F.E.A.R Extraction Point

• Thread starter Thread starter Carbon
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام نميدونم چه قدر با بازي فيير آشناييد يا اصلا فيير باز هستيد من كه به شخصه خودم تا حالا 4 بار رو حالتاي مختلف تمومش كردم واقعا بازي خوش ساخت و خوش دستيه هر چي بگم واقعا كمه همين ديروز بود بود كه دموي قابل بازي فيير: اكستركشن پينت رو تو سايتش ديدم فرداش كه امروز باشه دانلودش كردم .دلم تاپ تاپ ميكرد وقتي نصب شد رفتم تو بازي بازي از پايان قسمت اول فير شروع ميشه هليكوپتر سقوط ميكنه ولي چون دمو هستش صحنه ها رو زياد نشون نميده
4g6cq4m.jpg

خلاصه ميري تو بازي اقا اول بگم اين يكي فيير خيلي از نسخه قبلش جذابتره واقعا ميگم مطمعنم از امتياز نسخه قبليش تو گيم اسپات كه 9.1 گرفت بيشتر ميشه البته نظر منه خوب اول ميريم سر مبحث گرافيك كه عشق خودم گرافيك نسبت به نسخه قبلش سنگين تر شده بازي تو جاهايي اتفاق ميفته متفاوت از فيير قبلي اصلا كسل كننده نيست به هيچ وجه ولي به يه شرط كه گرافيكتون 7900GTX يا 1900XTX باشه والا من كه گرافيگم 7900GT هستش البته دو عدد وقتي اون رو از حال SLI در آوردم بازي در رزوليشن 1280*960 همه چيز فعال با افت فريم روبرو شدم ولي با فعال كردن SLI صحنه ها بهتر يا بگم عالي رندر ميشد يكي از سنگين ترين صحنه هاي فيير اكستركشن پينت رو در تصوير زير ميبينيد اينجا كه رسيدم حس كردم FPS اومده پايين تقريبا بين 38 تا 40 خيلي سنگين بود اما با پايين اوردن رزوليشن 1024 *768 NO FAA خيلي بهتر شد .خلاصه بگم گرافيكش خوففففف شده
43frgqc.jpg

هوش مصنوعي و سلاح جديد : هوش مصنوعي كه بگم خيلي بهتر شده همچين ميپرن بهت كه نميتوني در بري من خودم با اين آدما(همين دشمناتون منظورمه)كه معلوم نيست چين حال ميكنم همشون نترسن نه تو ميترسي نه اونا حالا ميپرن به جون هم چه حالي ميده(فيير بازان دانند) اسلحه جديد هم توش بود يه مسلسل 400 تا تير تو خشابش جا ميگيره شايدم بيشتر البته بگما اين اسلحه كه ميبينيد كسي رو نميكشه درجا پودرش ميكنه همين به صحنه ي جنايتي كه من راه انداختم توجه كنيد.:cheesygri
2d9bths.jpg

47b2iy9.jpg

دشمناي جديد هم اومدن ميبينيد كه اينام مسلسل دارن حالا خودت سراخ ميشي (البته اينا تو دمو نيست تو نسخه اصليشه)
49jq5ww.jpg

اميدوارم خوشت اومده باشه

جهت خريد دمو FEAR و Just Cause بر روي لينك زير كليك كنيد
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?p=84169#post84169

سلام
من بازی تکین که یه دی وی دی هست رو گرفتم....داخلش یه کرک هست که اگه نسخه قبلی بازی رو داشته باشید و خطا بده با این دو فایل 11 مگی مشکل حل میشه!

