F.E.A.R Extraction Point

• Thread starter Thread starter Carbon
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام نميدونم چه قدر با بازي فيير آشناييد يا اصلا فيير باز هستيد من كه به شخصه خودم تا حالا 4 بار رو حالتاي مختلف تمومش كردم واقعا بازي خوش ساخت و خوش دستيه هر چي بگم واقعا كمه همين ديروز بود بود كه دموي قابل بازي فيير: اكستركشن پينت رو تو سايتش ديدم فرداش كه امروز باشه دانلودش كردم .دلم تاپ تاپ ميكرد وقتي نصب شد رفتم تو بازي بازي از پايان قسمت اول فير شروع ميشه هليكوپتر سقوط ميكنه ولي چون دمو هستش صحنه ها رو زياد نشون نميده
4g6cq4m.jpg

خلاصه ميري تو بازي اقا اول بگم اين يكي فيير خيلي از نسخه قبلش جذابتره واقعا ميگم مطمعنم از امتياز نسخه قبليش تو گيم اسپات كه 9.1 گرفت بيشتر ميشه البته نظر منه خوب اول ميريم سر مبحث گرافيك كه عشق خودم گرافيك نسبت به نسخه قبلش سنگين تر شده بازي تو جاهايي اتفاق ميفته متفاوت از فيير قبلي اصلا كسل كننده نيست به هيچ وجه ولي به يه شرط كه گرافيكتون 7900GTX يا 1900XTX باشه والا من كه گرافيگم 7900GT هستش البته دو عدد وقتي اون رو از حال SLI در آوردم بازي در رزوليشن 1280*960 همه چيز فعال با افت فريم روبرو شدم ولي با فعال كردن SLI صحنه ها بهتر يا بگم عالي رندر ميشد يكي از سنگين ترين صحنه هاي فيير اكستركشن پينت رو در تصوير زير ميبينيد اينجا كه رسيدم حس كردم FPS اومده پايين تقريبا بين 38 تا 40 خيلي سنگين بود اما با پايين اوردن رزوليشن 1024 *768 NO FAA خيلي بهتر شد .خلاصه بگم گرافيكش خوففففف شده
43frgqc.jpg

هوش مصنوعي و سلاح جديد : هوش مصنوعي كه بگم خيلي بهتر شده همچين ميپرن بهت كه نميتوني در بري من خودم با اين آدما(همين دشمناتون منظورمه)كه معلوم نيست چين حال ميكنم همشون نترسن نه تو ميترسي نه اونا حالا ميپرن به جون هم چه حالي ميده(فيير بازان دانند) اسلحه جديد هم توش بود يه مسلسل 400 تا تير تو خشابش جا ميگيره شايدم بيشتر البته بگما اين اسلحه كه ميبينيد كسي رو نميكشه درجا پودرش ميكنه همين به صحنه ي جنايتي كه من راه انداختم توجه كنيد.:cheesygri
2d9bths.jpg

47b2iy9.jpg

دشمناي جديد هم اومدن ميبينيد كه اينام مسلسل دارن حالا خودت سراخ ميشي (البته اينا تو دمو نيست تو نسخه اصليشه)
49jq5ww.jpg

اميدوارم خوشت اومده باشه

جهت خريد دمو FEAR و Just Cause بر روي لينك زير كليك كنيد
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?p=84169#post84169

خب پس ایراد از بازیه!!;)

تو سایت تکین که زده 4 تا سی دی،ولی واسه من که 3 تا سی دی بیشتر نیست!!!

این فایلی که تو سی دی دوم گذاشتن که فییر را به ورژن 1.07 آپدیت می کنه مشکل داره و فک کنم از اون باشه....

از اینترنت پچ 1.07 را دانلود کنیم بهتره!

تو سایت تکین که زده 4 تا سی دی،ولی واسه من که 3 تا سی دی بیشتر نیست!!!

این فایلی که تو سی دی دوم گذاشتن که فییر را به ورژن 1.07 آپدیت می کنه مشکل داره و فک کنم از اون باشه....

از اینترنت پچ 1.07 را دانلود کنیم بهتره!
این صفحه رو بخون:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1824&page=10

آخه هنوز patch واسه این نسخه اضافه شونده داده نشده که!!

نسخه فییر که روش این extraction point را نصب کردم 1.07 بود،الان پچ 1.08 هم اومده،ولی فایل کرک این نسخه را ندارم..........

واسه منم تکین هستش،این مشکل را amirpers هم داره مثل اینکه...

من که نصب کرده بودم مشکلی نداشت.

