F.E.A.R Extraction Point

• Thread starter Thread starter Carbon
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام نميدونم چه قدر با بازي فيير آشناييد يا اصلا فيير باز هستيد من كه به شخصه خودم تا حالا 4 بار رو حالتاي مختلف تمومش كردم واقعا بازي خوش ساخت و خوش دستيه هر چي بگم واقعا كمه همين ديروز بود بود كه دموي قابل بازي فيير: اكستركشن پينت رو تو سايتش ديدم فرداش كه امروز باشه دانلودش كردم .دلم تاپ تاپ ميكرد وقتي نصب شد رفتم تو بازي بازي از پايان قسمت اول فير شروع ميشه هليكوپتر سقوط ميكنه ولي چون دمو هستش صحنه ها رو زياد نشون نميده
4g6cq4m.jpg

خلاصه ميري تو بازي اقا اول بگم اين يكي فيير خيلي از نسخه قبلش جذابتره واقعا ميگم مطمعنم از امتياز نسخه قبليش تو گيم اسپات كه 9.1 گرفت بيشتر ميشه البته نظر منه خوب اول ميريم سر مبحث گرافيك كه عشق خودم گرافيك نسبت به نسخه قبلش سنگين تر شده بازي تو جاهايي اتفاق ميفته متفاوت از فيير قبلي اصلا كسل كننده نيست به هيچ وجه ولي به يه شرط كه گرافيكتون 7900GTX يا 1900XTX باشه والا من كه گرافيگم 7900GT هستش البته دو عدد وقتي اون رو از حال SLI در آوردم بازي در رزوليشن 1280*960 همه چيز فعال با افت فريم روبرو شدم ولي با فعال كردن SLI صحنه ها بهتر يا بگم عالي رندر ميشد يكي از سنگين ترين صحنه هاي فيير اكستركشن پينت رو در تصوير زير ميبينيد اينجا كه رسيدم حس كردم FPS اومده پايين تقريبا بين 38 تا 40 خيلي سنگين بود اما با پايين اوردن رزوليشن 1024 *768 NO FAA خيلي بهتر شد .خلاصه بگم گرافيكش خوففففف شده
43frgqc.jpg

هوش مصنوعي و سلاح جديد : هوش مصنوعي كه بگم خيلي بهتر شده همچين ميپرن بهت كه نميتوني در بري من خودم با اين آدما(همين دشمناتون منظورمه)كه معلوم نيست چين حال ميكنم همشون نترسن نه تو ميترسي نه اونا حالا ميپرن به جون هم چه حالي ميده(فيير بازان دانند) اسلحه جديد هم توش بود يه مسلسل 400 تا تير تو خشابش جا ميگيره شايدم بيشتر البته بگما اين اسلحه كه ميبينيد كسي رو نميكشه درجا پودرش ميكنه همين به صحنه ي جنايتي كه من راه انداختم توجه كنيد.:cheesygri
2d9bths.jpg

47b2iy9.jpg

دشمناي جديد هم اومدن ميبينيد كه اينام مسلسل دارن حالا خودت سراخ ميشي (البته اينا تو دمو نيست تو نسخه اصليشه)
49jq5ww.jpg

اميدوارم خوشت اومده باشه

جهت خريد دمو FEAR و Just Cause بر روي لينك زير كليك كنيد
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?p=84169#post84169

سلام

ای خدا ای داد ای بیداد.

Poorna جان من توی پست قبلیم کلمه ای از پچ گفتم !!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا .من کی همچین حرفی زدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ای بابا حالا چرا عصبانی میشی :cheesygri
من سوالم همین بود که اون 3 cd پچه یا چیز دیگه ایه....که البته الان شما طوری گفتی که تا آخر عمر یادم نمیره تکین بازی رو بودن پچ داده بیرون ! :cheesygri

