متوجه اون شدید یا نه ( نمی دونم باید بگم چیز جالبی است یا چیزی شرم آور ).
در مرحله Terminus بعد از کشتن اون غول آهنی بی شاخ و دم بلا فاصله دو نفر وارد سالن میشن که با هم صحبت می کنن . اولی یه چیزی میگه و بعدش در جواب اون ،دومی به فارسی میگه :راجر متشکرم .
من واقعا متاسفم که بر طبق معمول این ..... لعنتی باز هم ایرانیها رو تروریست و ... می دونن .

سلام
خدمتتون عرض کنم که منم دقیقا همین کلمه متشکرم رو شنیدم و مطمئنم که درست شنیدم چون همون لحظه سیوش کردم و چندین دفعه گوش دادم...
ربطی هم به مشکل دار بودن بازی یا دوبله بودن یا هر مشکل دیگه ای هم نداره....
دقیقا مربوط به خود بازیه////////// فقط یه کم دقت کنین

الله اكبر
اقا يكي به منم كمك كنه تمام صفاحات قبل رو خوندم اين اكستركشن پين رو بزور نصب كردم
سي دي مال شركت دي سي هستش بازي اصلي هم مال همين شركته
تو راهنماي نصب نوشته آپديت ورژن 100_107_to_108 رو نصب كن يعني همون 1.08 بعد فايل fear.exe رو در سي دي 3 جايگزين كن منم همين كار رو كردم ولي نذاشت بازي اجرا بشه همون ارور رو داد كه ميگه نسخت باس انكليسي باشه
رفتم كرك 1.07 كه سه ميگ بود از game copy گرفتم بازي نصب شد اما اكستركشن اجرا شد و اروري داد مبني بر اينكه فايل fearxp.exe يافت نشد
اقا چه كنم يكي يه چيزي بگي به ما

دوستان سلام
خدا میدونه که هدفم تبلیغ نیست و فقط میخوام به شما کمک کنم ...
اقایون شرکت پردیس این بازی رو در شش سی دی داده بیرون .....
هم نسخه اول بازی اجرا میشه هم اضا فه شونده....
اینقدر خودتون رو عذاب ندید و فقط بسته مکمل رو به تنهایی نخرین

اين پرديسي كه شما ميگيد سايت داره؟
بده
واسه شهرستان ارسال ميكنه؟
بگو
هر چي ميدوني بگو
شماره تلفني چيزي
يكي به داد من برسه بار چهارمه كه دارم فيير نصب ميكنم

اين پرديسي كه شما ميگيد سايت داره؟
بده
واسه شهرستان ارسال ميكنه؟
بگو
هر چي ميدوني بگو
شماره تلفني چيزي
يكي به داد من برسه بار چهارمه كه دارم فيير نصب ميكنم

سلام
ادرس سایت پردیس رو زیر میذارم.....همه چی داخل سایت نوشته
http://www.pardisgame.com/

دوستان سلام
خدا میدونه که هدفم تبلیغ نیست و فقط میخوام به شما کمک کنم ...
اقایون شرکت پردیس این بازی رو در شش سی دی داده بیرون .....
هم نسخه اول بازی اجرا میشه هم اضا فه شونده....
اینقدر خودتون رو عذاب ندید و فقط بسته مکمل رو به تنهایی نخرین

اون نسخه ای که پردیس داده بیرون (هم CD Version و هم DVD Version) اون پچ 300 مگی رو نداره و به جای پچ کردن که راه درست اجرای بازیه باید فایل exe 1.08 رو کپی کنید و بعد هم exp رو نصب کنید ... در این حالت درسته که هر 2 تا بازی اجرا میشن ولی یه سری از آبجکتها توی بازی دیده نمیشن ... به عبارت دیگه بازی ناقصه

نمیدونم چرا انقدر خودتونو خسته میکنین
برای اجرای این بازی به صورت کامل و صحیح فقط 1 راه وجود داره اونم نصب پچ 300 مگابایتیه
حالا اگه پچ توی سی دی ای که خریدین بود که چه بهتر اگر هم نبود یا باید بشینید دانلود کنید یا اگه امکان دانلودشو ندارید برید از همون شرکتی که خریدید بگید یه فکری براتون بکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or