رو سیستم متوسط هم که بچه ها نصب کردن با این مشکل بر خورد نکرده بودن.:cool:

سلـــــــــــام

نه تکین یه جور کرک جدید نذاشته.تکین در واقع اومده فقط و فقط Exe1.07 رو گذاشته که حجمش 11.8 مگه نه 300 مگ.با این کار بازی نصب میشه ولی برای تکسچرهای بازی مشکل پیش می یاره و بعضی تکسچر ها اجرا نمیشه.برات یه مثال میزینم.توی Interval 1 بعد از Chapter Contamination که الان اسمش رو نمیدونم.وارد اون زیرزمین دالون دالون میشه.همون اول اون Chapter یک سری درهای نرده نرده ای هستش که فلزی هستش.اگه اون فایل Exe1.07 تکین رو بریزی هیچ کدوم از اون نرده ها رو نمیبینی و در همون مرحله تمام درها برات حالت شیشه ای پیدا میکنن و فقط دستگیره اون معلوم میشه.این از ایراد این کار تکین عزیز.

پس حتی المقدور پچ 300 مگ دانلود بشه.

خداحافظ

آره ایول مشکل منم همینه.

آقا لینک دانلود برای پج 1.07 نسخه UK را بزار خدا خیرت بده:biggrin1: که ورژن 1.00 را به 1.07 آبگرید کنه.گفتی 300 مگ هستش؟1 ساعته دانلود میکنم.....

خداییش خیلی حالم گرفته شد بازی را این شکلی دیدم..

این پچ 1.07 را که 297 مگ بود دانلود کردم،اصلان بازی با موقعی که فقط فایل exe کرک که در سی دی های تکین بود،مقایسه نمیشه و به جز مشکل های texture گرافیک بازی و فیزیک بازی هم بهتر شده و نمیدونم این تکین با چه رویی این 3 تا سی دی را داده بیرون:confused:

خلاصه هر کی میخاد این بازی رو کنه باید این پچ را دانلود کنه....

این پچ 1.07 را که 297 مگ بود دانلود کردم،اصلان بازی با موقعی که فقط فایل exe کرک که در سی دی های تکین بود،مقایسه نمیشه و به جز مشکل های texture گرافیک بازی و فیزیک بازی هم بهتر شده و نمیدونم این تکین با چه رویی این 3 تا سی دی را داده بیرون:confused:

خلاصه هر کی میخاد این بازی رو کنه باید این پچ را دانلود کنه....

پکچ جدید هم اومده.

چطوری روش شده این گیم رو داده چه معنی میده؟

این باگ خوده بازی و بعدا که فهمیدن این پکچ رو واسش دادن.:cool:

من این بازی را گرفتم ولی هنوز موفق نشدم که تا اخرش برم یعنی راستش را بخواهید زیاد جرات
نمی کنم این بازی زیاد بازی کنم شاید اگر شما هم یک خانه محردی و یک اسبیکر 6به1 650
وات واقعی و یک کارت صدای تمام حرفه ای داشتید و فقط این بازی را در تاریکی مطلق انجام می دادید
این حس ترس من را با تمام وجودتان حس می کردید و در این زمان است که کابوسهای شبانه امانتان را می گیرد
بعضی از شب ها وقتی که من از بای این بازی بلند می شوم و می روم تا به دستشویی یا
اشبزخانه بروم همش فکر می کنم کسی بشت سر من است و صداهایی را از بشت سرم می شنوم و بجای این که به دستشویی یا اشبزخانه بروم یک راست می روم و در تختم می خوابم:eek: :confused: :confused: :eek:
یک نصیحت دوستانه : بجه ها این بازی را اگر با صدای بلند و یک VGA 7950 بازی کنید تجربه ای را که از این بازی بدست خواهید اورد دیگر تا اخر عمرتان از یادتان
نمی رود و به نطر من که این خیلی مهمه دوستانی که سن بایینی دارید(18+) اگر جان و اعصاب خود را دوست دارید از بازی کردن این بازی با یک جنین سیستمی جدآ خوداری کنید
در ضمن سن خوده من هم 20 سال است

دوست عزیز ناراحت نشی هااا
ولی خیلی ترسویی.... پسر دایی من 9 سالشه همچین فیر بازی میکنه آدم حال میکنه....:cool: منم کهوقتی آلما رو میبینم خندم میکره به جای ترس :biggrin1:

دوست عزیز ناراحت نشی هااا
ولی خیلی ترسویی.... پسر دایی من 9 سالشه همچین فیر بازی میکنه آدم حال میکنه....:cool: منم کهوقتی آلما رو میبینم خندم میکره به جای ترس :biggrin1:
دوست عزیز تو هم ناراحت نشی هااا
ولی به نطر من اگر با این شرایطی که برات گفتم اگر کسی نترسه 100%گرفتار یک مشکل روانی حادی است:confused:
و جناب dj_mj من بیشنهاد دوستانه بهت می کنم تا وضعییت از این وخیم تر نشده خودت را نشان
یک روانشناس بده و تحت یک دوره درمانی شدید قرار بگیر از حرفم ناراحت نشییا!!!!!!!!!! ولی برو برات خوبه:cheesygri
در ضمن من فکر کنم تو قبلآ یا قاتل بودی یا ادم کش :biggrin1:

سلام رفقا

من این پچ fear_update_engb_100-107_108 رو وقتی ران میکنم میگه :
F.E.A.R Is Not Currently Installed . Update Aborted
در صورتی که نسخه ی اصلیشو نصب کردم !!!!!