به هر حال ممنون

تکین در واقع اومده فقط و فقط Exe1.07 رو گذاشته که حجمش 11.8 مگه نه 300 مگ.با این کار بازی نصب میشه ولی برای تکسچرهای بازی مشکل پیش می یاره و بعضی تکسچر ها اجرا نمیشه
75.gif
در واقع با این کار باعث میشه که اضافه شونده ، بازی رو اشتباهی بعنوان 1.07 بگیره و روش نصب شه ... ولی بازی بعضی از فایلها که برای اجرای اضافه شونده لازمن ( وبا پچ 1.07 به بازی اضافه میشن) رو نداره و برای همین اون مشکلات پیش میان.....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا یه چیزی میگم شاید باورتون نشه....توی اراک کافی نت ها cd writer ندارن! :(
البته در بیشتر جا ها همون cd driver شون هم قفل هست و ما نمی تونیم استفاده کنیم....:mad:
برای اینکه میگن ویروس وارد سیستم میکنید و .....:eek:
حتی بشتر جاها برنامه ای برای مدیریت دانلود وجود نداره...
خلاصه اینکه توی اراک کافی نت ها جای دانلود نیستن ...جای وبگردی هستن....
اینا رو گفتم که فکر نکنید وقتی میگم یه فرد خیرخواه،میخوام.....
81.gif

البته من باز هم سعی میکنم که یک کافی نت با امکانات پیدا کنم ؛ ولی به قول معروف هرچی بیشتر میگردم کمتر پیدا میکنم......:(
خلاصه ی کلام :
به یاری سبز شما نیازمندیم!:cheesygri

ای بابا حالا چرا عصبانی میشی :cheesygri
من سوالم همین بود که اون 3 cd پچه یا چیز دیگه ایه....که البته الان شما طوری گفتی که تا آخر عمر یادم نمیره تکین بازی رو بودن پچ داده بیرون ! :cheesygri

به هر حال ممنون

75.gif
در واقع با این کار باعث میشه که اضافه شونده ، بازی رو اشتباهی بعنوان 1.07 بگیره و روش نصب شه ... ولی بازی بعضی از فایلها که برای اجرای اضافه شونده لازمن ( وبا پچ 1.07 به بازی اضافه میشن) رو نداره و برای همین اون مشکلات پیش میان.....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا یه چیزی میگم شاید باورتون نشه....توی اراک کافی نت ها cd writer ندارن! :(
البته در بیشتر جا ها همون cd driver شون هم قفل هست و ما نمی تونیم استفاده کنیم....:mad:
برای اینکه میگن ویروس وارد سیستم میکنید و .....:eek:
حتی بشتر جاها برنامه ای برای مدیریت دانلود وجود نداره...
خلاصه اینکه توی اراک کافی نت ها جای دانلود نیستن ...جای وبگردی هستن....
اینا رو گفتم که فکر نکنید وقتی میگم یه فرد خیرخواه،میخوام.....
81.gif

البته من باز هم سعی میکنم که یک کافی نت با امکانات پیدا کنم ؛ ولی به قول معروف هرچی بیشتر میگردم کمتر پیدا میکنم......:(
خلاصه ی کلام :
به یاری سبز شما نیازمندیم!:cheesygri
منم اراکیم
باید بصورت نمادین :cheesygri عضو بسیج بشین و از کافی نت اونجا بهره ببرید!
بیا تو چت تا روشنت کنم!
و ...

من fear_update_engb_100-106_107.exe رو دانلود کردم ... وسط دانلود شدن هم زیاد گیر میداد هی قطع میشد دوباره ادامه میدادم ... شاید 50 بار وسطش ارور داد و stop شد ... هر سری هم موقع ادامه دادن میگفت فایلی که داری دانلود میکنی توی سرور تغییر کرده میخوای از اول دانلود کنی ؟ و من میگفتم که نه ادامه بده

حالا ممنون میشم اگه اون فایل recovery رو درست کنی

برنامه quickpar را از اینجا دانلود و نصب کنید:
http://www.quickpar.org.uk/Download.htm

4 تا فایل par2 را از اینجا دانلود و کپیشون کنید در فولدری که فایل آپدیت هست:
http://rapidshare.com/files/2538463/fear_update_engb_100-106_107.rar.html

روی فایل fear_update_engb_100-106_107.exe.par2 کلیک کنید تا برنامه quickpar اجرا شود و شروع کند به چک کردن فایل آپدیت.
اگر فایل ارور داشته باشد گزینه repair روشن میشود واگر میزان ارور زیاد باشد می گوید که به تعداد بیشتری بلوک برای ترمیم نیاز است که شما اون تعداد بلوک رو بگید تا من فایل par با بلوک بیشتر درست کنم.