خب من برای دومین بار 300 مگو دانلود کردم !
ولی موقع نصب کردن 2 تا CRC Error میده ... البته با ignor کردن رد میشه ولی احتمالا بعدا توی بازی یه جا گیر میده
کس دیگه ای این مشکلو داشته ؟

احتمالا موقع دانلود توش ارور افتاده. کدوم پچ رو دانلود کردی ? اینو fear_update_engb_100-106_107.exe یا اینو fear_update_engb_100-107_108.exe ؟ بگو تا برات فایل recovery درست کنم که دیگه نخواد دوباره 300 مگ دانلود کنی. ;)

ولی موقع نصب کردن 2 تا CRC Error میده ... البته با ignor کردن رد میشه ولی احتمالا بعدا توی بازی یه جا گیر میده
خب من که گفتم بهزاد..من اصلا هیچ پچی رو دانلود نکردم...اگه ورژن قبلی رو داری. با داشتن این کرکی که آپدیت می کنه نسخه بازی رو من خیلی راحت ارور نصب رو رد کردم و الان هم دارم بازی می کنم...این امتحان کن...مطمن هستم مشکلت حل میشه

خب من برای دومین بار 300 مگو دانلود کردم !

سلام

بهزاد میشه بگی نسخه اضافه شوندت چه حجمی داره ؟؟؟ ببین بهزاد جان این نسخه اضافه شونده بازی فیر دو نسخش توی بازار هست.من هر دو نسخه رو دارم.یکی که دو تا CD هستش و یه فروشگاه توی پایتخت که ADSL خوبی داره خودش دان میکنه میده.اون بابا توی 2 تا CD داده بیرون. که البته Setup خود بازی هستش ولی متاسفانه ایراد داره.

حالا یه مدل دیگه هم هست که تکین داده بیرون و 3 تا CD هستش و در ضمن ایمیج رو میریزه روی هارد و بعد میشه نصب کرد.این مدل خوشبختانه درسته و من با این نسخه مشکلی نداشتم و در ضمن 1.8 گیگ هارد میگیره این ایمیج بازی .

ببین مشکلت حل میشه یا نه.سعی کن اون مدل ایمیجی رو بگیری.فکر نکنم مشکل پچ داشته باشی.

خداحافظ

خب من که گفتم بهزاد..من اصلا هیچ پچی رو دانلود نکردم...اگه ورژن قبلی رو داری. با داشتن این کرکی که آپدیت می کنه نسخه بازی رو من خیلی راحت ارور نصب رو رد کردم و الان هم دارم بازی می کنم...این امتحان کن...مطمن هستم مشکلت حل میشه
بعد توی بازی مشکلی نداری ؟؟؟؟:confused:
یعنی اون چیزایی که بقیه نمی بینن رو شما می بینی ؟؟؟؟
هنوز پچ رو دانلود نکردی...؟؟؟ ..شما که میخواستی پچ رو برای من بفرستی..... :blushing: :(

سلام

بهزاد میشه بگی نسخه اضافه شوندت چه حجمی داره ؟؟؟ ببین بهزاد جان این نسخه اضافه شونده بازی فیر دو نسخش توی بازار هست.من هر دو نسخه رو دارم.یکی که دو تا CD هستش و یه فروشگاه توی پایتخت که ADSL خوبی داره خودش دان میکنه میده.اون بابا توی 2 تا CD داده بیرون. که البته Setup خود بازی هستش ولی متاسفانه ایراد داره.

حالا یه مدل دیگه هم هست که تکین داده بیرون و 3 تا CD هستش و در ضمن ایمیج رو میریزه روی هارد و بعد میشه نصب کرد.این مدل خوشبختانه درسته و من با این نسخه مشکلی نداشتم و در ضمن 1.8 گیگ هارد میگیره این ایمیج بازی .

ببین مشکلت حل میشه یا نه.سعی کن اون مدل ایمیجی رو بگیری.فکر نکنم مشکل پچ داشته باشی.
محمد رضا جان یعنی تکین پچ بازی رو داده بیرون در 3 سی دی ؟
اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه .... به نظرتون اراک هم میاد؟؟؟
یعنی پخش عمده شده یا خودش همینجوری می فروشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:
بعد توی بازی مشکلی نداری ؟؟؟؟:confused:
یعنی اون چیزایی که بقیه نمی بینن رو شما می بینی ؟؟؟؟
هنوز پچ رو دانلود نکردی...؟؟؟ ..شما که میخواستی پچ رو برای من بفرستی..... :blushing:
سلام
خب من بازی رو همین طوری تونستم اجرا کنم
شما یه سر برو بازار و این نسخه ای که محمد رضا معرفی کرد رو بگیر...من دیگه اونو دانلود نکردم!!
حالا یه مدل دیگه هم هست که تکین داده بیرون و 3 تا CD هستش و در ضمن ایمیج رو میریزه روی هارد و بعد میشه نصب کرد.این مدل خوشبختانه درسته و من با این نسخه مشکلی نداشتم و در ضمن 1.8 گیگ هارد میگیره این ایمیج بازی

