F.E.A.R Extraction Point

• Thread starter Thread starter Carbon
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام نميدونم چه قدر با بازي فيير آشناييد يا اصلا فيير باز هستيد من كه به شخصه خودم تا حالا 4 بار رو حالتاي مختلف تمومش كردم واقعا بازي خوش ساخت و خوش دستيه هر چي بگم واقعا كمه همين ديروز بود بود كه دموي قابل بازي فيير: اكستركشن پينت رو تو سايتش ديدم فرداش كه امروز باشه دانلودش كردم .دلم تاپ تاپ ميكرد وقتي نصب شد رفتم تو بازي بازي از پايان قسمت اول فير شروع ميشه هليكوپتر سقوط ميكنه ولي چون دمو هستش صحنه ها رو زياد نشون نميده
4g6cq4m.jpg

خلاصه ميري تو بازي اقا اول بگم اين يكي فيير خيلي از نسخه قبلش جذابتره واقعا ميگم مطمعنم از امتياز نسخه قبليش تو گيم اسپات كه 9.1 گرفت بيشتر ميشه البته نظر منه خوب اول ميريم سر مبحث گرافيك كه عشق خودم گرافيك نسبت به نسخه قبلش سنگين تر شده بازي تو جاهايي اتفاق ميفته متفاوت از فيير قبلي اصلا كسل كننده نيست به هيچ وجه ولي به يه شرط كه گرافيكتون 7900GTX يا 1900XTX باشه والا من كه گرافيگم 7900GT هستش البته دو عدد وقتي اون رو از حال SLI در آوردم بازي در رزوليشن 1280*960 همه چيز فعال با افت فريم روبرو شدم ولي با فعال كردن SLI صحنه ها بهتر يا بگم عالي رندر ميشد يكي از سنگين ترين صحنه هاي فيير اكستركشن پينت رو در تصوير زير ميبينيد اينجا كه رسيدم حس كردم FPS اومده پايين تقريبا بين 38 تا 40 خيلي سنگين بود اما با پايين اوردن رزوليشن 1024 *768 NO FAA خيلي بهتر شد .خلاصه بگم گرافيكش خوففففف شده
43frgqc.jpg

هوش مصنوعي و سلاح جديد : هوش مصنوعي كه بگم خيلي بهتر شده همچين ميپرن بهت كه نميتوني در بري من خودم با اين آدما(همين دشمناتون منظورمه)كه معلوم نيست چين حال ميكنم همشون نترسن نه تو ميترسي نه اونا حالا ميپرن به جون هم چه حالي ميده(فيير بازان دانند) اسلحه جديد هم توش بود يه مسلسل 400 تا تير تو خشابش جا ميگيره شايدم بيشتر البته بگما اين اسلحه كه ميبينيد كسي رو نميكشه درجا پودرش ميكنه همين به صحنه ي جنايتي كه من راه انداختم توجه كنيد.:cheesygri
2d9bths.jpg

47b2iy9.jpg

دشمناي جديد هم اومدن ميبينيد كه اينام مسلسل دارن حالا خودت سراخ ميشي (البته اينا تو دمو نيست تو نسخه اصليشه)
49jq5ww.jpg

اميدوارم خوشت اومده باشه

جهت خريد دمو FEAR و Just Cause بر روي لينك زير كليك كنيد
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?p=84169#post84169

دوستان دلیل نامرئی بودن اشیا در این بازی چیه ؟کارت گافیک من 9600 Pro هستش و توی لیست کارتهای گرافیکی ساپورت شده توسط این بازی هست .

دوستان دلیل نامرئی بودن اشیا در این بازی چیه ؟کارت گافیک من 9600 Pro هستش و توی لیست کارتهای گرافیکی ساپورت شده توسط این بازی هست .
دوست عزیز منم همین مشکل دارم چند دفه هم پرسیدم اما جوابی ندیدم فکر کنم باید با همین وضع بسوزیمو و بسازیم.