برنامه quickpar را از اینجا دانلود و نصب کنید:
http://www.quickpar.org.uk/Download.htm

4 تا فایل par2 را از اینجا دانلود و کپیشون کنید در فولدری که فایل آپدیت هست:
http://rapidshare.com/files/2538463/fear_update_engb_100-106_107.rar.html

روی فایل fear_update_engb_100-106_107.exe.par2 کلیک کنید تا برنامه quickpar اجرا شود و شروع کند به چک کردن فایل آپدیت.
اگر فایل ارور داشته باشد گزینه repair روشن میشود واگر میزان ارور زیاد باشد می گوید که به تعداد بیشتری بلوک برای ترمیم نیاز است که شما اون تعداد بلوک رو بگید تا من فایل par با بلوک بیشتر درست کنم.

سلام
ممنون بابت فایلا
فایلو repair کرد بدون مشکل
حالا من بازی رو remove کرده بودم الان دوباره نصب میکنم آپدیت رو هم نصب میکنم خبرشو میدم که درسته یا نه
بازم ممنون

ویرایش: آقا خیلی خیلی ممنون درست شد

دوستان توی مرحله The L بعد از اینکه از تعدادی از کانالها کذشتیم به جایی میرسیم که تو عکس دیده میشه اما متاسفانه به دلیل دیده نشدن دیوارها معلوم نیست باید چه کار کنیم .
همانطور که تو عکس دیده میشه ضاهرا باید به اونجایی بریم که جلومونه و نردبون داره اما پل زیر پامون شکسته و نمیشه رفت .
باید کجا برم ؟
43yl4rc.jpg

شما همین عکسی رو که گرفتی از همون پل شکسته برو پایین تو اب بعد سمت چپت یه لوله هست به لوله بچسب دنبالش کن تا راهت رو پیدا کنی

ممنون . میرم امتحان میکنم .

این مشکلی که اونور دیوار ها معلومه فقط تو نسخه کرک شده هستش یا کلان اینطوره؟؟

چون من که خیلی حالم گرفته شد چون فییر را 3 بار تموم کرده بودم،ولی این نسخش اینطوری شد:mad: :((

این باگ را نمیشه اصلاح کرد؟؟

این مشکلی که اونور دیوار ها معلومه فقط تو نسخه کرک شده هستش یا کلان اینطوره؟؟

چون من که خیلی حالم گرفته شد چون فییر را 3 بار تموم کرده بودم،ولی این نسخش اینطوری شد:mad: :((

این باگ را نمیشه اصلاح کرد؟؟

ماله کدوم شرکت باگ داره؟؟؟؟؟؟

ماله تکین که نداشت. ( شاید از سیستم باشه ) ( اگه گیم باگ داره Patch رو بگیر. )
بازی خوب تموم نمیشه . چون تمام شخصیت ها در اخر بازی به نحوی می میرند.

این هم یک پک اطلاعات درباره ی معرفی گیم.

-------------------------------------------------
اين مجموعه، نخستين بسته مرحله اضافه مي‌باشد كه تاكنون براي بازي F.E.A.R. ارائه گشته است. مراحل اضافي اين بازي درست از همان جايي آغاز مي‌گردند كه بازي اصلي به پايان رسيده بود. پس از آنكه هليكوپتر آصيب ديده شما در شهري ويران شده سقوط مي‌كند، شما بايد راه ديگري براي پيوستن به ديگر سربازان تيم First Encounter Assault Recon بيابيد. اما راه رسيدن به مقر اصلي، چندان ساده و بي‌خطر نيست. دختر شبح گونه بازي اول يعني Alma در اين نسخه از بازي نيز به همراه ارتشي ناشناخته و عجيب در تعقيب شماست. حتي شايعاتي همه جا بر سر زبان‌هاست كه او داراي توانايي‌هاي بيشتري در زمينه استراتژي‌هاي نظامي نيز گشته است.