سلام

ای خدا ای داد ای بیداد.:mad: :mad:

Poorna جان من توی پست قبلیم کلمه ای از پچ گفتم !!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا .من کی همچین حرفی زدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من به بهزاد عزیز که خیلی واردتر از منه گفتم پچی که دان کردی مشکلی نداره.البته این نظر منه.اخه منم مثل بهزاد مشکل CRC داشتم.ولی با نسخه 3 CD تکین که بابا جون توش پچ نداره و فقط خود بازی هست و Exe 1.07 بازی رو درست ران کردم.

من اول بازی فیر رو نصب کردم بعد پچ 1.07 و بعد نسخه اضافه شونده.درسته.همون کاری که بهزاد انجام داده.

بهزاد اگه میبینی مشکلت حل نشد یه ادرس بده من برات فردا بفرستم.نسخه ای که خودم دارم و مطمئنم سالمه.هیچ زحمتی هم برام نداره.من از نسخه خودم مطمئنم.چون فردا سر کار نیستم.اگه خواستی خبرم کن.

در ضمن تکین توی هیچ نسخه ای از این نسخه اضافه شونده پچ رو نذاشته.برای بار 1000م .

خداحافظ

در ضمن تکین توی هیچ نسخه ای از این نسخه اضافه شونده پچ رو نذاشته.برای بار 1000م .
بابا پچ نیست....یه جور آپدیت کننده هست ...من تو قسمت help بازی که دیدم یه همچین گزینه ای بود.....مشکل نصب رو کاملا برای من حل کرد

بابا پچ نیست....یه جور آپدیت کننده هست ...من تو قسمت help بازی که دیدم یه همچین گزینه ای بود.....مشکل نصب رو کاملا برای من حل کرد

سلـــــــــــــام

بهزاد رشیدیان عزیز.ببخشید از حرف من لطفا ناراحت نشو.میشه بهم بگی مفهوم Patch یعنی چی ؟؟؟

ببین بهزاد گل. پچ و امسالهم یک فایله Exe هستش که برای رفع ایراد و باگ ها و هر چیزی که سبب ایرادی چزئی در بازی میشه منتشر میشه.پچ هر بازی مجانی هستش و در سایت رسمی اون بازی قابل دانلود.این مفهموم پچ.البته خیلی کلی گفتم.پچ در واقع همون اپدیت کننده میشه.در واقع نسخه اصلیو یا هر نسخه ای رو اپدیت میکنه.مثلا نسخه اصلی هست 1.00 بعد یه پچ براش می یاد و میشه 1.01

حالا مفهوم :Expansion

فارسی بهش میگن نسخه اضافه شونده.من خودم قبلا میگفتم نسخه اکسپنشن.ولی چون فارسی رو پاس بداریم .شد نسخه اضافه شونده.خب این یعنی چی ؟؟؟

این نسخه همون طور که از مفهوم فارسیش مشخصه یعنی روی نسخه اصلی اضافه میشه.حالا این نسخه که حتما باید خریداری بشه.( من نسخه اضافه شونده ای رو سراغ ندارم که Free باشه ) بعد شما این نسخه اضافه شونده رو روی نسخه اصلی بازی نصب میکنین.