منم همین مشکل رو پیدا کردم یعنی نامرئی شدن اشیا و در دیوار...اگه کسی راه حل میدونه بگه...ربطی هم به درایور نداره.. چون تا الان 50 مدل درایور امتحان کردم حل نشد
مثل اینکه تکین بازم خراب کرده

اینم عکس هایی از فیر

قول داده بودم عکس عکس از بازی بذارم ...که حالا به قولم عمل میکنم.... اول بگم هر چیزی که پارسال شما رو از بازی کردن فیر خسته میکرد امسال نیست که 2 نمونه اش کم بودن اکشن ها در مرحله و قرار داشتن بیش از حد در مکان های سر بسته بود که حوصله آدم رو سر میبرد.... تا اینجایی که من بازی کردم یعنی interval 3 بازی خیلی با حال شده اکشن های بازی فوق العاده از پارسال بیشتر شده یعنی اگر یه مرحله 10 دقیقه طول بکشه تا تموم بشه 7 دقیقه اش تو اکشن و در گیری هستید و نکته دیگر که جلب توجه میکنه این هست که عین پارسال همش تو مکان های سر بسته نیستید ..بازی مدام در بین مکان های سربسته و بیرون از ساختمان پیگیری میشه (البته تا اینجایی که من بازی کردم تنوع بین این 2 خیلی خوب رعایت شده بود بقیه بازی رو نمیدونم باز عین پارسال هست یا نه)
عکس هایی از بازی گرفتم که .....بهتره خودتون ببینید.... البته بگم که این عکس ها رو حالت گرافیکی و افکتی medium گرفته شده (بابا دیگه از 6600 چه انتظاری دارید)

خوب این لودینگ اول بازی::::
42x8odd.jpg

مرحله اول فقط دمو هست این هم عکس هایی از این دمو::::
4ddlytz.jpg

2uzf32o.jpg

346qm37.jpg

اینم سرباز های پکستون فتل که بعد از مردنش خشک شدن:::::
4byzm1g.jpg

و این صحنه خوفناک کلیسا::::

2jfdkl3.jpg

2m5mj35.jpg

اینم صحنه هایی از اکشن های بسیار مهیج بازی با افکت های بسیار جالب که هر کسی که از بازی بدش میاد رو به خودش جلب میکنه:::::

30c0nyr.jpg

33n9apz.jpg

4c3m1c3.jpg

453xc29.jpg

بیبنید آلما در کلیسا چه میکنه::::

4hi6kqw.jpg

3zl6ie1.jpg

واینک دست قطع شده دشمن::::(خداییش چه قدر من نامردم با شاتگان دست یارو رو قطع کردم):cheesygri

3yhhgd1.jpg

اینم یک نوع مین جدید که وقتی میندازیدش زمین عین یک اسلحه دشمنان رو مورد هدف قرار میده.....خیلی باحاله به کار میاد

2j4w043.jpg

امیدوارم تونسته باشم یه توضیح کوچولو داده باشم:love:

بازی رو تموم کردم اصلا فکرش رو نمیکردم که اینقدر زود تموم بشه ....فکر نمیکردم سازنده ها یه اشتباه رو 2 با تکرار کنن...بازی از 6 interval و حدود 15 مرحله تشکیل شده من رو modrate difficulty گیم پلی خالص4.50 دقیقه...تا 5.20 دقیقه داشتم...البته به ساعت
کسانی که بازی رو شروع نکردند پیشنهاد من اینه که بسیار با متانت بازی کنند تا از زود تموم شدن بازی حالشون گرفته نشه...........:(.
اووووف پایان بازی هم حرف نداشت نمیگم تا خودتون ببینید....
و حالا یه سری عکس ....