درست در همان زماني كه شما مشغول جستجو در كوره راه‌هاي تاريك و نمناك هستيد، به سرعت خود را در يك تونل مترو خواهيد يافت كه بيشتر به يك دخمه شباهت پيدا كرده است. كليساي شهر در حال ويران شدن است. ساير بناها نيز در وضعيت اسفناكي قرار دارند. اكنون شما با نيروهاي متفاوتي نسبت به گذشته نيز روبرو هستيد. آنها به نام ارتش سايه‌ها شهرت دارند و از توانايي ديدن در تاريكي در هنگام نبرد برخوردار مي‌باشند. از ديگر تفاوت‌هاي اين بازي نسبت به گذشته وجود تعداد زيادي از سلاح‌هاي متفاوت نسبت به گذشته مي‌باشد. بازي F.E.A.R. Extraction Point بدون ترديد يكي از بهترين‌ها دربين نمونه‌هاي مشابه مي‌باشد كه مي‌تواند بين شش تا هشت ساعت باعث سرگرمي و هيجان شما باشد
--------------------------
منبع:Www.Oxogame.Com

باگ نداره فکر کنم سیستمت نمیکشه;)

آقا میدونی سیستمم چیه که میگی؟؟:eek: :eek: :confused:

E6600 va 7600GT va 2GB bus 800 ram va ........

man alan rahat 1280*1024 AA4x AF16x run mikonam.

این مشکل را یکی از دوستانم که سیستمش مثل سیستم مثل من حرفه ای بود گفت آخرین نسخه درایور انویدیا که 93.71 هستش نصب کردم،ولی هنوز قاطیه:mad: :(( :(

ماله کدوم شرکت باگ داره؟؟؟؟؟؟

ماله تکین که نداشت. ( شاید از سیستم باشه ) ( اگه گیم باگ داره Patch رو بگیر. )
بازی خوب تموم نمیشه . چون تمام شخصیت ها در اخر بازی به نحوی می میرند.

این هم یک پک اطلاعات درباره ی معرفی گیم.

-------------------------------------------------
اين مجموعه، نخستين بسته مرحله اضافه مي‌باشد كه تاكنون براي بازي F.E.A.R. ارائه گشته است. مراحل اضافي اين بازي درست از همان جايي آغاز مي‌گردند كه بازي اصلي به پايان رسيده بود. پس از آنكه هليكوپتر آصيب ديده شما در شهري ويران شده سقوط مي‌كند، شما بايد راه ديگري براي پيوستن به ديگر سربازان تيم First Encounter Assault Recon بيابيد. اما راه رسيدن به مقر اصلي، چندان ساده و بي‌خطر نيست. دختر شبح گونه بازي اول يعني Alma در اين نسخه از بازي نيز به همراه ارتشي ناشناخته و عجيب در تعقيب شماست. حتي شايعاتي همه جا بر سر زبان‌هاست كه او داراي توانايي‌هاي بيشتري در زمينه استراتژي‌هاي نظامي نيز گشته است.

درست در همان زماني كه شما مشغول جستجو در كوره راه‌هاي تاريك و نمناك هستيد، به سرعت خود را در يك تونل مترو خواهيد يافت كه بيشتر به يك دخمه شباهت پيدا كرده است. كليساي شهر در حال ويران شدن است. ساير بناها نيز در وضعيت اسفناكي قرار دارند. اكنون شما با نيروهاي متفاوتي نسبت به گذشته نيز روبرو هستيد. آنها به نام ارتش سايه‌ها شهرت دارند و از توانايي ديدن در تاريكي در هنگام نبرد برخوردار مي‌باشند. از ديگر تفاوت‌هاي اين بازي نسبت به گذشته وجود تعداد زيادي از سلاح‌هاي متفاوت نسبت به گذشته مي‌باشد. بازي F.E.A.R. Extraction Point بدون ترديد يكي از بهترين‌ها دربين نمونه‌هاي مشابه مي‌باشد كه مي‌تواند بين شش تا هشت ساعت باعث سرگرمي و هيجان شما باشد
--------------------------
منبع:Www.Oxogame.Com

آخه هنوز patch واسه این نسخه اضافه شونده داده نشده که!!

نسخه فییر که روش این extraction point را نصب کردم 1.07 بود،الان پچ 1.08 هم اومده،ولی فایل کرک این نسخه را ندارم..........

واسه منم تکین هستش،این مشکل را amirpers هم داره مثل اینکه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or