کمکم کنین:((

ولی به نطر من اگر با این شرایطی که برات گفتم اگر کسی نترسه 100%گرفتار یک مشکل روانی حادی است:confused:
و جناب dj_mj من بیشنهاد دوستانه بهت می کنم تا وضعییت از این وخیم تر نشده خودت را نشان
یک روانشناس بده و تحت یک دوره درمانی شدید قرار بگیر از حرفم ناراحت نشییا!!!!!!!!!! ولی برو برات خوبه:cheesygri
مثل اینکه بر عکس متوجه شدی :biggrin1: اون هایی که تو بزرگ سالی میترسند باید به روانپزشک مراجعه کنن و ترس هایی که از کودکی تو ذهنشون مونده رو از یاد ببرن ...الته ناراحت نشی هاااااااا :cheesygri

با اون شرایطی که شما گفتی هم بازی کردم خونه یکی از رفیق هام که یه شب اونجا تلپ بودیم....
ولی حرف های خنده دار میزنی :biggrin1:
عضویتت رو هم در سایت تبریک میگم...سایت خوبی رو انتخاب کردی.... ولی یه پیشنهاد دوستانه از این شوخی هاا با تمامی اعضای سایت نکن چون بعضی ها جنبه شو ندارن :evil:
یه دفعه دیدی جنبه منم ته کشید..چون جدیدا زیاد از این شوخی ها تو سایت میشه :evil:

در ضمن من فکر کنم تو قبلآ یا قاتل بودی یا ادم کش :biggrin1:

با نظر موافقم من Extraction Point رو دوبار بازی کردم 1 بار بدونه صدا که بازی رو در 4:30 دقیقه بازی کردم بار دوم با صدا که ترجیح می دم در مورد حرف نزنم از جام نمی تونستم جم بخورم :-"
FEAR رو هم همینکارو کردم باید بگم عنصر صدا در این بازی عنصر بسیار مهمی هستش و کسانیکه می گن این بازی مسخره بوده فکر کنم بدونه صدا بازی کردن :biggrin1:

با نظر موافقم من Extraction Point رو دوبار بازی کردم 1 بار بدونه صدا که بازی رو در 4:30 دقیقه بازی کردم بار دوم با صدا که ترجیح می دم در مورد حرف نزنم از جام نمی تونستم جم بخورم
یعنی یه بار اسپیکر رو کامل خاموش کردی و بازی کردی؟؟؟ :eek:
سحر خانوم از شما بعید بود ! :biggrin1:

FEAR رو هم همینکارو کردم باید بگم عنصر صدا در این بازی عنصر بسیار مهمی هستش و کسانیکه می گن این بازی مسخره بوده فکر کنم بدونه صدا بازی کردن
خداییش همینطوره .... مخصوصا وقتی که یک روحی چیزی رد میشه و روی بیسیم noise می ندازه ...
یا وقتی که یکی مثلا رد میشه ، بعد صدای کشیده شدن خوفناک 2 جسم روی هم میاد ....

ولی دیگه به اون شدت نیست که نشه جوم بخوری ! :cheesygri
یعنی ترس هاش از نوع شوک هستن . ;)

نقطه استخراجه چیه معنیش ها؟

سلام به همه فییر بازان خسته بابا شما دیگه کی هستین ترککوتدین انصافن بگذریم.

من نسخه اصلیشو مجبور شدم با رزولیشن 640 بازی کنم و همه چی هم آف بود و در پایین ترین حد میخاستم بدونم نسخه تکمیلی هم اون جوریه بد تر یا بهتر و مشکل خاصی که نداره سی دی هاش و مال کدووم شرکت بهتره و نسخه تکمیلیش چند سی دی هست؟:-":-"

بابا بيخيال.
جدي ميترسين يا شوخي ميكنين؟:cheesygri
من اتاقم يه سوعيته كه 2 طبقه با خانواده فاصله داره.اتاقمم 2 قسمته كه يكيش ميشه حمامو اينا(جاي تاريك و خوفناكيه :دي)
من معمولا شبا بيدارم تا 5 صبح.فير رو ميذارم.يه هدفونم تو گوشم با صداي بلند و گرافيكم توي 1024 تا ته ميبرم بالا :دي
به خدا اگه بترسم:cool:
از يه چيزيم خيلي لذت ميبرم ائنم اين كه يه شات گان بگيرم دستم شروع كنم به كشتنشون و تيكه تيكه ي بدنشون رو ببينم و خون روي درو ديوار:biggrin1:
شايد شما فكر كنين من الان ادم كشي چيزيم:blushing: ولي من به يه باور رسيدم كه ديگه از اين چيزا ترسي ندارم.به 2 علت.
1-وقتي ميدونم بازيه و يه چيزه الكي از چيش بترسم؟
2-انقد بازي ترسناك بازي كردم كه ديگه نميترسم.
-----------

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or