امین جان من با تامبنیل ها مشکل دارم نمیتونم بذارم:((

این صحنه مرگ فجیع اقای holiday که بر اثر توهم شکل میگیره ...این آقا چند صباحی با شما همراه میشه.....

ghj2.jpg

ghj3.jpg

ghj1.jpg

ghj4.jpg

اینم از اون سوتی های معروف بازی که جسد و اشیا به درو دیوار گیر میکنن...که برخلاف حدس من درست نشده!!!!

soti.jpg

و اینک آلما به هیچکس دیگر رحم نمیکند حتی به سربازان خودش

alma1.jpg

alma2.jpg

و از نظر من بهترین و خفن ترین صحنه نور پردازی بازی

khafan.jpg

اینم صحنه ای از توهمات........ به همراه سایه خودت

shadow.jpg

یه صحنه انفجار خیلی خوفناک....فقط باید تو بازی ببینی تا حرف منو باور کنی

boom.jpg

اینم یه صحنه که تو یه جای بازی باهاش موجه میشید .....که به نظر من خیلی جذابه...اول یه در که میبنی بعد صحنه تو رو ببین!!!! :cheesygri
این در قبل از باز شدن:::::
door1.jpg

و این در بعد از باز شدن:::::

door2.jpg

و بالاخره فیر در روز(یعنی صبح الطلوع):scare::shocked::punk::thumbsup::wow::clap:

day.jpg

بالاخره پیشنهاد روز اگر این بازی رو تهیه نکردید...حتی یک لحظه هم دریغ نکنید...با سر وکله شیرجه بزنید.....

فقط یه چیزی خیلی ظریفه باید خیلی دقت کنی !!!!!! مثل اینکه الما برای خودش لوگو اختراع کرده :cheesygri این لوگو رو هر جا تو بازی که آلما دست به قتل زده می بینید ..... به این در که خونی هست دقت کنید(((((همون دری که توش جنایت فجیعی انجام شده))))

door1111.jpg

در روی این در علائمی با خون حک شده که اگر دقت کنید یه طرح کلی از حرف A توش پیدا میکنید اگر هم باز دقت کنید گوشه چپ این لوگو رو نگاه کنید یه حرف L میتونید ازش در بیارید...حالا باز با کمی دقت میتونید حرفM رو هم در بیارید (دو تا مثلث بزرگ زیر لوگو M هست.... حرف A هم که موجود می باشد....حالا همه اینا رو سر هم کنید.......
میشه ALMA
خداییش چه لوگوی حرفه ایی هست..... ;)
دقت رو حال کردی؟؟؟؟ :cheesygri

سلـــــــــــــــــــــــــــــــام

دوست عزیز منم همین مشکل دارم چند دفه هم پرسیدم اما جوابی ندیدم فکر کنم باید با همین وضع بسوزیمو و بسازیم.

اول اینکه قرار نیست با این مشکل بسوزی و بسازی دوست عزیز.راه حلشو گیر آوردم.منم مثل شما این مشکل رو داشتم.ولی دیشب این مشکل رو حلش کردم.

حالا راه حل .

این رو برای دوستانی که مشکل داشتن هم میگم شاید به درد بخوره.

برای اجرای این بازی دو تا راه حل وجود داشته.

اول اینکه شما باید پچ 1.07 بازی رو روی فیر اصلی نصب کنین و بعدش نسخه اضافه شونده رو.

دو تا روش برای این راه وجود داشت.

1) فایل Exe نسخه 1.07 فیر رو روی نسخه اصلی کپی کنین و بعدش هم نسخه اضافه شونهد رو نصب کنین.

2) پچ 300 مگی 1.07 رو دانلود کنین و پچ رو نصب کنین به طور کامل و بعدش نسخه اضافه شونده رو بریزین.

تمام شرکت های ایرانی و یا اکثر شرکت های ایرانی روش اول رو انتخاب کردن.( نمیدونم ما چقدر مهندس داریم که این کارها رو میکنن.اگه این جوری بود monolith فایل Exe رو برای همه پچ ها میداد و اصلا 300 مگی نمیداد ) .چون این دوستان ما در این شرکت ها میبینن کسی پی گیری نمیکنه و همه یه جوری باهاش کنار مییان و اصلا خودشون چک نمیکنن که چی دارن میدن بیرون.