حالا در مورد فیر :

این بازی یک نسخه اصلی داره.بعد شما باید پچ ( پچ رو میگما.نه نسخه اضافه شونده) 1.07 رو دانلود کنین.البته این پچ هم دو مدل داره.UK و US.البته در بیشتر مواقع این دو تا یکی هستش.البته ممکنه یکم فرق بکنه.این رو برای این میگم که مثلا پچ UK روی نسخه US نصب نمیشه.باید هر نسخه و پچ اون درست روی ورژن خودش نصب بشه.بعد از ریختن پچ 1.07 حالا یه نسخه اضافه شونده با نام Extraction Point اومده که روی نسخه قبلی نصب میشه و مراحل اضافه داره. این داستان این فیره.اگه اشتباه گفتم شرمنده.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
سلام
خوبی محمد رضا جون....والا اینهایی که گفتی رو من تا اونجایی که می دونم رو می فهمم!!!!!
تو پستت گفتی تکین پچ نداده من هم تایید کردم و گفتم برای نصب بازی یه فایل گذاشته که تو نصبش گیر نده...یه جور کرک جدید

با این حال از دادن اطلاعاتت ممنونم!!!

سلام
خوبی محمد رضا جون....والا اینهایی که گفتی رو من تا اونجایی که می دونم رو می فهمم!!!!!
تو پستت گفتی تکین پچ نداده من هم تایید کردم و گفتم برای نصب بازی یه فایل گذاشته که تو نصبش گیر نده...یه جور کرک جدید

با این حال از دادن اطلاعاتت ممنونم!!!

سلـــــــــــام

نه تکین یه جور کرک جدید نذاشته.تکین در واقع اومده فقط و فقط Exe1.07 رو گذاشته که حجمش 11.8 مگه نه 300 مگ.با این کار بازی نصب میشه ولی برای تکسچرهای بازی مشکل پیش می یاره و بعضی تکسچر ها اجرا نمیشه.برات یه مثال میزینم.توی Interval 1 بعد از Chapter Contamination که الان اسمش رو نمیدونم.وارد اون زیرزمین دالون دالون میشه.همون اول اون Chapter یک سری درهای نرده نرده ای هستش که فلزی هستش.اگه اون فایل Exe1.07 تکین رو بریزی هیچ کدوم از اون نرده ها رو نمیبینی و در همون مرحله تمام درها برات حالت شیشه ای پیدا میکنن و فقط دستگیره اون معلوم میشه.این از ایراد این کار تکین عزیز.

پس حتی المقدور پچ 300 مگ دانلود بشه.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
پس حتی المقدور پچ 300 مگ دانلود بشه.
راستش من همون جوری که نصبش کردم کلی خوشحال شدم!!! بازی نکردم ببینم این مشکل رو داره!! ولی خب مث اینکه بالاخره من هم باید این پچ رو دانلود کنم!؟!

سلام

من با نسخه ی اضافه شونده مشکلی ندارم محمدرضا جان
من با خود پچ 300 مگی مشکل دارم
Exp من روی DVD یه و حجمش 1.9 گیگه
مشکل من اینه که وقتی FEAR اصلی رو نصب میکنم و میخوام fear_update_engb_100-106_107.exe رو نصب کنم 2 تا CRC Error میده و میگه این فایلی که میخوام نصب کنم با اون فایلی که توی هاردته همخونی نداره

احتمالا موقع دانلود توش ارور افتاده. کدوم پچ رو دانلود کردی ? اینو fear_update_engb_100-106_107.exe یا اینو fear_update_engb_100-107_108.exe ؟ بگو تا برات فایل recovery درست کنم که دیگه نخواد دوباره 300 مگ دانلود کنی.

من fear_update_engb_100-106_107.exe رو دانلود کردم ... وسط دانلود شدن هم زیاد گیر میداد هی قطع میشد دوباره ادامه میدادم ... شاید 50 بار وسطش ارور داد و stop شد ... هر سری هم موقع ادامه دادن میگفت فایلی که داری دانلود میکنی توی سرور تغییر کرده میخوای از اول دانلود کنی ؟ و من میگفتم که نه ادامه بده

حالا ممنون میشم اگه اون فایل recovery رو درست کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or