ولی این روش باعث میشه Grass Texture , Metal Texture غیر فعال بشه و شما رسما توی بازی سبزه و بعضی میله ها و Metal Texture ها رو نمیبینی.برای مثال همون اول بازی که شما مییاین توی اون محیط ازاد که دشمن ها به قول خودم خشکشون زده و قبل از اینکه وارد اون کلیسا بشین.اگه سمت چپ و راستتونو نگاه کنین اگه پچ رو نصب نکرده باشین چمن و درخت رو نمیبینین و به جاش یه رنگ آبی میبینین.اگه به عکس هایی که دوست خوبمون dj_mj دادن نگاه کنین.توی پست اولشون توی عکس 5م اگه سمت پچ رو ببینین اون texture ابی رو میبینی.

خوب اینم راح حلش.پچ 300 مگی رو اگه میخواین Textureهاتون درست بشه نصب کنین.من این کار رو کردم و کاملا مشکلم حل شد.

خداحافـــــــــــــــــــظ

سلام

من اصلا در جریان این بازی و این مشکلات پچ نبودم ... ولی اینطور که فهمیدم :

1- FEAR اصلی رو نصب میکنیم
2- پچ 300 مگی 1.07 رو نصب میکنیم (ftp://ftp.sierra.com/pub/sierra/fear/updates/fear_update_engb_100-106_107.exe)
3- نسخه ی اضافه شونده رو نصب میکنیم

حالا برای اجرا شدن بدون مشکل هر 2 نسخه کدوم کرک رو باید نصب کنیم ؟

سلام

من اصلا در جریان این بازی و این مشکلات پچ نبودم ... ولی اینطور که فهمیدم :

1- FEAR اصلی رو نصب میکنیم
2- پچ 300 مگی 1.07 رو نصب میکنیم (ftp://ftp.sierra.com/pub/sierra/fear/updates/fear_update_engb_100-106_107.exe)
3- نسخه ی اضافه شونده رو نصب میکنیم

حالا برای اجرا شدن بدون مشکل هر 2 نسخه کدوم کرک رو باید نصب کنیم ؟

سلـــــــــــــــــــــام

بببین بهزاد جان این بازی توی بعضی تکسچر ها مشکل داشته.البته منظور من نسخه اضافه شونده بازی هستشا.

این شرکت های ایرانی عزیز به جای اینکه پچ 300 مگی رو بزارن توی CD بازی.برای نصب نسخه اضافه شونده اومدن فقط فایل Exe 1.07 بازی رو گذاشتن که فکر کنم حجمش بود 11.8 مگ.

با این کار یک سری تکسجرها کار نمیکرد.

ولی این کاری که شما میگی کاملا درسته و اصولی.با این کار هیچ مشکلی از نظر تکسچر نداری.من این کار رو کردم و کاملا درست بود بازی.

برای اینکه نسخه اضافه شونده رو بازی کنی.ببین بهزاد جان.توی فولدر فیر یه پوشه باز میشه به نام FEAREP.کرک نسخه اضافه شونده رو باید توی این فولدر بریزی.تا بتونی نسخه اضافه شونده رو بازی کنی.ببین بهزاد.

ولی من خودم چک نکردم که برای بازی کردن فیر اصلی با کرک 1.07 میشه فیر اصلی رو ران کرد یا نه.

پس برای اینکه هر دو نسخه رو بتونی بازی کنی باید دو تا کرک داشته باشی.یکی برای نسخه اضافه شونده و یکی برای نسخه اصلی فیر.

من خودم الان میرم تو کار دانلود کرک 1.07 ببینم به کجا میرسم.فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

ببخشید خیلی راهنماییم کامل نیست.

خداحافــــــــــــــظ

ببخشید وسط بحثتون میپرم
ولی این وسط تکلیف ما dial-up ی ها چیه؟
ما که توانایی دانلود اون پچ 300 مگی رو نداریم....:(
من تا حالا بیشترین دانلودی که تونستم بکنم 30 مگ بوده اون هم به زور.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or